TERMINARZ – XI MISTRZOSTW GMINY WARTKOWICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ 2022/2023

0
61
views

1. kolejka (2022-11-18)

18:00 Dębowi Mocni – CESARSTWO JAPOŃSKIE

18:30 Ludzie Kochani Premium – PTR FC

19:00 Amigos – CAMEL Gostków

19:30 SKF GROM – OLDBOYS

20:00 KS Kłódno – Pogrom

20:30 JTI GOSTKÓW – GROMINT

 

2. kolejka (2022-11-25)

18:00 CESARSTWO JAPOŃSKIE – GROMINT

18:30 Pogrom – JTI GOSTKÓW

19:00 OLDBOYS – KS Kłódno

19:30 CAMEL Gostków – SKF GROM

20:00 PTR FC – Amigos

20:30 Dębowi Mocni – Ludzie Kochani Premium

 

3. kolejka (2022-12-02)

18:00 Ludzie Kochani Premium – CESARSTWO JAPOŃSKIE

18:30 Amigos – Dębowi Mocni

19:00 SKF GROM – PTR FC

19:30 KS Kłódno – CAMEL Gostków

20:00 JTI GOSTKÓW – OLDBOYS

20:30 GROMINT – Pogrom

 

4. kolejka (2022-12-09)

18:00 CESARSTWO JAPOŃSKIE – Pogrom

18:30 OLDBOYS – GROMINT

19:00 CAMEL Gostków – JTI GOSTKÓW

19:30 PTR FC – KS Kłódno

20:00 Dębowi Mocni – SKF GROM

20:30 Ludzie Kochani Premium – Amigos

 

5. kolejka (2022-12-16)

18:00 Amigos – CESARSTWO JAPOŃSKIE

18:30 SKF GROM – Ludzie Kochani Premium

19:00 KS Kłódno – Dębowi Mocni

19:30 JTI GOSTKÓW – PTR FC

20:00 GROMINT – CAMEL Gostków

20:30 Pogrom – OLDBOYS

 

6. kolejka (2022-12-23)

18:00 CESARSTWO JAPOŃSKIE – OLDBOYS

18:30 CAMEL Gostków – Pogrom

19:00 PTR FC – GROMINT

19:30 Dębowi Mocni – JTI GOSTKÓW

20:00 Ludzie Kochani Premium – KS Kłódno

20:30 Amigos – SKF GROM

 

7. kolejka (2022-12-30)

18:00 SKF GROM – CESARSTWO JAPOŃSKIE

18:30 KS Kłódno – Amigos

19:00 JTI GOSTKÓW – Ludzie Kochani Premium

19:30 GROMINT – Dębowi Mocni

20:00 Pogrom – PTR FC

20:30 OLDBOYS – CAMEL Gostków

 

8. kolejka (2023-01-13)

18:00 CESARSTWO JAPOŃSKIE – CAMEL Gostków

18:30 PTR FC – OLDBOYS

19:00 Dębowi Mocni – Pogrom

19:30 Ludzie Kochani Premium – GROMINT

20:00 Amigos – JTI GOSTKÓW

20:30 SKF GROM – KS Kłódno

 

9. kolejka (2023-01-20)

18:00 KS Kłódno – CESARSTWO JAPOŃSKIE

18:30 JTI GOSTKÓW – SKF GROM

19:00 GROMINT – Amigos

19:30 Pogrom – Ludzie Kochani Premium

20:00 OLDBOYS – Dębowi Mocni

20:30 CAMEL Gostków – PTR FC

 

10. kolejka (2023-01-27)

18:00 CESARSTWO JAPOŃSKIE – PTR FC

18:30 Dębowi Mocni – CAMEL Gostków

19:00 Ludzie Kochani Premium – OLDBOYS

19:30 Amigos – Pogrom

20:00 SKF GROM – GROMINT

20:30 KS Kłódno – JTI GOSTKÓW

 

11. kolejka (2023-02-03)

18:00 JTI GOSTKÓW – CESARSTWO JAPOŃSKIE

18:30 GROMINT – KS Kłódno

19:00 Pogrom – SKF GROM

19:30 OLDBOYS – Amigos

20:00 CAMEL Gostków – Ludzie Kochani Premium

20:30 PTR FC – Dębowi Mocni

 

ĆWIERĆFINAŁY (2023-02-10)

18:00 I mc – VIII mc

18:40 II mc – VII mc

19:20 III mc – VI mc

20:00 IV mc – V mc

 

PÓŁFINAŁY i FINAŁY (2023-02-17)

18:00 (I mc – VIII mc) – (IV mc – V mc)

18:40 (II mc – VII mc) – (III mc – VI mc)

19:20 o III miejsce

20:00 o I miejsce”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ