TERMINARZ KLASY OKRĘGOWEJ

0
53
views
Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
Górnik Łęczyca Victoria Rąbień
KAS Konstantynów Łódzki Termy Uniejów
Iskra Dobroń AKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów LKS Różyca
ŁKS III Łódź GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź Włókniarz Pabianice
Włókniarz Zgierz GLKS Sarnów/Dalików
Sokół II Aleksandrów Łódzki Ner Poddębice

 

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Victoria Rąbień Ner Poddębice
GLKS Sarnów/Dalików Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice Włókniarz Zgierz
GKS Ksawerów UKS SMS Łódź
LKS Różyca ŁKS III Łódź
AKS SMS Łódź Zawisza Rzgów
Termy Uniejów Iskra Dobroń
Górnik Łęczyca KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 3 – 28-29 sierpnia

KAS Konstantynów Łódzki Victoria Rąbień
Iskra Dobroń Górnik Łęczyca
Zawisza Rzgów Termy Uniejów
ŁKS III Łódź AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź LKS Różyca
Włókniarz Zgierz GKS Ksawerów
Sokół II Aleksandrów Łódzki Włókniarz Pabianice
Ner Poddębice GLKS Sarnów/Dalików

Kolejka 4 – 4-5 września

Victoria Rąbień GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Pabianice Ner Poddębice
GKS Ksawerów Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Różyca Włókniarz Zgierz
AKS SMS Łódź UKS SMS Łódź
Termy Uniejów ŁKS III Łódź
Górnik Łęczyca Zawisza Rzgów
KAS Konstantynów Łódzki Iskra Dobroń

Kolejka 5 – 8 września

Iskra Dobroń Victoria Rąbień
Zawisza Rzgów KAS Konstantynów Łódzki
ŁKS III Łódź Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź Termy Uniejów
Włókniarz Zgierz AKS SMS Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki LKS Różyca
Ner Poddębice GKS Ksawerów
GLKS Sarnów/Dalików Włókniarz Pabianice

Kolejka 6 – 11-12 września

Victoria Rąbień Włókniarz Pabianice
GKS Ksawerów GLKS Sarnów/Dalików
LKS Różyca Ner Poddębice
AKS SMS Łódź Sokół II Aleksandrów Łódzki
Termy Uniejów Włókniarz Zgierz
Górnik Łęczyca UKS SMS Łódź
KAS Konstantynów Łódzki ŁKS III Łódź
Iskra Dobroń Zawisza Rzgów

Kolejka 7 – 18-19 września

Zawisza Rzgów Victoria Rąbień
ŁKS III Łódź Iskra Dobroń
UKS SMS Łódź KAS Konstantynów Łódzki
Włókniarz Zgierz Górnik Łęczyca
Sokół II Aleksandrów Łódzki Termy Uniejów
Ner Poddębice AKS SMS Łódź
GLKS Sarnów/Dalików LKS Różyca
Włókniarz Pabianice GKS Ksawerów

Kolejka 8 – 25-26 września

Victoria Rąbień GKS Ksawerów
LKS Różyca Włókniarz Pabianice
AKS SMS Łódź GLKS Sarnów/Dalików
Termy Uniejów Ner Poddębice
Górnik Łęczyca Sokół II Aleksandrów Łódzki
KAS Konstantynów Łódzki Włókniarz Zgierz
Iskra Dobroń UKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów ŁKS III Łódź

Kolejka 9 – 2-3 października

ŁKS III Łódź Victoria Rąbień
UKS SMS Łódź Zawisza Rzgów
Włókniarz Zgierz Iskra Dobroń
Sokół II Aleksandrów Łódzki KAS Konstantynów Łódzki
Ner Poddębice Górnik Łęczyca
GLKS Sarnów/Dalików Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice AKS SMS Łódź
GKS Ksawerów LKS Różyca

Kolejka 10 – 9-10 października

Victoria Rąbień LKS Różyca
AKS SMS Łódź GKS Ksawerów
Termy Uniejów Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca GLKS Sarnów/Dalików
KAS Konstantynów Łódzki Ner Poddębice
Iskra Dobroń Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zawisza Rzgów Włókniarz Zgierz
ŁKS III Łódź UKS SMS Łódź

Kolejka 11 – 16-17 października

UKS SMS Łódź Victoria Rąbień
Włókniarz Zgierz ŁKS III Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki Zawisza Rzgów
Ner Poddębice Iskra Dobroń
GLKS Sarnów/Dalików KAS Konstantynów Łódzki
Włókniarz Pabianice Górnik Łęczyca
GKS Ksawerów Termy Uniejów
LKS Różyca AKS SMS Łódź

Kolejka 12 – 23-24 października

Victoria Rąbień AKS SMS Łódź
Termy Uniejów LKS Różyca
Górnik Łęczyca GKS Ksawerów
KAS Konstantynów Łódzki Włókniarz Pabianice
Iskra Dobroń GLKS Sarnów/Dalików
Zawisza Rzgów Ner Poddębice
ŁKS III Łódź Sokół II Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź Włókniarz Zgierz

Kolejka 13 – 30-31 października

Włókniarz Zgierz Victoria Rąbień
Sokół II Aleksandrów Łódzki UKS SMS Łódź
Ner Poddębice ŁKS III Łódź
GLKS Sarnów/Dalików Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice Iskra Dobroń
GKS Ksawerów KAS Konstantynów Łódzki
LKS Różyca Górnik Łęczyca
AKS SMS Łódź Termy Uniejów

Kolejka 14 – 6-7 listopada

Victoria Rąbień Termy Uniejów
Górnik Łęczyca AKS SMS Łódź
KAS Konstantynów Łódzki LKS Różyca
Iskra Dobroń GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów Włókniarz Pabianice
ŁKS III Łódź GLKS Sarnów/Dalików
UKS SMS Łódź Ner Poddębice
Włókniarz Zgierz Sokół II Aleksandrów Łódzki

Kolejka 15 – 13-14 listopada

Sokół II Aleksandrów Łódzki Victoria Rąbień
Ner Poddębice Włókniarz Zgierz
GLKS Sarnów/Dalików UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice ŁKS III Łódź
GKS Ksawerów Zawisza Rzgów
LKS Różyca Iskra Dobroń
AKS SMS Łódź KAS Konstantynów Łódzki
Termy Uniejów Górnik Łęczyca

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ