TERMALNE PUNKTY

0
161
views

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew 1:1 (0:1)

Sobolewski Przemysław

 

Włókniarz Konstantynów Ł. – GLKS Sarnów/Dalików 0:3

walkower

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Pabianice 3:1 Bzura Ozorków
Włókniarz Konstantynów 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Start Brzeziny 1:0 LKS Rosanów
Widzew II Łódź 4:3 PTC Pabianice
Stal Głowno 6:0 Sokół II Aleksandrów
GKS Ksawerów 0:1 ŁKS II Łódź
Termy Uniejów 1:1 Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów 2:1 UKS SMS Łódź

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 20 56 101 11 18 2 0
2 Widzew II Łódź 20 50 102 20 16 2 2
3 Zawisza Rzgów 20 44 43 25 13 5 2
4 Stal Głowno 20 43 59 32 13 4 3
5 Orzeł Parzęczew 20 33 54 37 10 3 7
6 LKS Rosanów 20 33 50 42 11 0 9
7 Włókniarz Pabianice 20 32 31 33 10 2 8
8 Termy Uniejów 20 30 36 46 9 3 8
9 UKS SMS Łódź 20 27 45 49 8 3 9
10 GKS Ksawerów 20 26 34 52 8 2 10
11 Start Brzeziny 20 25 41 44 8 1 11
12 Sokół II Aleksandrów 20 18 26 50 5 3 12
13 GLKS Sarnów/Dalików 20 18 34 59 5 3 12
14 PTC Pabianice 20 12 26 74 4 0 16
15 Włókniarz Konstantynów 20 11 21 61 3 2 15
16 Bzura Ozorków 20 4 13 81 1 1 18

 

 

IV liga

Pogoń Zduńska Wola – Termy Ner Poddębice 0:1 (0:1)

… Owczarek Jakub (rzut karny)

skład: Niedomagała – Kobryń, Tonn, Retkowski, Owczarek – Lewandowski (75. Kochanek), Pasik (85. Szachta), Marciniak, Bistuła (80. Misztal), Kubiak (89. Matczak) – Narożnik

 

pozostałe mecze:

Pogoń Zduńska Wola 0:1 Termy Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice 3:3 Stal Niewiadów
RKS Radomsko 2:0 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 1:1 MKP-Boruta Zgierz
KS Sand Bus Kutno 0:0 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 4:1 Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów 4:0 Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0 Ceramika Opoczno

 

tabela:

1 RKS Radomsko 21 53 59 14 17 2 2
2 Warta Sieradz 22 53 57 21 16 5 1
3 KS Sand Bus Kutno 22 45 49 30 14 3 5
4 LKS Kwiatkowice 21 40 39 27 12 4 5
5 Ceramika Opoczno 21 38 28 25 12 2 7
6 Orkan Buczek 21 37 43 18 10 7 4
7 Zjednoczeni Stryków 22 34 29 25 10 4 8
8 Termy Ner Poddębice 22 30 32 38 9 3 10
9 Włókniarz Zelów 22 27 32 40 8 3 11
10 Omega Kleszczów 22 26 35 38 7 5 10
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 21 25 32 35 6 7 8
12 Warta Działoszyn 22 23 51 49 5 8 9
13 Pogoń Zduńska Wola 22 20 24 41 5 5 12
14 Pelikan II Łowicz 22 17 22 67 5 2 15
15 MKP-Boruta Zgierz 22 16 23 40 3 7 12
16 Pilica Przedbórz 22 15 35 60 3 6 13
17 Stal Niewiadów 21 13 19 41 2 7 12

 

 

Klasa „A” grupa III

Victoria Rąbień – Sazan Pęczniew 1:0 

 

pozostałe mecze:

MKS Mianów 3:2 OSP Iskra Głowno
Victoria Rąbień 1:0 Sazan Pęczniew
KS II Kutno 6:1 LKS Świnice Warckie
Ostrovia Ostrowy 4:1 Magnat Sierpów
Kobra Leźnica Wielka 6:2 Witonianka Witonia
Kotan Ozorków 4:1 Malina Piątek
Dąbrowianka Dąbrowice 0:8 Bzura Młogoszyn

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 18 45 62 19 14 3 1
2 KS II Kutno 18 45 62 22 15 0 3
3 Ostrovia Ostrowy 18 41 60 30 13 2 3
4 Witonianka Witonia 18 36 59 28 11 3 4
5 Sazan Pęczniew 18 31 55 41 9 4 5
6 Bzura Młogoszyn 18 27 44 44 8 3 7
7 Kotan Ozorków 18 25 41 42 7 4 7
8 MKS Mianów 18 24 38 43 7 3 8
9 Kobra Leźnica Wielka 18 23 36 44 6 5 7
10 LKS Świnice Warckie 18 22 33 44 6 4 8
11 Dąbrowianka Dąbrowice 18 13 26 51 3 4 11
12 Magnat Sierpów 18 11 30 58 3 2 13
13 Malina Piątek 18 8 28 70 2 2 14
14 OSP Iskra Głowno 18 7 26 64 2 1 15

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Ostrowia w Ostrówku 1:1 (0:1)

 

pozostałe mecze:

UKS Ustków 2:1 Victoria Szadek
LKS Kalinowa 0:1 GKS Sędziejowice
Hetman Rusiec 5:1 LKS Pyszków
LGKS Charłupia Mała 4:2 LZS Rębieskie
LKS Kobierzycko 4:4 RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica 2:3 Sokół Goszczanów
Pisia Zygry 1:1 UMKS Ostrowia w Ostrówku
Inter-Sieradz Woźniki 7:2 Unia Sieradz-Męka

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 21 49 73 38 15 4 2
2 Hetman Rusiec 21 41 63 50 13 2 6
3 GKS Sędziejowice 21 39 65 47 12 3 6
4 LKS Pyszków 21 35 42 31 10 5 6
5 RKS Rychłocice 21 35 53 43 10 5 6
6 Victoria Szadek 21 35 48 33 11 2 8
7 LGKS Charłupia Mała 21 34 65 46 10 4 7
8 Inter-Sieradz Woźniki 21 33 46 47 10 3 8
9 LZS Rębieskie 21 31 55 51 10 1 10
10 Pisia Zygry 21 29 56 51 8 5 8
11 Rokita Rokitnica 21 29 48 49 8 5 8
12 LKS Kobierzycko 21 26 44 53 8 2 11
13 Unia Sieradz-Męka 21 20 43 62 5 5 11
14 UKS Ustków 21 19 42 61 5 4 12
15 UMKS Ostrowia w Ostrówku 21 11 24 63 2 5 14
16 LKS Kalinowa 21 9 21 63 2 3 16

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – LKS Dąbrówka 1:0 (0:0)

Pyciarz Bartosz

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (61′ Wrzeszczyński Jakub), Swęderski Artur, Milast Kacper (73′ Marciniak Damian), Kita Jakub (47′ Grzybowski Marcin), Pietruszka Przemysław (86′ Kupis Tomasz), Witak Robert (90′ Schmeichel Łukasz), Terlecki Michał (55′ Adamiak Marcin), Pyciarz Bartosz, Simon Rafał, Kindlein Grzegorz.

 

pozostałe mecze:

Start Szczawin 2:7 Włókniarz II Konstantynów
Santos Czerchów 3:5 Kanarki Małachowice
Grom Powodów 1:0 LKS Dąbrówka
LKS Modlna 2:2 Sokół Lutomiersk
Orzeł Wróblew 6:0 Sokół Skromnica

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 14 36 58 21 11 3 0
2 Grom Powodów 14 31 27 13 10 1 3
3 Victoria Grabów 13 26 36 14 8 2 3
4 Santos Czerchów 14 22 34 27 7 1 6
5 Kanarki Małachowice 14 21 28 26 7 0 7
6 Orzeł Wróblew 14 21 57 34 7 0 7
7 LKS Dąbrówka 14 20 46 22 6 2 6
8 Start Szczawin 13 15 22 40 5 0 8
9 LKS Modlna 13 13 24 29 3 4 6
10 Sokół Lutomiersk 13 12 23 34 3 3 7
11 Sokół Skromnica 14 0 8 103 0 0 14

 

 

 

Poprzedni artykułBezpieczna Wielkanoc 2019 tuż tuż…
Następny artykułŚWIĘTA
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ