TERMALNI Z UNIEJOWA RZĄDZĄ W POWIECIE

0
139
views

KLASA OKRĘGOWA

Sazan Pęczniew – Termy K-FLEX Uniejów 0:4 (0:2)

… Koziełek Krystian, Nazarczyk Oskar, Giovani Lucas, Acela Dawid.

skład Term: Nowacki (GK), Koziełek, Leonow, Fajks, Kwiatkowski, Nazarczyk(85’B.Łuczak), Mucha(65’Acela), Giovani(75’Rychta), B.Nowak, P.Nowak(C)(90’Kwapiszewski), Madajski(85’M.Łuczak)

Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

 

 

KEEZA Termy Ner Poddębice – Iskra Dobroń 7:3 (3:0)

Jarczyński Dawid-3, Miedwiediew Dawid (Lopez)-3, Mańka Filip. 

skład: Kowalski – Mańka, Bagrodzki, D. Gzyl (75′ Jesionowski), Stajewski, Nowak (70′ Makowski), Jarczewski, Tomaszewski (75′ Misztal), Ryplewicz (65′ Paias), Jarczyński, Miedwiediew (85′ Jaśczak).

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 1:2 AMII Nowosolna-Łódź
UKS SMS Łódź 0:1 Stal Głowno
Sazan Pęczniew 0:4 Termy Uniejów
KEEZA Termy Ner Poddębice 7:3 Iskra Dobroń
Victoria Rąbień 1:2 Orzeł Parzęczew
Włókniarz Zgierz 1:6 ŁKS III Łódź
Zawisza Rzgów 2:4 Włókniarz Pabianice
KAS Konstantynów 1:1 GKS Ksawerów

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 8 24 38 7 8 0 0
2 GKS Ksawerów 8 19 18 13 6 1 1
3 Orzeł Parzęczew 8 18 20 10 6 0 2
4 Stal Głowno 8 17 23 10 5 2 1
5 Termy Uniejów 8 15 16 11 5 0 3
6 Zawisza Rzgów 8 13 24 11 4 1 3
7 KEEZA Termy Ner Poddębice 8 13 20 14 4 1 3
8 Victoria Rąbień 8 13 18 19 4 1 3
9 Włókniarz Pabianice 8 12 16 12 4 0 4
10 UKS SMS Łódź 8 10 15 16 3 1 4
11 KAS Konstantynów 8 9 14 17 2 3 3
12 Włókniarz Zgierz 8 6 12 20 2 0 6
13 Sokół II Aleksandrów 8 6 10 27 2 0 6
14 Sazan Pęczniew 8 4 16 34 1 1 6
15 AMII Nowosolna-Łódź 8 4 12 33 1 1 6
16 Iskra Dobroń 8 3 13 31 1 0 7

 

 

KLASA A GRUPA III

MULKS Łask – Pisia Zygry 2:0

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 3:3 Orzeł Piątkowisko
Włókniarz Konstantynów 2:2 Korab Łask
Victoria Szadek 0:2 Orzeł Kazimierz
Pogoń II Zduńska Wola 4:2 LUKS Bałucz
MULKS Łask 2:0 Pisia Zygry
Kolejarz Łódź 2:1 PTC Pabianice

 

tabela:

1 Pogoń II Zduńska Wola 6 16 19 6 5 1 0
2 Olimpia Karsznice 6 14 22 10 4 2 0
3 Kolejarz Łódź 6 13 17 8 4 1 1
4 Korab Łask 6 12 15 6 3 3 0
5 Orzeł Piątkowisko 6 11 21 16 3 2 1
6 Włókniarz Konstantynów 6 10 18 8 3 1 2
7 Orzeł Kazimierz 6 7 13 14 2 1 3
8 Victoria Szadek 6 7 12 16 2 1 3
9 PTC Pabianice 6 5 13 16 1 2 3
10 MULKS Łask 6 4 5 14 1 1 4
11 LUKS Bałucz 6 1 10 23 0 1 5
12 Pisia Zygry 6 0 1 29 0 0 6

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Witonianka Witonia 1:8 (0:4)

Stachlewski Krzysztof

 

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 1:1 Kobra Leźnica Wielka
Salos Róża Kutno 6:1 Fair Play Kutno
Magnat Sierpów 5:2 Malina Piątek
Sokół Lutomiersk 3:3 LKS Świnice Warckie
Bzura Ozorków 4:2 Ostrovia Ostrowy
GLKS Sarnów/Dalików 1:8 Witonianka Witonia

 

tabela:

1 Bzura Ozorków 5 13 26 8 4 1 0
2 Kobra Leźnica Wielka 5 13 15 6 4 1 0
3 Ostrovia Ostrowy 6 10 19 17 3 1 2
4 Kotan Ozorków 6 9 14 9 2 3 1
5 Witonianka Witonia 5 8 17 9 2 2 1
6 Sokół Lutomiersk 7 8 15 25 2 2 3
7 GLKS Sarnów/Dalików 6 7 16 21 2 1 3
8 Salos Róża Kutno 6 6 24 18 2 0 4
9 LKS Świnice Warckie 5 6 14 16 1 3 1
10 MKS Mianów 5 5 16 16 1 2 2
11 Malina Piątek 5 4 6 13 1 1 3
12 Fair Play Kutno 5 4 6 16 1 1 3
13 Magnat Sierpów 4 3 7 21 1 0 3

 

 

KLASA B GRUPA II

Krośniewianka Krośniewice – Grom Powodów 4:3 (2:2)

… Maliszewski, Sternik, Zieliński. 

 

pozostałe mecze:

Zryw Śliwniki 2:1 Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice 5:0 GKS Byszew
Sokół Skromnica 2:2 Iskra Góra św. Małgorzaty
Górnik Łęczyca 3:2 LKS Modlna
Expom Krośniewianka 4:3 Grom Powodów

 

tabela:

1 Expom Krośniewianka 5 15 36 8 5 0 0
2 Zryw Śliwniki 5 15 23 5 5 0 0
3 Górnik Łęczyca 5 12 14 6 4 0 1
4 Grom Powodów 5 9 17 13 3 0 2
5 Kanarki Małachowice 5 6 22 22 2 0 3
6 LKS Modlna 5 4 12 14 1 1 3
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 5 4 9 16 1 1 3
8 Orzeł Wróblew 5 3 9 24 1 0 4
9 GKS Byszew 5 3 10 19 1 0 4
10 Sokół Skromnica 5 2 7 32 0 2 3

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ