TERMALNI WYGRYWAJĄ

0
101
views

IV LIGA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Ceramika Opoczno 2:0 (2:0)

Jarczewski Dariusz, Waszyk Daniel.

 

pozostałe mecze:

Pogoń Zduńska Wola 1:0 LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków 4:0 Stal Głowno
Omega Kleszczów 3:1 Skalnik Sulejów
Orkan Buczek 5:2 Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:1 Zjednoczeni Stryków
KEEZA Termy Ner Poddębice 2:0 Ceramika Opoczno
Czarni Rząśnia 1:2 Jutrzenka Drzewce
Warta Sieradz 6:1 Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów 1:2 Orzeł Nieborów
ŁKS II Łódź 6:1 MKP-Boruta Zgierz

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 35 93 122 29 29 6 0
2 Warta Sieradz 35 84 110 39 27 3 5
3 Orkan Buczek 35 78 117 52 25 3 7
4 MKP-Boruta Zgierz 35 77 83 36 23 8 4
5 Zjednoczeni Stryków 35 65 67 29 18 11 6
6 Omega Kleszczów 35 60 87 45 18 6 11
7 Orzeł Nieborów 35 50 53 52 13 11 11
8 Polonia Piotrków 35 50 58 60 15 5 15
9 LKS Kwiatkowice 35 49 69 51 15 4 16
10 Włókniarz Zelów 35 48 48 50 13 9 13
11 Pogoń Zduńska Wola 35 47 48 54 13 8 14
12 Stal Głowno 35 44 49 72 13 5 17
13 Skalnik Sulejów 35 43 48 56 13 4 18
14 Warta Działoszyn 35 37 56 72 9 10 16
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 35 35 59 68 8 11 16
16 Jutrzenka Drzewce 35 30 49 106 9 3 23
17 KEEZA Termy Ner Poddębice 35 29 42 118 9 2 24
18 Jutrzenka Warta 35 26 42 91 7 5 23
19 Czarni Rząśnia 35 24 35 98 7 3 25
20 Ceramika Opoczno 35 20 31 95 5 5

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Victoria Rąbień – Termy Uniejów 0:1 

… Nowak Włodzimierz

Jest to już siódme z rzędu zwycięstwo Termalnych z Uniejowa.

 

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Różyca 2:4 

Krysiak Adam, Kupczak Adam. 

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Pabianice -:- AKS SMS Łódź
GLKS Sarnów/Dalików 2:4 LKS Różyca
KS II Kutno 1:2 Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów 10:0 PTC Pabianice
Sokół II Aleksandrów 0:3 Widzew II Łódź
Victoria Rąbień 0:1 Termy Uniejów
Start Brzeziny 1:2 UKS SMS Łódź
GKS Ksawerów 6:0 KKS Koluszki
KAS Konstantynów -:- GLKS Dłutów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 31 81 125 15 26 3 2
2 GKS Ksawerów 31 68 87 33 21 5 5
3 LKS Różyca 31 67 79 39 21 4 6
4 Włókniarz Pabianice 30 62 73 34 19 5 6
5 UKS SMS Łódź 31 60 88 36 19 3 9
6 Start Brzeziny 31 53 82 59 16 5 10
7 Termy Uniejów 31 49 58 68 15 4 12
8 AKS SMS Łódź 30 49 68 49 14 7 9
9 Victoria Rąbień 31 42 74 75 13 3 15
10 Sokół II Aleksandrów 31 40 72 59 12 4 15
11 Zawisza Rzgów 31 39 55 54 11 6 14
12 KAS Konstantynów 30 38 62 64 11 5 14
13 KS II Kutno 31 35 55 76 11 2 18
14 GLKS Sarnów/Dalików 31 34 71 90 10 4 17
15 KKS Koluszki 31 33 48 77 10 3 18
16 Orzeł Parzęczew 31 29 48 95 9 2 20
17 GLKS Dłutów 30 13 16 91 3 4 23
18 PTC Pabianice 31 4 18 165 1 1 29

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ