Termalni na plus

0
98
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 2:0

pozostałe mecze:

MKP-Boruta Zgierz 1:4 Warta Sieradz
Ceramika Opoczno 2:2 Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice 1:0 RKS Radomsko
Stal Niewiadów 2:6 Pogoń Zduńska Wola
Pilica Przedbórz 5:1 Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:5 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 3:2 Włókniarz Zelów
Termy Ner Poddębice 2:0 Omega Kleszczów

 

tabela:

1 RKS Radomsko 9 24 26 8 8 0 1
2 Warta Sieradz 10 23 25 11 7 2 1
3 KS Sand Bus Kutno 9 21 23 10 7 0 2
4 LKS Kwiatkowice 9 21 17 10 7 0 2
5 Zjednoczeni Stryków 10 19 16 13 6 1 3
6 Orkan Buczek 9 18 22 5 5 3 1
7 Włókniarz Zelów 9 13 13 13 4 1 4
8 Ceramika Opoczno 9 13 11 13 4 1 4
9 Termy Ner Poddębice 10 12 15 22 4 0 6
10 Pogoń Zduńska Wola 9 12 14 13 3 3 3
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 11 15 19 3 2 4
12 Pelikan II Łowicz 10 10 14 29 3 1 6
13 Warta Działoszyn 9 9 16 20 2 3 4
14 Omega Kleszczów 10 8 19 24 2 2 6
15 Pilica Przedbórz 10 7 16 21 2 1 7
16 Stal Niewiadów 9 5 7 20 1 2 6
17 MKP-Boruta Zgierz 10 2 8 26 0 2 8

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – PTC Pabianice 4:0

Włókniarz Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików 2:0

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:1 Bzura Ozorków
Stal Głowno 2:1 Włókniarz Konstantynów
Zawisza Rzgów 2:2 Widzew II Łódź
Włókniarz Pabianice 2:0 GLKS Sarnów/Dalików
GKS Ksawerów 4:4 UKS SMS Łódź
Start Brzeziny 3:0 Orzeł Parzęczew
LKS Rosanów 1:2 ŁKS II Łódź
Termy Uniejów 4:0 PTC Pabianice

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 8 24 37 6 8 0 0
2 Widzew II Łódź 8 22 40 7 7 1 0
3 Zawisza Rzgów 8 19 19 12 6 1 1
4 Termy Uniejów 8 18 25 15 6 0 2
5 Stal Głowno 8 16 24 19 5 1 2
6 GKS Ksawerów 8 16 22 20 5 1 2
7 Start Brzeziny 8 12 21 18 4 0 4
8 Orzeł Parzęczew 8 12 21 13 4 0 4
9 Włókniarz Pabianice 8 12 11 10 4 0 4
10 LKS Rosanów 8 9 16 22 3 0 5
11 UKS SMS Łódź 8 8 16 24 2 2 4
12 Sokół II Aleksandrów 8 7 14 19 2 1 5
13 Włókniarz Konstantynów 8 7 14 28 2 1 5
14 PTC Pabianice 8 3 6 31 1 0 7
15 GLKS Sarnów/Dalików 8 3 14 30 1 0 7
16 Bzura Ozorków 8 0 2 28 0 0 8

 

 

Klasa „A” grupa III

Magnat Sierpów – Sazan Pęczniew 5:2

pozostałe mecze:

Kobra Leźnica Wielka 3:2 Malina Piątek
Dąbrowianka Dąbrowice 5:1 LKS Świnice Warckie
Ostrovia Ostrowy 2:0 KS II Kutno
Victoria Rąbień 5:0 OSP Iskra Głowno
Magnat Sierpów 5:2 Sazan Pęczniew
MKS Mianów 2:0 Witonianka Witonia
Kotan Ozorków 1:4 Bzura Młogoszyn

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 6 16 25 7 5 1 0
2 Witonianka Witonia 6 13 23 9 4 1 1
3 Ostrovia Ostrowy 6 13 18 11 4 1 1
4 KS II Kutno 6 12 15 7 4 0 2
5 Sazan Pęczniew 6 11 20 13 3 2 1
6 Bzura Młogoszyn 6 9 17 13 3 0 3
7 MKS Mianów 6 9 11 14 3 0 3
8 Dąbrowianka Dąbrowice 6 7 15 11 2 1 3
9 Kobra Leźnica Wielka 6 7 12 16 2 1 3
10 Magnat Sierpów 6 7 14 20 2 1 3
11 Kotan Ozorków 6 7 13 23 2 1 3
12 LKS Świnice Warckie 6 5 11 20 1 2 3
13 OSP Iskra Głowno 6 3 5 18 1 0 5
14 Malina Piątek 6 1 11 28 0 1 5

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Victoria Szadek 2:2

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 2:2 Victoria Szadek
LKS Kalinowa 4:2 LKS Kobierzycko
UKS Ustków 1:2 LZS Rębieskie
LKS Pyszków 1:2 Sokół Goszczanów
Inter-Sieradz Woźniki 2:1 RKS Rychłocice
LGKS Charłupia Mała 4:1 UMKS Ostrowia w Ostrówku
Rokita Rokitnica 1:3 GKS Sędziejowice
Pamapol-Hetman Rusiec 4:3 Unia Sieradz-Męka

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 9 19 30 18 5 4 0
2 LKS Pyszków 9 18 21 9 5 3 1
3 RKS Rychłocice 9 18 31 22 6 0 3
4 GKS Sędziejowice 9 16 32 27 5 1 3
5 LGKS Charłupia Mała 9 14 30 23 4 2 3
6 Unia Sieradz-Męka 9 14 22 17 4 2 3
7 Inter-Sieradz Woźniki 9 14 13 16 4 2 3
8 LZS Rębieskie 9 13 27 21 4 1 4
9 LKS Kobierzycko 9 13 25 23 4 1 4
10 Victoria Szadek 9 13 18 16 4 1 4
11 Rokita Rokitnica 9 12 21 24 4 0 5
12 Pisia Zygry 9 11 26 27 3 2 4
13 Pamapol-Hetman Rusiec 9 11 15 23 3 2 4
14 UKS Ustków 9 6 17 30 1 3 5
15 LKS Kalinowa 9 6 9 26 1 3 5
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 9 3 11 26 0 3 6

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – Włókniarz II Konstantynów 4:4

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ