TERMALNE ZWYCIĘSTWA

0
125
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 1:0 (0:0)

Paias

 

Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy K-FLEX Uniejów 1:2

… Nowak Przemysław-2

skład: Nowacki(GK), Koziełek, Leonow, Fajks, Acela (30′ Mucha), Kwiatkowski, Nazarczyk, B.Nowak(85’M.Łuczak), Madajski, P.Nowak(C)(90’B.Łuczak), Rychta(75′ Gębski)

Rezerwowi: Zdych
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 4:1 (2:1)

… Wypiór Tomasz
pozostałe mecze:
Sokół II Aleksandrów 1:2 Termy Uniejów
Iskra Dobroń 4:2 AMII Nowosolna-Łódź
GKS Ksawerów 0:5 ŁKS III Łódź
KEEZA Termy Ner Poddębice 1:0 Włókniarz Pabianice
Stal Głowno 3:3 Victoria Rąbień
Włókniarz Zgierz 4:1 Sazan Pęczniew
Zawisza Rzgów 4:1 UKS SMS Łódź
KAS Konstantynów 1:3 Orzeł Parzęczew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS III Łódź 4 12 19 4 4 0 0
2 Zawisza Rzgów 4 10 14 3 3 1 0
3 Orzeł Parzęczew 4 9 13 6 3 0 1
4 GKS Ksawerów 4 9 7 8 3 0 1
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 4 7 6 5 2 1 1
6 Victoria Rąbień 4 7 11 10 2 1 1
7 Sokół II Aleksandrów 4 6 7 10 2 0 2
8 UKS SMS Łódź 4 6 6 7 2 0 2
9 Włókniarz Zgierz 4 6 7 5 2 0 2
10 Stal Głowno 4 5 13 9 1 2 1
11 Włókniarz Pabianice 4 3 3 5 1 0 3
12 Termy Uniejów 4 3 5 9 1 0 3
13 Sazan Pęczniew 4 3 8 14 1 0 3
14 Iskra Dobroń 4 3 6 15 1 0 3
15 KAS Konstantynów 4 2 6 9 0 2 2
16 AMII Nowosolna-Łódź 4 1 6 18 0 1 3

 

 

KLASA A GRUPA III

Olimpia Karsznice – Pisia Zygry 8:0

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek 1:5 Pogoń II Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów 4:0 PTC Pabianice
Korab Łask 2:0 LUKS Bałucz
Olimpia Karsznice 8:0 Pisia Zygry
Kolejarz Łódź 2:1 MULKS Łask
Orzeł Piątkowisko 4:3 Orzeł Kazimierz

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Włókniarz Konstantynów 2 6 10 1 2 0 0
2 Korab Łask 2 6 7 0 2 0 0
3 Orzeł Piątkowisko 2 6 12 5 2 0 0
4 Olimpia Karsznice 2 4 9 1 1 1 0
5 Pogoń II Zduńska Wola 2 4 7 3 1 1 0
6 Kolejarz Łódź 2 4 4 3 1 1 0
7 Orzeł Kazimierz 2 1 8 9 0 1 1
8 MULKS Łask 2 1 2 3 0 1 1
9 PTC Pabianice 2 1 5 9 0 1 1
10 LUKS Bałucz 2 0 2 10 0 0 2
11 Victoria Szadek 2 0 2 11 0 0 2
12 Pisia Zygry 2 0 0 13 0 0 2

 

 

KLASA A GRUPA IV

Sokół Lutomiersk – GLKS Sarnów/Dalików 4:1 (1:0)

… Stelmachowicz Mateusz

czerwona kartka: Kubik Łukasz

 

pozostałe mecze:

Malina Piątek 1:0 Fair Play Kutno
Sokół Lutomiersk 4:1 GLKS Sarnów/Dalików
Salos Róża Kutno 0:4 Bzura Ozorków
Magnat Sierpów 1:2 Kobra Leźnica Wielka
MKS Mianów 5:2 Ostrovia Ostrowy
Kotan Ozorków 1:0 Witonianka Witonia

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Bzura Ozorków 2 6 15 0 2 0 0
2 Kobra Leźnica Wielka 2 6 7 3 2 0 0
3 Kotan Ozorków 2 4 3 2 1 1 0
4 Salos Róża Kutno 2 3 12 4 1 0 1
5 Witonianka Witonia 2 3 4 3 1 0 1
6 MKS Mianów 2 3 7 6 1 0 1
7 Ostrovia Ostrowy 2 3 4 6 1 0 1
8 Malina Piątek 2 3 2 2 1 0 1
9 Sokół Lutomiersk 2 3 4 12 1 0 1
10 GLKS Sarnów/Dalików 2 1 3 6 0 1 1
11 Fair Play Kutno 1 0 0 1 0 0 1
12 LKS Świnice Warckie 1 0 2 5 0 0 1
13 Magnat Sierpów 2 0 1 14 0 0 2

 

 

KLASA B GRUPA II

Orzeł Wróblew – Grom Powodów 1:9 (0:4)

… Zawadzki-4, Sternicki, Zieliński, Pietruszka, Kupis M., Milast. 

 

pozostałe mecze:

Orzeł Wróblew 1:9 Grom Powodów
Górnik Łęczyca 1:0 Iskra Góra św. Małgorzaty
Kanarki Małachowice 2:15 Expom Krośniewianka
GKS Byszew 5:2 LKS Modlna
Zryw Śliwniki 8:1 Sokół Skromnica

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Expom Krośniewianka 1 3 15 2 1 0 0
2 Grom Powodów 1 3 9 1 1 0 0
3 Zryw Śliwniki 1 3 8 1 1 0 0
4 GKS Byszew 1 3 5 2 1 0 0
5 Górnik Łęczyca 1 3 1 0 1 0 0
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 1 0 0 1 0 0 1
7 LKS Modlna 1 0 2 5 0 0 1
8 Sokół Skromnica 1 0 1 8 0 0 1
9 Orzeł Wróblew 1 0 1 9 0 0 1
10 Kanarki Małachowice 1 0 2 15 0 0 1

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ