TERMALNE ZADYSZKI

0
137
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 0:0

 

ŁKS III Łódź – Termy Uniejów 6:1 

… Matusiak

GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Rąbień 0:6

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Zgierz 2:3 LKS Różyca
Sokół II Aleksandrów 1:2 GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź 0:4 AKS SMS Łódź
ŁKS III Łódź 6:1 Termy Uniejów
Iskra Dobroń 1:0 KAS Konstantynów
GLKS Sarnów/Dalików 0:6 Victoria Rąbień
KEEZA Termy Ner Poddębice 0:0 Włókniarz Pabianice

 

Tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 18 43 75 22 14 1 3
2 GKS Ksawerów 17 38 48 25 12 2 3
3 LKS Różyca 17 37 52 36 12 1 4
4 ŁKS III Łódź 18 36 54 25 11 3 4
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 18 31 56 33 9 4 5
6 Iskra Dobroń 17 27 50 51 8 3 6
7 Włókniarz Pabianice 17 24 39 28 6 6 5
8 Zawisza Rzgów 17 24 32 35 7 3 7
9 Termy Uniejów 18 21 41 46 5 6 7
10 KAS Konstantynów 17 21 24 37 7 0 10
11 Sokół II Aleksandrów 17 18 33 42 6 0 11
12 Victoria Rąbień 16 18 44 52 6 0 10
13 UKS SMS Łódź 17 17 24 40 5 2 10
14 Włókniarz Zgierz 17 16 37 45 5 1 11
15 GLKS Sarnów/Dalików 19 3 15 107 1 0 18

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – PTC Pabianice 5:0

 

Korab Łask – Pisia Zygry 0:6

 

pozostałe mecze:

Orzeł Piątkowisko 2:1 Włókniarz Konstantynów
Sazan Pęczniew 5:0 PTC Pabianice
Victoria Szadek 3:0 Rokita Rokitnica
Orzeł Kazimierz 6:1 MULKS Łask
UMKS Korab Łask 6:0 Pisia Zygry
Olimpia Karsznice 1:1 Pogoń II Zduńska Wola

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 14 39 62 15 13 0 1
2 Olimpia Karsznice 14 31 46 15 10 1 3
3 Orzeł Kazimierz 14 30 41 21 9 3 2
4 UMKS Korab Łask 14 30 32 13 9 3 2
5 Włókniarz Konstantynów 14 19 25 22 6 1 7
6 Orzeł Piątkowisko 14 19 28 30 6 1 7
7 Pogoń II Zduńska Wola 14 19 38 41 5 4 5
8 Victoria Szadek 13 16 34 35 4 4 5
9 PTC Pabianice 13 15 26 26 4 3 6
10 MULKS Łask 14 15 24 45 4 3 7
11 Pisia Zygry 14 4 9 53 1 1 12
12 Rokita Rokitnica 14 0 9 58 0 0 14

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Iskra Św.Małgorzaty 1:1

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 2:2 GKS Byszew
Grom Powodów 1:1 Iskra Góra św. Małgorzaty
Sokół Skromnica 1:11 Salos Róża Kutno
Zryw Śliwniki 3:5 Orzeł Wróblew
Fair Play Kutno 0:2 Expom Krośniewianka

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 11 31 69 7 10 1 0
2 Fair Play Kutno 11 23 30 13 7 2 2
3 Zryw Śliwniki 11 21 35 23 7 0 4
4 Expom Krośniewianka 11 21 34 14 7 0 4
5 Grom Powodów 11 14 20 23 4 2 5
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 11 13 16 35 4 1 6
7 GKS Byszew 11 13 25 41 4 1 6
8 LKS Modlna 11 11 29 41 3 2 6
9 Sokół Skromnica 11 7 15 42 2 1 8
10 Orzeł Wróblew 11 6 24 58 2 0 9

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ