TERMALNE REMISY

0
98
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – UKS SMS Łódź 2:2

Koziełek Krystian, Giovani Lucas

Skład: Marciniak, Miasopust (70′ Tomczak), Matusiak(c), Koziełek, Łuczak, Kwiatkowski (65′ Yeromenko), P.Nowak, Giovani, W.Nowak(20′ Olczyk), Sobolewski
Rezerwowi: Michalak , Pramka , Leśniewski, B.Nowak
Trener: Bartosz Grabowski
Kierownik: Leszek Nowak
Ciężko w tej rundzie przychodzi Termalnym z Uniejowa zdobywanie punktów, ale jak na razie, odległość od strefy spadkowej jest powiedzmy bezpieczna.

GKS Ksawerów – KEEZA Termy Ner Poddębice 2:2 (0:2)

… Gzyl Dawid, Paias Serhii

skład: Kowalski – D. Gzyl, Bagrodzki, Stajewski, Owczarek (80′ Stachlewski), Tomaszewski, Spychalski, Ryplewicz (65′ Rogalski), Mańka (70′ Jarczyński)

Rezerwowi: Kostecki, Jarczewski, Misztal, Woźniak.
Do dużej niespodzianki doszło w Woli Zaradzyńskiej, gdzie faworyzowany GKS Ksawerów, tylko zremisował z naszą ekipą z Poddębic, która była blisko nawet zwycięstwa, prowadząc do przerwy 2:0.

Włókniarz Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików 4:0

skład: Sznajder K. – Bojanowski M. Jewczak A. Żemigała A. Kubiak M. – Osiński K. Pacałowski B. Fortuniak A. Jaśczak K. (85′ Janusz M.) Roźniakowski P. (65′ Stelmachowicz M.) – Stasiak W. (75′ Kacprzak J.)

GLKS dzielnie przeciwstawia się rywalom i z meczu na mecz gra wygląda przyzwoicie, czego efektem są już małe porażki i czekamy więc z niecierpliwościa na pierwszy punkcik.

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Zgierz -:- AKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice 4:0 GLKS Sarnów/Dalików
Victoria Rąbień 1:1 Iskra Dobroń
GKS Ksawerów 2:2 KEEZA Termy Ner Poddębice
LKS Różyca 1:0 Sokół II Aleksandrów
KAS Konstantynów 0:1 Zawisza Rzgów
Termy Uniejów 2:2 UKS SMS Łódź

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 18 43 75 22 14 1 3
2 LKS Różyca 18 40 53 36 13 1 4
3 GKS Ksawerów 18 39 50 27 12 3 3
4 ŁKS III Łódź 18 36 54 25 11 3 4
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 19 32 58 35 9 5 5
6 Iskra Dobroń 18 28 51 52 8 4 6
7 Włókniarz Pabianice 18 27 43 28 7 6 5
8 Zawisza Rzgów 18 27 33 35 8 3 7
9 Termy Uniejów 19 22 43 48 5 7 7
10 KAS Konstantynów 18 21 24 38 7 0 11
11 Victoria Rąbień 17 19 45 53 6 1 10
12 Sokół II Aleksandrów 18 18 33 43 6 0 12
13 UKS SMS Łódź 18 18 26 42 5 3 10
14 Włókniarz Zgierz 17 16 37 45 5 1 11
15 GLKS Sarnów/Dalików 20 3 15 111 1 0 19

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ