TERMALNE DERBY DLA PODDĘBIC

0
124
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Termy K-FLEX Uniejów 2:0 (0:0)

Gzyl Jakub, Paias. 

 

Victoria Rąbień – Sazan Pęczniew 3:2 (1:1)

… Chmielecki Sebastian-2

 

pozostałe mecze:

KEEZA Termy Ner Poddębice 2:0 Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów 1:0 UKS SMS Łódź
KAS Konstantynów 2:2 AMII Nowosolna-Łódź
Orzeł Parzęczew 2:4 ŁKS III Łódź
Iskra Dobroń 0:1 Włókniarz Pabianice
Włókniarz Zgierz 0:1 Zawisza Rzgów
GKS Ksawerów 3:1 Stal Głowno
Victoria Rąbień 3:2 Sazan Pęczniew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Zawisza Rzgów 2 6 8 0 2 0 0
2 ŁKS III Łódź 2 6 10 4 2 0 0
3 GKS Ksawerów 2 6 5 2 2 0 0
4 Stal Głowno 2 3 9 5 1 0 1
5 Sazan Pęczniew 2 3 6 5 1 0 1
6 Włókniarz Pabianice 2 3 2 2 1 0 1
7 KEEZA Termy Ner Poddębice 2 3 4 4 1 0 1
8 Sokół II Aleksandrów 2 3 1 7 1 0 1
9 UKS SMS Łódź 2 3 3 2 1 0 1
10 Włókniarz Zgierz 2 3 2 2 1 0 1
11 Victoria Rąbień 2 3 4 5 1 0 1
12 Orzeł Parzęczew 2 3 4 5 1 0 1
13 KAS Konstantynów 2 1 3 4 0 1 1
14 AMII Nowosolna-Łódź 2 1 4 8 0 1 1
15 Termy Uniejów 2 0 1 4 0 0 2
16 Iskra Dobroń 2 0 2 9 0 0 2

 

 

KLASA „A” GRUPA III

Pisia Zygry – Korab Łask 0:5 (0:0)

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek 1:6 Włókniarz Konstantynów
Pogoń II Zduńska Wola 2:2 Kolejarz Łódź
MULKS Łask 1:1 Olimpia Karsznice
Pisia Zygry 0:5 Korab Łask
LUKS Bałucz 2:8 Orzeł Piątkowisko
Orzeł Kazimierz 5:5 PTC Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Orzeł Piątkowisko 1 3 8 2 1 0 0
2 Korab Łask 1 3 5 0 1 0 0
3 Włókniarz Konstantynów 1 3 6 1 1 0 0
4 Olimpia Karsznice 1 1 1 1 0 1 0
5 PTC Pabianice 1 1 5 5 0 1 0
6 Pogoń II Zduńska Wola 1 1 2 2 0 1 0
7 Kolejarz Łódź 1 1 2 2 0 1 0
8 Orzeł Kazimierz 1 1 5 5 0 1 0
9 MULKS Łask 1 1 1 1 0 1 0
10 Sokół Lutomiersk 0 0 0 0 0 0 0
11 Pisia Zygry 1 0 0 5 0 0 1
12 Victoria Szadek 1 0 1 6 0 0 1
13 LUKS Bałucz 1 0 2 8 0 0 1

 

 

KLASA „A” GRUPA IV

Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 2:2 (0:1)

… Witczak Arkadiusz, Grodzicki Jakub. 

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 12:0 Magnat Sierpów
Kotan Ozorków 2:2 GLKS Sarnów/Dalików
Ostrovia Ostrowy 2:1 Malina Piątek
LKS Świnice Warckie 2:5 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Ozorków 11:0 Kanarki Małachowice
Witonianka Witonia 4:2 MKS Mianów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 1 3 12 0 1 0 0
2 Bzura Ozorków 1 3 11 0 1 0 0
3 Kobra Leźnica Wielka 1 3 5 2 1 0 0
4 Witonianka Witonia 1 3 4 2 1 0 0
5 Ostrovia Ostrowy 1 3 2 1 1 0 0
6 Kotan Ozorków 1 1 2 2 0 1 0
7 GLKS Sarnów/Dalików 1 1 2 2 0 1 0
8 Fair Play Kutno 0 0 0 0 0 0 0
9 Malina Piątek 1 0 1 2 0 0 1
10 MKS Mianów 1 0 2 4 0 0 1
11 LKS Świnice Warckie 1 0 2 5 0 0 1
12 Kanarki Małachowice 1 0 0 11 0 0 1
13 Magnat Sierpów 1 0 0 12 0 0 1

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ