SZCZĘŚLIWE NOWE STROJE GROMU – WYNIKI

0
172
views

IV LIGA 

Skalnik Sulejów – KEEZA Termy Ner Poddębice 0:1 (0:1)

… Spychalski Mateusz

skład: Niedomagała Jakub – Owczarek Jakub, Gzyl Jakub, Gzyl Dawid, Borysiak Krzysztof – Jarczewski Dariusz (75′ Mazur), Jurkowski Radosław, Spychalski Mateusz, Lewandowski Michał, Abramczyk Michał (46′ Pelc) – Waszczyk Daniel (55′ Kuchciak)

 

pozostałe mecze: 

Stal Głowno 2:1 Ceramika Opoczno
Jutrzenka Warta 1:2 Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice 3:4 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2:0 Polonia Piotrków
Omega Kleszczów 2:3 Orkan Buczek
Czarni Rząśnia 1:4 Andrespolia Wiśniowa Góra
Jutrzenka Drzewce 2:1 Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów 0:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
MKP-Boruta Zgierz 3:1 Warta Działoszyn
Warta Sieradz 3:6 ŁKS II Łódź

 

tabela: 

1 ŁKS II Łódź 5 15 18 7 5 0 0
2 Orkan Buczek 5 13 17 6 4 1 0
3 MKP-Boruta Zgierz 5 13 11 3 4 1 0
4 Stal Głowno 5 10 10 8 3 1 1
5 Warta Sieradz 4 9 14 9 3 0 1
6 LKS Kwiatkowice 5 8 15 9 2 2 1
7 Zjednoczeni Stryków 5 8 9 9 2 2 1
8 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 7 15 13 2 1 2
9 Skalnik Sulejów 5 6 12 11 2 0 3
10 Pogoń Zduńska Wola 5 6 5 5 2 0 3
11 Włókniarz Zelów 5 6 7 7 1 3 1
12 Warta Działoszyn 5 6 9 9 1 3 1
13 Jutrzenka Warta 5 6 7 7 1 3 1
14 Omega Kleszczów 5 6 9 10 2 0 3
15 Jutrzenka Drzewce 5 6 9 15 2 0 3
16 Orzeł Nieborów 5 5 9 10 1 2 2
17 Polonia Piotrków 5 3 4 9 1 0 4
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 5 3 3 14 1 0 4
19 Ceramika Opoczno 5 1 4 14 0 1 4
20 Czarni Rząśnia 4 0 1 13 0 0 4

 

 

KLASA OKRĘGOWA

AKS SMS Łódź – Termy Uniejów 1:1 (1:0)

… Sobańda Szymon 

Mecz został rozegrany w Uniejowie.

 

Victoria Rąbień – GLKS Sarnów/Dalików 6:3 (3:1)

Zieliński Michał-3, Włoskowicz Tomasz, Stachlewski Krzysztof, Szczyszek Jakub  … Kołakowski Przemysław-2, Sokołowski B. 

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 6:1 Orzeł Parzęczew
LKS Różyca 5:0 GLKS Dłutów
AKS SMS Łódź 1:1 Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów 4:0 KS II Kutno
Widzew II Łódź 1:0 KKS Koluszki
Victoria Rąbień 6:3 GLKS Sarnów/Dalików
GKS Ksawerów 6:0 KAS Konstantynów
Włókniarz Pabianice 2:1 Zawisza Rzgów
Start Brzeziny 7:0 PTC Pabianice

 

tabela: 

1 Włókniarz Pabianice 5 15 14 2 5 0 0
2 GKS Ksawerów 5 13 16 3 4 1 0
3 Start Brzeziny 4 12 22 5 4 0 0
4 Victoria Rąbień 5 10 20 11 3 1 1
5 KAS Konstantynów 5 10 11 8 3 1 1
6 LKS Różyca 3 9 10 1 3 0 0
7 AKS SMS Łódź 4 7 10 3 2 1 1
8 KS II Kutno 5 7 12 12 2 1 2
9 Widzew II Łódź 3 6 2 1 2 0 1
10 UKS SMS Łódź 5 6 10 7 2 0 3
11 Termy Uniejów 5 4 7 13 1 1 3
12 GLKS Sarnów/Dalików 4 4 9 16 1 1 2
13 Zawisza Rzgów 5 3 6 14 1 0 4
14 Sokół II Aleksandrów 3 3 5 4 1 0 2
15 KKS Koluszki 5 3 4 13 1 0 4
16 Orzeł Parzęczew 4 1 5 15 0 1 3
17 GLKS Dłutów 4 0 0 14 0 0 4
18 PTC Pabianice 4 0 2 23 0 0 4

 

 

KLASA A GRUPA III 

Jutrzenka Bychlew – Pisia Zygry 4:5 (1:3) 

… Waligórski Radosław-3, Chmielecki Patryk, Walczak Piotr. 

 

Iskra Dobroń – Sazan Pęczniew 6:1 (4:0)

… Chmielecki Sebastian 

 

pozostałe mecze: 

Olimpia Karsznice 5:0 Rokita Rokitnica
Pogoń II Zduńska Wola 0:3 Orzeł Piątkowisko
GKS Sędziejowice 0:1 MULKS Łask
Włókniarz II Pabianice 0:3 Orzeł Kazimierz
Jutrzenka Bychlew 4:5 Pisia Zygry
Iskra Dobroń 6:1 Sazan Pęczniew
Włókniarz Konstantynów 2:3 UMKS Korab Łask

 

tabela:

1 Iskra Dobroń 2 6 10 1 2 0 0
2 Orzeł Kazimierz 2 6 9 0 2 0 0
3 Olimpia Karsznice 2 6 7 0 2 0 0
4 Orzeł Piątkowisko 2 6 4 0 2 0 0
5 Pisia Zygry 2 6 8 6 2 0 0
6 UMKS Korab Łask 2 3 3 6 1 0 1
7 MULKS Łask 2 3 1 6 1 0 1
8 Jutrzenka Bychlew 2 1 5 6 0 1 1
9 GKS Sędziejowice 2 1 0 1 0 1 1
10 Włókniarz Konstantynów 2 1 2 3 0 1 1
11 Rokita Rokitnica 2 1 1 6 0 1 1
12 Pogoń II Zduńska Wola 2 0 2 6 0 0 2
13 Włókniarz II Pabianice 2 0 0 4 0 0 2
14 Sazan Pęczniew 2 0 1 8 0 0 2

 

 

KLASA A GRUPA IV 

SPMKS Żychlin – Grom Powodów 0:5 (0:2)

… Witak Robert-3, Tyrpuła Krystian-2. 

skład: Urbaniak Wojciech – Walczak Piotr (62′ Kindlein Grzegorz), Simon Rafał, Karolak Łukasz (86′ Kupis Tomasz) – Terlecki Michał (64′ Andrzejczak Dawid), Jewczak Artur – Cichy Krystian (69′  Wiśniewski Bartosz), Kita Jakub, Witak Robert, Tyrpuła Krystian – Zawadzki Krystian

 

pozostałe mecze: 

Bzura Młogoszyn 1:2 Malina Piątek
Kotan Ozorków 3:2 MKS Mianów
Victoria Grabów 4:3 Ostrovia Ostrowy
LKS Świnice Warckie 8:1 Kanarki Małachowice
Magnat Sierpów 1:4 Górnik Łęczyca
SPKMS Żychlin 0:5 Grom Powodów
Kobra Leźnica Wielka 1:0 Bzura Ozorków

 

tabela: 

1 Górnik Łęczyca 2 6 5 1 2 0 0
2 Kotan Ozorków 2 6 6 3 2 0 0
3 Malina Piątek 2 6 8 5 2 0 0
4 LKS Świnice Warckie 2 4 9 2 1 1 0
5 Kobra Leźnica Wielka 2 4 2 1 1 1 0
6 Bzura Ozorków 2 3 14 1 1 0 1
7 Magnat Sierpów 2 3 6 4 1 0 1
8 Bzura Młogoszyn 2 3 4 2 1 0 1
9 Victoria Grabów 2 3 4 4 1 0 1
10 Grom Powodów 2 3 5 5 1 0 1
11 Ostrovia Ostrowy 2 0 4 7 0 0 2
12 MKS Mianów 2 0 2 6 0 0 2
13 Kanarki Małachowice 2 0 5 14 0 0 2
14 SPKMS Żychlin 2 0 0 19 0 0 2

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ