1
40

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – LKS Termy Ner Poddębice 0:0

Witam wszystkich sympatyków piłki nożnej i kibiców Neru Poddębice.

godz. 17:20 ładny stadion piękny budynek klubowy kibiców … dwóch a więc ja i tata Kobiery a więc na razie szału nima

wiadomy mamy skład Neru

Krzyżostaniak Jakub – Owczarek Jakub, Woźniak, Gniadzik Patryk, Krzysztof, Filipiak Adrian – Kania Igor, Skupiński Filip, Kobiera Sebastian, Jarczewski Dariusz – Okoński Olaf, Pabjańczyk Joachim.

17:42 obydwie drużyny się rozgrzewają a nasz trener z … asystentem spokojni na razie

Na ławce mamy tylko … Chachuła Michał, Konieczny Adam, Paluch Kamil i chodzący jak paw nie przebrany niestety pewnie kontuzja Salwin Szymon.

Niestety na zbiórkę spóźnili się Różycki Przemysław i Sesaj Alex i … ponoć jadą ale czy Obarek czeka na nich ???

W tym meczu zmierzą się poza drużynami Świtu i Neru także nowi trenerzy tych drużyn którzy objęli zespoły przed tym pojedynkiem a więc Witold Obarek kontra Przemysław Cecherz

17:55 drużyny zeszły do szatni zostali kibice około 48 i muzyka bardzo Dworowa

I DRUŻYNY WYSZŁY NA BOISKO W … CZARNYCH KOSZULKACH Z NAPISAMI .. NIE WIDZĘ

losowanie PRZEGRALIŚMY ale mecz może nie zobaczymy

najfajniejsza osoba na boisku to będzie pewnie pani sędzina biegająca która pobiegła dale ode mnie

17:59 Gwizdek sędziego i zaczynamy

Pierwsze minuty piłka przy zawodnikach Świtu ładna wrzutka w pole karne zamieszanie i piłka w rękach naszego bramkarza

kontra piłka dochodzi do Joja zamieszał troszkę przewrócił się ale odzyskał małe zamieszanie i zepsuta wrzutka Owcy

4′ długie podanie z auty ale pewnie wybijamy lecz piłka wraca zamieszanie i … kontra po której gospodarze wybijają na aut

Widać że drużyna z Poddębic nie przyjechała na wycieczkę do Niepokalanowa

6′ Keny biegnie kilkanaście metrów … i penie głową taranuje zawodnika na szczęście gospodarzy i piłkę też

szybko odzyskujemy piłkę i to my teraz klepiemy

8′ szybkie tępo szarpane akcje a nasz bramkarz daleko przed polem pewnie interweniuje

9′ zamieszanie pod nasza bramką goście nie wiedzą jak kopnąć piłkę a nam się udało ale niestety na 28 metrze faulujemy na nasze szczęście źle wykonany wolny i piłka daaaleko od naszej bramki

11′ Jarczewski dostaje w głowę i przerwa w grze

14′ ładna akcja Kani i mamy aut na pod polem karnym przeciwnika

rzut z autu wrzutka i piłka wybita na kolejny aut podanie do Okońskiego i … strzał na bramkę jednak niecelny

16′ na boisku nie widać która drużyna walczy o utrzymanie a która już spadła

18′ długie wybicie z naszego pola karnego do bramkarza drużyny przeciwnej a bramkarz zagrał długą piłkę w nasze pole karne przechwytuje zawodnik Świtu wyprzedza Kenego ale na szczęście Kobiera Szybszy był i wybił przed strzałem na naszą bramkę

19′ rzut wolny dla gospodarzy ale beznadziejny i piłka za bramką w lesie

22′ Skupiński traci piłkę i fauluje powstrzymując przeciwnika

wrzutka zamieszanie kolejna wrzutka i wybijamy piłkę

24′ dominacja Świtu ale na nasze szczęście nic z tego nie mają

Daleki wyrzut z autu i piłka w rękach Krzyżostaniaka

26′ Ner nie boi się już wyjść ze swojej połowy i nawet gramy pressingiem z czego zrobiła się kontra dla gospodarzy i z 15 metra broni nasz bramkarz parując do boku i

wybija nasz zawodnik pod nogi kolejnego zawodnika Świtu a ten strzela tym razem minimalnie obok bramki

28′ kolejna akcja naszą prawą stroną podanie w pole karne ale wybijamy piłkę i kolejna akcja gospodarzy i nasz bramkarz łapie

29′ Ładna nasza kontra Kania wpada w pole karne próbuje dogrywać piłkę ale niestety Świt wychodzi z kontrą Kania nie daje za wygraną i … kosi gościa i żółta kartka

30′ kontra Świtu zawodnik wpada w pole karne i nasz bramkarz wykosił zawodnika przeciwnej drużyny i .. karny

31′ zawodnik pewnie podchodzi do piłki biegnie strzela i … każdy … strzela w słupek !!!!! ale dobitka i nasz bramkarz staje na wysokości zadania i broni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

33′ SZOK na trybunach no już kibiców około 70 a my dalej nie boimy się grać ale przyznać musimy że przewaga należy jednak dla gospodarzy

36′ klepanie piłki w środkowej strefie boiska przez gospodarzy i jeden zawodnik postanowił sobie kopnąć na bramkę i strzelił minimalnie obok słupka naszej bramki

39′ kolejny już dłuuugie podanie z autu w nasze pole karne ale po raz kolejny wybijamy piłkę która wraca do przeciwników

41′ bardzo kąśliwe akcje gospodarzy raz z jednej strony raz z drugiej i kolejny rzut rożny ładna wrzutka na przed pole karne strzał na nasza bramkę ale udaje nam się wybić piłkę ale zawodnik gospodarzy zatrzymuje naszą kontrę faulem na Filipiaku który wstał oboje rzucili się z pretensjami ale przeciwnik miał z 2 metry  … więc nasz poczekał na kolegów i zrobiła się mała awantura

45′ Jojo przechwytuje piłkę zostaje faulowany ale sędzia pokazuje przywilej i robimy fajną akcję po której niestety nic nie ma i sędzia spotkania kończy pierwszą połowę

zawodnicy Neru w komplecie nawet nasi spóźnieni którzy są przebrani !!! i gotowi do gry

Po pierwszej połowie można szczerze przyznać że zawodnicy z Poddębic nie boją się grać do przodu nawet mając na ławce trenerskiej wyposzczonego trenera Obarka który już kilka razy rozgrzał gardło ale to jeszcze nie to na co czekamy. Szatnia prawdo podobnie teraz dudni ale to już sprawa pomiędzy trenerem a piłkarzami a my mamy nadzieję że poskutkuje to jeszcze lepszą grą w drugiej połowie. Na pewno widać gołym, okiem że gospodarze są bardziej ograni mają drużynę bardziej doświadczoną i posiadanie piłki jest po stronie Świtu i po za karnym i dwoma wyśmienitymi sytuacjami bramkowymi  to Ner dzielnie gra dzisiaj czasami grając pressingiem nawet ale jeszcze to mało a najgorsze jest jeszcze to że kolejny już bramkarz grający przeciwko nam niestety marznie w bramce nie mając ani jednej interwencji.

18:58 zawodnicy wychodzą na boisko

od samego początku gospodarze rzucają się na nas jak głodny pies na kość ale to są ości i dajemy radę się bronić

48′ ładny przerzut na drugą naszą stronę zawodnik wpada w pole karne przerzuca naszego bramkarza ale na nasze szczęście wybijamy piłka jednak wraca jak bumerang ale Krzyżostaniak pewnie łapie

50′ keny dwoi się i troi biegnie kilkanaście metrów i wygrywa piłkę głową po raz kolejny jest walka ale sędzia z … Łodzi dziwnie widzi tylko faule dla gospodarzy a my kopani jesteśmy jak kartofle w wykopki a gwizdek milknie

52′ Owca przechwytuje piłkę i wykonuje wrzutkę w pole karne i … bramkarz interweniuje !!!!!

54′ jest gwizdek sędziego faul dla nas !!!

55′ zawodnik Świtu wpada naszą prawą stroną w pole karne strzela wprost w naszego bramkarza a ten broni i rzut rożny ładna wrzutka na 3 metr zakotłowało się ale wybijamy przechwytujemy piłkę i … sędzia gwiżdże dla nas faul !!! powstrzymując naszą kontrę

56′ kolejna akcja gospodarzy i aut daaleka wrzutka zamieszanie i kolejny aut

tym razem na krótko rozegrany aut i klapanie piłki przez Świt

58′ przechwytujemy piłkę Kania biegnie i biegnie wrzuca raz nie udało się ale jeszcze raz ma piłkę i interwencja kolejna bramkarza Świtu

60′ zmiana u nas schodzi Darek Jarczewski a wchodzi … oj … Konieczny Adam

61′ Świt ciśnie kolejny rzut rożny i na szczęście spalony

62′ nie chcę krakać ale śmierdzi bramką widać u nas brak siły ale na szczęście oddalamy piłkę i jesteśmy na połowie gospodarzy i mamy rożny !!!

Ładnie rozegrany rożny przez Koniecznego z Jojem bardzo ładna wrzutka tego pierwszego i niestety nic nie ma z tego

65′ Skupi kasuje gościa ale na środku boiska

66′ zmian u nas schodzi Igor Kania a wchodzi Alex Sasey

67′ kolejny nasz rzut rożny i nie udało się ale kolejny rzut rożny i strata przez Jojo ale na posterunku komisarz Owca i koniec akcji

68′ szybka akcja gospodarzy ładna wrzutka w pole karne i spalony

69′ Kobiera nie odpuszcza ani nogi ani głowy a zarazem kasuje przeciwników jak bilety

71′ ładny przechwyt Joja wystartował ale go dogonili więc zatańczył z trzema przy linii ale przeciwnikom to się jednak nie spodobało i wybili mu piłkę na aut

73′ nasz innej karnacji troszkę oszołomiony na boisku ale robi zamieszanie Obarek wyje a on szaleje lewą stroną wpada w pole karne piłkę uderza lewą swoją nogą Konieczny ale strzał zablokowany zamieszanie i dobitka z przewrotki ponownie Koniecznego piękna lecz obok słupka szkoda bo miejscowi byli by załamani

76′ dwie znakomite akcje w wykonaniu Świtu za pierwszym razem obrońcy wykazali się intuicją i wybili piłkę a drugą akcję po pięknym strzale broni Krzyżostaniak !!!

78′ w szeregach gospodarzy wielka nerwówka Cecherz szaleje bardziej niż Obarek !!! a my tańczymy z drużyną która ma mokro wiecie gdzie …

80′ zawodnik Świtu chyba mnie usłyszał albo czyta to co piszę bo zatańczył  z naszymi zawodnikami przed polem karnym huknął ale niestety wszystkie glapy uciekły …

81′ gospodarz wybija piłkę na aut sędzia pokazuje dla nich rzut a Obarek show sędzia w szoku ale uciekł

83′ dominacja gospodarzy zawodnik wrzuca w pole karne i trafia w … poprzeczkę

kontra dla nas Kobiera wypuszcza w uliczkę naszego Alexa a ten minimalnie stykowo z bramkarzem piłkę dotykają i mamy rzut rożny a blisko był karny

85′ podobne zmiany jak u nas kiedyś tylko że przy innym wyniku dwie zmiany u gospodarzy

87′ Świt szaleje w naszym polu karnym ale my jak oberek tańczymy z nimi na spokojnie

88′ tak tak oberek to będzie chyba najwłaściwsze podsumowanie gry naszych zawodników którzy przypomnieli sobie że można  grać jak równy z równym (prawie)

90′ to się nazywają zmiany zmiana u nas schodzi Skupiński Filip wchodzi Przybylski

90′ sędzia dolicza 3 minuty

91′ stykowa sytuacja w polu karnym wszyscy krzyczą karny ale sędzia milczy

92′ akcja za akcją obrońcy dwoją się i troją a Krzyżostaniak broni pewnie jest bohaterem meczu to jest jego mecz i obrony

KONIEC MECZU NER PO NIEZŁYM SPOTKANIU REMISUJE NA GORĄCYM TERENIE !!!!!! BOHATEREM MECZU JEST CAŁA DRUŻYNA ALE WYRÓŻNIĆ TRZEBA KRZYŻOSTANIAKA KTÓTRY BRONIŁ JAK WSPANIALE