KLASA OKRĘGOWA
Termy Uniejów – Victoria Rąbień 1:2
KEEZA Termy Ner Poddębice – UKS SMS Łódź 1:5 (0:4)
Stajewski Maciej
skład: Kostecki – J. Gzyl (55′ Mańka) D. Gzyl, Stajewski, Owczarek (85′ Misztal), Tomaszewski, Spychalski, Jarczyński, Stachlewski, Waszczyk, Paias.
Rezerwowi: Kowalski.
GLKS Sarnów/Dalików – ŁKS III Łódź 1:13
Pacałowski Bogdan
pozostałe mecze:
GKS Ksawerów | 5:1 | Iskra Dobroń |
GLKS Sarnów/Dalików | 1:14 | ŁKS III Łódź |
Sokół II Aleksandrów | 1:1 | Włókniarz Zgierz |
Włókniarz Pabianice | 2:1 | Zawisza Rzgów |
KEEZA Termy Ner Poddębice | 1:5 | UKS SMS Łódź |
LKS Różyca | 1:4 | KAS Konstantynów |
Termy Uniejów | 1:2 | Victoria Rąbień |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | AKS SMS Łódź | 27 | 64 | 133 | 34 | 21 | 1 | 5 |
2 | GKS Ksawerów | 26 | 58 | 76 | 42 | 18 | 4 | 4 |
3 | ŁKS III Łódź | 27 | 52 | 97 | 41 | 16 | 4 | 7 |
4 | KEEZA Termy Ner Poddębice | 27 | 48 | 80 | 50 | 14 | 6 | 7 |
5 | Włókniarz Pabianice | 27 | 48 | 66 | 41 | 14 | 6 | 7 |
6 | LKS Różyca | 27 | 46 | 79 | 62 | 14 | 4 | 9 |
7 | Zawisza Rzgów | 27 | 40 | 46 | 55 | 12 | 4 | 11 |
8 | Iskra Dobroń | 27 | 39 | 85 | 79 | 11 | 6 | 10 |
9 | UKS SMS Łódź | 27 | 36 | 54 | 55 | 10 | 6 | 11 |
10 | Victoria Rąbień | 27 | 33 | 65 | 78 | 10 | 3 | 14 |
11 | Termy Uniejów | 28 | 29 | 61 | 74 | 7 | 8 | 13 |
12 | KAS Konstantynów | 27 | 29 | 38 | 58 | 9 | 2 | 16 |
13 | Włókniarz Zgierz | 26 | 28 | 49 | 65 | 8 | 4 | 14 |
14 | Sokół II Aleksandrów | 27 | 23 | 43 | 68 | 7 | 2 | 18 |
15 | GLKS Sarnów/Dalików | 27 | 3 | 20 | 190 | 1 | 0 | 26 |
KLASA A GRUPA III
Sazan Pęczniew – MULKS Łask (1:0)
Wypiór Tomasz-2, Śpiączka Wiktor, Florczak Dariusz
Pisia Zygry – Orzeł Piątkowisko 2:5
pozostałe mecze:
PTC Pabianice | 0:1 | Olimpia Karsznice |
Rokita Rokitnica | 0:3 | Orzeł Kazimierz |
Pisia Zygry | 2:5 | Orzeł Piątkowisko |
Victoria Szadek | 2:5 | UMKS Korab Łask |
Pogoń II Zduńska Wola | 1:2 | Włókniarz Konstantynów |
Sazan Pęczniew | 4:1 | MULKS Łask |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Sazan Pęczniew | 22 | 61 | 93 | 22 | 20 | 1 | 1 |
2 | UMKS Korab Łask | 22 | 47 | 46 | 19 | 14 | 5 | 3 |
3 | Orzeł Kazimierz | 22 | 44 | 57 | 31 | 13 | 5 | 4 |
4 | Olimpia Karsznice | 22 | 37 | 53 | 31 | 12 | 1 | 9 |
5 | Pogoń II Zduńska Wola | 22 | 34 | 55 | 52 | 10 | 4 | 8 |
6 | PTC Pabianice | 22 | 33 | 48 | 32 | 10 | 3 | 9 |
7 | Orzeł Piątkowisko | 22 | 33 | 47 | 46 | 10 | 3 | 9 |
8 | Włókniarz Konstantynów | 22 | 31 | 43 | 30 | 10 | 1 | 11 |
9 | Victoria Szadek | 22 | 29 | 54 | 57 | 8 | 5 | 9 |
10 | MULKS Łask | 22 | 24 | 37 | 63 | 7 | 3 | 12 |
11 | Pisia Zygry | 22 | 7 | 15 | 92 | 2 | 1 | 19 |
12 | Rokita Rokitnica | 22 | 0 | 9 | 82 | 0 | 0 | 22 |
KLASA B GRUPA II
LKS Modlna – Grom Powodów 2:2 (0:1)
Pietruszka Przemysław, Fornalczyk Michał
sklad: Urbaniak Wojciech – Kindlein Grzegorz, Walczak Piotr (79′ Kupis Tomasz), Scmeichel Łukasz (51′ Zieliński Przemysław), Gręda Krystian, Fornalczyk Michał (74′ Kupis Michał), Milast Kacper, Sternicki Dawid, Karolak Patryk (47′ Domagała Kamil). Wiśniewski Bartosz (49′ Andrzejczak Dawid), Pietruszka Przemysław.
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Salos Róża Kutno | 18 | 49 | 118 | 12 | 16 | 1 | 1 |
2 | Fair Play Kutno | 18 | 38 | 52 | 24 | 12 | 2 | 4 |
3 | Expom Krośniewianka | 18 | 37 | 57 | 25 | 12 | 1 | 5 |
4 | Zryw Śliwniki | 18 | 28 | 49 | 50 | 9 | 1 | 8 |
5 | Grom Powodów | 18 | 24 | 39 | 49 | 7 | 3 | 8 |
6 | Iskra Góra św. Małgorzaty | 18 | 24 | 34 | 46 | 7 | 3 | 8 |
7 | GKS Byszew | 18 | 23 | 36 | 60 | 7 | 2 | 9 |
8 | LKS Modlna | 18 | 18 | 44 | 68 | 5 | 3 | 10 |
9 | Orzeł Wróblew | 18 | 10 | 36 | 88 | 3 | 1 | 14 |
10 | Sokół Skromnica | 18 | 10 | 25 | 68 | 3 | 1 | 14 |