SAZAN PŁYNIE DO OKRĘGÓWKI

0
150
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – KEEZA Termy Ner Poddębice 1:4 (0:2)

Pranka … Spychalski-2, Stajewski, sam.

 

AKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 3:1 (1:1)

… Borowski Sebastian 

 

pozostałe mecze:

Victoria Rąbień 5:1 GKS Ksawerów
LKS Różyca 1:0 Włókniarz Pabianice
Iskra Dobroń 2:0 UKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów 2:0 ŁKS III Łódź
Górnik Łęczyca 2:2 Sokół II Aleksandrów
KAS Konstantynów 3:2 Włókniarz Zgierz
AKS SMS Łódź 3:1 GLKS Sarnów/Dalików
Termy Uniejów 1:4 KEEZA Termy Ner Poddębice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 LKS Różyca 8 21 23 12 7 0 1
2 GKS Ksawerów 8 19 28 9 6 1 1
3 ŁKS III Łódź 8 16 32 9 5 1 2
4 Włókniarz Pabianice 8 16 21 8 5 1 2
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 8 15 23 19 5 0 3
6 Victoria Rąbień 8 13 22 19 4 1 3
7 Termy Uniejów 8 12 17 15 3 3 2
8 Zawisza Rzgów 8 12 17 14 4 0 4
9 Iskra Dobroń 8 12 19 19 4 0 4
10 AKS SMS Łódź 7 12 18 9 4 0 3
11 UKS SMS Łódź 8 10 8 17 3 1 4
12 KAS Konstantynów 8 9 11 13 3 0 5
13 Górnik Łęczyca 8 6 7 29 1 3 4
14 Sokół II Aleksandrów 8 4 12 29 1 1 6
15 GLKS Sarnów/Dalików 8 3 9 34 1 0 7
16 Włókniarz Zgierz 7 2 6 18 0 2 5

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – Orzeł Kazimierz 9:2 (5:1)

Wypiór Tomasz-4, Chmielecki Sebastian-2, Śpiączka Wiktor-2, Kubiak Konrad. 

Sazan zbudował drużynę, która grając tak jak w tym nowym sezonie, będzie mocnym kandydatem do awansu. Do Pęczniewa przyjechała drużyna z Kazimierza, która ma także aspiracje do awansu, ale zawodnicy z Pęczniewa, chyba wybili im ten pomysł. Pomijając to, że nasza ekipa zagrała rewelacyjnie, to goście tego spotkania, byli bardzo słabą drużyną, nie mając namiastki zawodnika, który mógłby być zagrożeniem dla drużyny przeciwnej.

 

Rokita Rokitnica – Pisia Zygry 1:2 (0:2)

Kwapiszewski, Kiejnich Marek. 

Pisia wygrała ważne spotkanie z drużyną z którą prawdopodobnie będzie walczyła o utrzymanie się w A klasie.

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 9:2 Orzeł Kazimierz
Olimpia Karsznice 2:0 Orzeł Piątkowisko
Victoria Szadek 4:1 MULKS Łask
UMKS Korab Łask 1:0 Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice 7:1 Pogoń II Zduńska Wola
Rokita Rokitnica 1:2 Pisia Zygry

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 6 18 33 8 6 0 0
2 Olimpia Karsznice 6 15 23 5 5 0 1
3 UMKS Korab Łask 6 13 11 3 4 1 1
4 Victoria Szadek 6 11 22 15 3 2 1
5 Orzeł Kazimierz 6 11 15 12 3 2 1
6 Pogoń II Zduńska Wola 6 11 15 16 3 2 1
7 PTC Pabianice 6 10 18 10 3 1 2
8 Włókniarz Konstantynów 6 6 6 11 2 0 4
9 Pisia Zygry 6 4 5 21 1 1 4
10 Orzeł Piątkowisko 6 3 7 14 1 0 5
11 MULKS Łask 6 1 5 23 0 1 5
12 Rokita Rokitnica 6 0 3 25 0 0 6

 

 

 

KLASA B GRUPA II

Zryw Śliwniki – Grom Powodów 4:2 (3:1)

… Orzechowski Paweł, Witak Robert. 

35 min. czerwona kartka dla Florczaka Sławomira (GROM)

Gdyby nie ta czerwona kartka, Grom tego spotkania by nie przegrał. W drugiej połowie przy stanie 3:1, zawodnicy z Powodowa mieli trzy sytuacje bramkowe, które powinni zamienić na gole, ale niestety tego dnia więcej szczęścia mieli gospodarze,którzy w ostatniej akcji meczu, ustalili wynik meczu.

 

pozostałe mecze:

Sokół Skromnica 0:3 GKS Byszew
LKS Modlna 1:6 Salos Róża Kutno
Zryw Śliwniki 4:2 Grom Powodów
Fair Play Kutno 4:0 Iskra Góra św. Małgorzaty
Expom Krośniewianka 9:0 Orzeł Wróblew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Zryw Śliwniki 5 15 21 4 5 0 0
2 Fair Play Kutno 5 15 20 3 5 0 0
3 Salos Róża Kutno 4 12 19 4 4 0 0
4 Expom Krośniewianka 4 6 13 6 2 0 2
5 Grom Powodów 4 6 10 8 2 0 2
6 GKS Byszew 5 6 11 17 2 0 3
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 5 3 4 20 1 0 4
8 LKS Modlna 4 3 10 16 1 0 3
9 Sokół Skromnica 5 3 5 19 1 0 4
10 Orzeł Wróblew 5 0 7 23 0 0 5

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ