SAZAN PĘCZNIEW W KLASIE OKRĘGOWEJ !!!

0
99
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – KAS Konstantynów Łodzki 5:1 (2:0)

Stachlewski Krzysztof-3, Jarczyński Dawid, sam. 

 

Włóikniarz Pabianice – Termy Uniejów 2:1 

 

pozostałe mecze:

LKS Różyca 0:1 Victoria Rąbień
Sokół II Aleksandrów 4:4 Iskra Dobroń
UKS SMS Łódź 4:0 ŁKS III Łódź
KEEZA Termy Ner Poddębice 5:1 KAS Konstantynów
Włókniarz Pabianice 2:1 Termy Uniejów
GKS Ksawerów 1:4 AKS SMS Łódź
Włókniarz Zgierz 1:1 Zawisza Rzgów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 23 55 108 28 18 1 4
2 GKS Ksawerów 23 49 65 37 15 4 4
3 KEEZA Termy Ner Poddębice 23 44 74 40 13 5 5
4 LKS Różyca 23 44 70 46 14 2 7
5 ŁKS III Łódź 23 43 75 35 13 4 6
6 Włókniarz Pabianice 23 36 51 36 10 6 7
7 Iskra Dobroń 23 35 64 65 10 5 8
8 Zawisza Rzgów 23 34 38 52 10 4 9
9 Termy Uniejów 24 28 54 58 7 7 10
10 UKS SMS Łódź 22 28 40 48 8 4 10
11 KAS Konstantynów 24 26 31 52 8 2 14
12 Victoria Rąbień 23 24 53 65 7 3 13
13 Włókniarz Zgierz 21 23 42 50 7 2 12
14 Sokół II Aleksandrów 22 19 39 54 6 1 15
15 GLKS Sarnów/Dalików 24 3 18 156 1 0 23

 

KLASA  A GRUPA III

Olimpia Karsznice – Sazan Pęczniew 0:2

… Wypiór Tomasz-2

Skład: Adam Kapituła, Tomasz Igiel (Kamil Grabarczyk 85′),Dariusz Florczak, Damian Paczkowski, Damian Zdonek (Krystian Kozelan 89′), Patryk Chmielecki, Piotr Walczak (Dawid Grabarczyk 76′), Wiktor Śpiączka, Arkadiusz Kochanek, Patryk Holcman (Marcin Łukasiak 67′),

Sazan Pęczniew awansował już do klasy okręgowej !!!

 

Pogoń II Zduńska Wola – Pisia Zygry 

 

pozostałe mzecze:

Pogoń II Zduńska Wola -:- Pisia Zygry
Olimpia Karsznice 0:2 Sazan Pęczniew
Orzeł Kazimierz 1:1 UMKS Korab Łask
Orzeł Piątkowisko 3:3 Victoria Szadek
Włókniarz Konstantynów 0:1 PTC Pabianice
MULKS Łask 3:0 Rokita Rokitnica

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 19 54 85 20 18 0 1
2 UMKS Korab Łask 19 40 38 16 12 4 3
3 Orzeł Kazimierz 19 37 50 29 11 4 4
4 Olimpia Karsznice 19 31 49 28 10 1 8
5 PTC Pabianice 19 30 43 28 9 3 7
6 Victoria Szadek 19 28 49 47 8 4 7
7 Pogoń II Zduńska Wola 18 28 45 45 8 4 6
8 Orzeł Piątkowisko 19 27 38 39 8 3 8
9 Włókniarz Konstantynów 19 22 31 29 7 1 11
10 MULKS Łask 19 21 32 55 6 3 10
11 Pisia Zygry 18 7 12 72 2 1 15
12 Rokita Rokitnica 19 0 9 73 0 0 19

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Sokół Skromnica 4:1 (2:1)

Urbaniak Wojciech-2, Wiśniewski Bartosz, Pietruszka Przemysław.

skład: Jałkiewicz Patryk – Walczak Piotr (46′ Pietruszka Przemysław), Swęderski Artur, Wrzeszczyński Jakub, Schmeichel Łukasz, Domagała Łukasz,Urbaniak Wojciech, Fornalczyk Michał, Gręda Krystian, Zawadzki Krystian, Wiśniewski Bartosz (85′ Kupis Tomasz),

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 10:0 Zryw Śliwniki
GKS Byszew 2:1 Orzeł Wróblew
LKS Modlna 0:4 Fair Play Kutno
Grom Powodów 4:1 Sokół Skromnica
Iskra Góra św. Małgorzaty 2:2 Expom Krośniewianka

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 16 43 105 9 14 1 1
2 Fair Play Kutno 16 35 47 17 11 2 3
3 Expom Krośniewianka 16 34 52 20 11 1 4
4 Zryw Śliwniki 16 25 44 46 8 1 7
5 GKS Byszew 16 23 35 49 7 2 7
6 Grom Powodów 15 20 30 39 6 2 7
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 16 18 28 46 5 3 8
8 LKS Modlna 15 12 31 60 3 3 9
9 Sokół Skromnica 16 10 23 60 3 1 12
10 Orzeł Wróblew 16 9 32 81 3 0 13

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ