SAZAN PĘCZNIEW MISTRZEM RUNDY JESIENNEJ

0
120
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Iskra Dobroń 4:4

 

GKS Ksawerów – Termy Uniejów 2:2 

… Gębski Alkeksander, Nowak Włodzimierz.

Skład: Zdych(c), Miasopust, Herman, Łuczak, Pramka, Gębski (90′ Józefowicz), P.Nowak, Koziełek, Giovani, W. Nowak (90′ B.Nowak), Sobolewski (70′ Kwiatkowski)

 

GLKS Sarnów/Dalików – KAS Konstantynów Łódzki 0:2

 

pozostałe mecze:

LKS Różyca 3:6 AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź 6:1 Victoria Rąbień
Włókniarz Zgierz 0:4 ŁKS III Łódź
Sokół II Aleksandrów 1:3 Zawisza Rzgów
KEEZA Termy Ner Poddębice 4:4 Iskra Dobroń
GLKS Sarnów/Dalików 0:2 KAS Konstantynów
Włókniarz Pabianice 2:0 Górnik Łęczyca
GKS Ksawerów 2:2 Termy Uniejów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS III Łódź 11 25 44 11 8 1 2
2 LKS Różyca 11 24 33 23 8 0 3
3 GKS Ksawerów 11 23 35 17 7 2 2
4 Włókniarz Pabianice 11 21 28 13 6 3 2
5 Zawisza Rzgów 11 19 24 16 6 1 4
6 KEEZA Termy Ner Poddębice 11 19 32 27 6 1 4
7 Iskra Dobroń 11 19 32 27 6 1 4
8 AKS SMS Łódź 10 19 31 16 6 1 3
9 Termy Uniejów 11 17 24 20 4 5 2
10 KAS Konstantynów 11 15 15 16 5 0 6
11 UKS SMS Łódź 11 14 14 22 4 2 5
12 Victoria Rąbień 11 13 27 35 4 1 6
13 Sokół II Aleksandrów 11 7 18 37 2 1 8
14 Górnik Łęczyca 11 7 9 36 1 4 6
15 GLKS Sarnów/Dalików 11 4 9 38 1 1 9
16 Włókniarz Zgierz 10 2 9 30 0 2 8

 

 

KLASA A GRUPA III

Pogoń II Zduńska Wola – Sazan Pęczniew 1:5 (1:2)

… Wypiór Tomasz-3, Chmielecki Patryk, Chmielecki Sebastian. 

 

Mulks Łask – Pisia Zygry 4:0

 

pozostałe mecze:

MULKS Łask 4:0 Pisia Zygry
Włókniarz Konstantynów 4:1 Rokita Rokitnica
Olimpia Karsznice 1:2 UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola 1:5 Sazan Pęczniew
Orzeł Piątkowisko 1:1 PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz 4:1 Victoria Szadek

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P

1

Sazan Pęczniew

9

27

43

11

9

0

0

2 UMKS Korab Łask 9 20 20 6 6 2 1
3 Olimpia Karsznice 9 18 29 9 6 0 3
4 Pogoń II Zduńska Wola 9 17 32 23 5 2 2
5 PTC Pabianice 9 15 24 15 4 3 2
6 Orzeł Kazimierz 9 15 20 18 4 3 2
7 Victoria Szadek 9 12 28 27 3 3 3
8 Włókniarz Konstantynów 9 10 15 18 3 1 5
9 MULKS Łask 9 8 15 27 2 2 5
10 Orzeł Piątkowisko 9 7 14 23 2 1 6
11 Pisia Zygry 9 4 7 33 1 1 7
12 Rokita Rokitnica 9 0 7 44 0 0 9

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Krośniewianka Krośniewice 3:2 (1:1)

Kindlejn Grzegorz, Pietruszka Przemysław, Witak Robert.

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 10:0 GKS Byszew
Iskra Góra św. Małgorzaty 5:1 Orzeł Wróblew
Grom Powodów 3:2 Expom Krośniewianka
LKS Modlna 3:3 Sokół Skromnica
Zryw Śliwniki 1:3 Fair Play Kutno

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 7 21 50 5 7 0 0
2 Fair Play Kutno 8 19 26 9 6 1 1
3 Zryw Śliwniki 8 18 29 16 6 0 2
4 Expom Krośniewianka 7 12 23 11 4 0 3
5 Grom Powodów 7 10 14 14 3 1 3
6 GKS Byszew 8 9 19 34 3 0 5
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 8 9 11 27 3 0 5
8 LKS Modlna 7 7 19 27 2 1 4
9 Sokół Skromnica 8 7 12 24 2 1 5
10 Orzeł Wróblew 8 0 12 48 0 0 8

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ