SARNÓW/DALIKÓW, TERMY I SAZAN RUSZAJĄ DO BOJU

12
269
views

IV LIGA – IX kolejka

22 marca (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3)

obsada sędziowska: Anielak M., Zasadziak A.,Nowicki B.

 

KLASA OKRĘGOWA – XVI kolejka

22 marca (PIĄTEK) godz. 19:15 UNIEJÓW

Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12)

obsada sędziowska: Wyderkiewicz D., ChojnackiT., Chrustowski P.

 

23 marca (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10)

obsada sędziowska: Różycki J., Lewandowski B., Góra K.

 

KLASA „A” GRUPA III – XIV kolejka

24 marca (NIEDZIELA) godz. 15:00 DĄBROWICE

Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5)

obsada sędziowska: Ziółkowski W., Walczak A., Stokwiszewski M.

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XVII kolejka

23 marca (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1)

 

MECZ SPARINGOWY

24 marca (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów – Iskra Góra Św. Małgorzaty

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3)

mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12)

mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10)

mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5)

mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1)

 

 

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 1:4
    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 2:0
    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 4:3
    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5)1:5
    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 1:2

  2. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 0;4

    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 3:2

    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 1:2

    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 2;4

  3. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 0:5
    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 4:1
    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 0:2
    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 2:5
    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 3:3

  4. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 1-5

    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 3-1

    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 1-4

    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 1-4

    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 2-4

  5. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 1-3
    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 3-2
    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 0-2
    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 1-2
    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 1-4

  6. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 0:3
    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 2:1
    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 1:3
    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 1:2
    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 2:1

  7. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 0:5
    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 3:0
    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 2:1
    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 1:4
    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 0:4

  8. mecz nr. 3 Termy Ner Poddębice (10) – LKS Kwiatkowice (3) 0:6
    mecz nr. 4 Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów (12) 4:0
    mecz nr. 5 GLKS Sarnów/ Dalików (15) – UKS SMS Łódź (10) 1:1
    mecz nr. 6 Dąbrowianka Dąbrowice (12) – Sazan Pęczniew (5) 1:5
    mecz nr. 7 Pisia Zygry (8) – Sokół Goszczanów (1) 0:4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ