SARNÓW/DALIKÓW PRZEGRAŁ WAŻNY POJEDYNEK – TERMALNE PORAŻKI

0
138
views

IV liga

KEEZA Termy Ner Poddębice – Orzeł Nieborów 0:2

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 2:2 Jutrzenka Warta
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2 Warta Sieradz
Włókniarz Zelów 1:3 Omega Kleszczów
ŁKS II Łódź 10:0 Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn 1:0 LKS Kwiatkowice
MKP-Boruta Zgierz 1:2 Polonia Piotrków
Pogoń Zduńska Wola 3:3 Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno 0:3 KS Sand Bus Kutno
KEEZA Termy Ner Poddębice 0:2 Orzeł Nieborów

 

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 17 43 48 17 14 1 2
2 Warta Sieradz 17 37 52 18 11 4 2
3 Polonia Piotrków 17 37 50 20 12 1 4
4 Orkan Buczek 17 35 47 22 11 2 4
5 ŁKS II Łódź 17 29 49 31 7 8 2
6 Pogoń Zduńska Wola 17 27 31 34 8 3 6
7 LKS Kwiatkowice 17 26 38 27 8 2 7
8 Warta Działoszyn 17 24 31 37 7 3 7
9 Omega Kleszczów 17 24 39 36 7 3 7
10 Włókniarz Zelów 17 24 31 32 7 3 7
11 MKP-Boruta Zgierz 17 23 39 35 6 5 6
12 Jutrzenka Warta 17 22 28 28 6 4 7
13 Zjednoczeni Stryków 17 20 30 32 4 8 5
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 18 29 38 4 6 7
15 Ceramika Opoczno 17 15 24 41 4 3 10
16 KEEZA Termy Ner Poddębice 17 10 17 40 2 4 11
17 Pelikan II Łowicz 17 8 14 63 2 2 13
18 Orzeł Nieborów 17 6 20 66 2 0 15

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – LKS Rosanów 2:3

 

GLKS Sarnów/Dalików – PTC Pabianice 1:2 (1:0)

Misztal

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Pabianice 6:0 Sokół II Aleksandrów
Stal Głowno 2:1 Start Brzeziny
Zawisza Rzgów 1:1 KKS Koluszki
KS II Kutno 0:6 Widzew II Łódź
Orzeł Parzęczew 1:0 UKS SMS Łódź
GLKS Sarnów/Dalików 1:2 PTC Pabianice
GKS Ksawerów 2:1 GLKS Dłutów
Termy Uniejów 2:3 LKS Rosanów

 

tabela:

1 Stal Głowno 15 40 63 11 13 1 1
2 Widzew II Łódź 15 37 65 9 12 1 2
3 GKS Ksawerów 15 32 35 20 10 2 3
4 Zawisza Rzgów 15 30 38 22 9 3 3
5 Start Brzeziny 15 29 34 29 9 2 4
6 Włókniarz Pabianice 15 26 29 26 8 2 5
7 UKS SMS Łódź 15 24 30 28 7 3 5
8 Orzeł Parzęczew 15 23 30 30 6 5 4
9 LKS Rosanów 15 19 34 42 6 1 8
10 Termy Uniejów 15 18 24 30 5 3 7
11 KS II Kutno 15 16 25 41 5 1 9
12 KKS Koluszki 15 15 33 29 3 6 6
13 GLKS Dłutów 15 14 26 46 4 2 9
14 GLKS Sarnów/Dalików 15 10 18 34 2 4 9
15 PTC Pabianice 15 4 9 51 1 1 13
16 Sokół II Aleksandrów 15 3 11 56 0 3 12

 

 

Klasa „A” grupa III

Ostrovia Ostrowy – Grom Powodów 8:0

 

pozostałe mecze:

Kobra Leźnica Wielka -:- Sazan Pęczniew
Bzura Młogoszyn 2:1 Bzura Ozorków
Ostrovia Ostrowy 8:0 Grom Powodów
Malina Piątek 2:0 Victoria Grabów
MKS Mianów 2:1 KS Żychlin
Kotan Ozorków 4:1 Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie 1:2 Victoria Rąbień

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 13 39 58 6 13 0 0
2 Bzura Młogoszyn 13 26 44 30 8 2 3
3 Ostrovia Ostrowy 13 25 40 23 8 1 4
4 Sazan Pęczniew 12 24 51 33 8 0 4
5 Kotan Ozorków 13 21 40 31 6 3 4
6 Malina Piątek 13 21 23 27 6 3 4
7 Bzura Ozorków 13 20 40 29 6 2 5
8 MKS Mianów 12 17 24 26 5 2 5
9 Kobra Leźnica Wielka 12 16 27 31 5 1 6
10 Magnat Sierpów 12 13 27 40 4 1 7
11 LKS Świnice Warckie 13 10 17 30 3 1 9
12 Victoria Grabów 12 9 22 37 3 0 9
13 Grom Powodów 13 7 13 55 2 1 10
14 KS Żychlin 12 6 11 39 1 3 8

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2:3 (2:0)

Waligórski Radosław, Walczak Piotr, Stajewski Maciej.

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek 1:1 LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko 1:5 UKS Ustków
Sokół Goszczanów 2:3 Pisia Zygry
RKS Rychłocice 1:10 Warta II Sieradz
Inter-Sieradz Woźniki 3:3 Złoczewia Złoczew
MULKS Łask 4:1 Olimpia Karsznice
Rokita Rokitnica 2:1 Pogoń II Zduńska Wola
LKS Pyszków 2:0 LZS Rębieskie

 

tabela:

1 Warta II Sieradz 15 38 63 17 12 2 1
2 Victoria Szadek 15 36 48 18 11 3 1
3 LGKS Charłupia Mała 15 33 47 23 10 3 2
4 Sokół Goszczanów 15 30 44 21 9 3 3
5 Pogoń II Zduńska Wola 15 24 40 25 8 0 7
6 Złoczewia Złoczew 15 24 36 28 7 3 5
7 Inter-Sieradz Woźniki 15 23 35 34 6 5 4
8 Rokita Rokitnica 15 23 34 38 7 2 6
9 Pisia Zygry 15 19 36 38 6 1 8
10 RKS Rychłocice 15 17 25 41 5 2 8
11 LZS Rębieskie 15 16 35 55 5 1 9
12 LKS Kobierzycko 15 14 25 42 4 2 9
13 Olimpia Karsznice 15 14 19 34 3 5 7
14 LKS Pyszków 15 13 18 50 4 1 10
15 MULKS Łask 15 9 27 54 2 3 10
16 UKS Ustków 15 9 29 43 3 0 12

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ