RUSZA WARTKOWICKA LIGA HALOWA

0
116
views
????????????????????????????????????

VIII Edycja Gminnej Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 – terminarz

                                                 

   

                                                    TERMINARZ ROZGRYWEK

                                 I KOLEJKA (29.11.2019)          pauza – Ludzie Kochani

18:00           Żółty Camel                 –          Absolwenci

18:40          JTI Magazyn                 –          SKF Szwoleżer Powodów

19:20          Olympiakos Parakulos   –           KS Kłódno

                                                                

                                  II KOLEJKA (20.12.2019)         pauza -KS Kłódno                          

18:00          Ludzie Kochani             –            Absolwenci

18:40          Olympiakos Parakulos   –             SKF Szwoleżer Powodów

19:20          Żółty Camel                 –             JTI Magazyn

 

                                  III KOLEJKA (27.12.2019)          pauza – JTI Magazyn                                    

18:00          SKF Szwoleżer Powodów –       Żółty Camel

18:40          Absolwenci                   –          Olympiakos Parakulos

19:20          KS Kłódno                     –          Ludzie Kochani

 

                                  IV KOLEJKA (03.01.2019)          pauza – Żółty Camel     

18:00          JTI Magazyn                 –           Olympiakos Parakulos

18:40          SKF Szwoleżer Powodów –        Ludzie Kochani

19:20          Absolwenci                   –           KS Kłódno

 

                                   V KOLEJKA (10.01.2019)           pauza – SKF Szwoleżer Powodów

18:00          Absolwenci                   –           JTI Magazyn

18:40          KS Kłódno                     –           Żółty Camel

19:20          Ludzie Kochani             –           Olympiakos Parakulos

 

                                   VI KOLEJKA (17.01.2019)          pauza -Olympiakos Parakulos

18:00          Żółty Camel                  –             Ludzie Kochani

18:40          JTI Magazyn                 –             KS Kłódno

19:20          SKF Szwoleżer Powodów –          Absolwenci

 

                                   VII KOLEJKA (24.01.2019)          pauza – Absolwenci 

18:00          KS Kłódno                    –             SKF Szwoleżer Powodów

18:40          Ludzie Kochani            –              JTI Magazyn

19:20          Olympiakos Parakulos   –             Żółty Camel

               

                                   ĆWIERĆFINAŁY  (31.01.2019)

18:00          II mc – VII mc

18:40          III mc – VI mc

19:20          IV mc – V mc

 

                                   PÓŁFINAŁY i FINAŁY  (07.02.2019)

18:00          I mc – (IV mc/V mc)

18:40          (II mc /VII mc) – (III mc/VI mc)

19:20          o III miejsce

20:00          o I miejsce

Sylwia Bień
źródło: Gmina Wartkowice

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ