PRZEDSIĘBIORCY II PODDĘBICE ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI

0
560
views

IV TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

O PUCHAR RADNEGO

POWIATU PODDĘBICKIEGO

PRZEMYSŁAWA JASZCZAKA

 

W sobotę odbył się w Poddębicach już czwarty TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI. Zwycięzcą okazała się druga drużyna przedsiębiorców z Poddębic, która odebrała tytuł pierwszej ekipie przedsiębiorców. Puchary wręczał osobiście RADNY POWIATU PODDĘBICKIEGO PRZEMYSŁAW JASZCZAK.

 

Wyniki:

Przedsiębiorcy Poddębice – Redakcja magicderby.com Łódź 2:2

7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik – STRZELBUD Poddębice 4:1

SMALL DESK Bełchatów – Przedsiębiorcy II Poddębice 1:0

Przedsiębiorcy Poddębice – STRZELBUD Poddębice 5:1

7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik – Redakcja magicderby.com Łódź 1:2

Przedsiębiorcy Poddębice – SMALL DESK Bełchatów 1:4

Przedsiębiorcy II Poddębice – STRZELBUD Poddębice 4:0

7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik – SMALL DESK Bełchatów 0:0

STRZELBUD Poddębice – Redakcja magicderby.com Łódź 2:0

Przedsiębiorcy Poddębice – Przedsiębiorcy II Poddębice 1:4

SMALL DESK Bełchatów – Redakcja magicderby.com 2:0

7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik – Przedsiębiorcy II Poddębice 2:2

SMALL DESK Bełchatów – STRZELBUD Poddębice 2:2

Przedsiębiorcy Poddębice – 7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik 1:2

Przedsiębiorcy II Poddębice – Redakcja magicderby.com Łódź 2:1

 

FINAŁ

Przedsiębiorcy II Poddębice – SMALL DESK Bełchatów 2:0

Madajski Piotr, Sobańda Szymon.

 

Zawodnik turnieju

Kołodziej Łukasz (SMALL DESK Bełchatów)

Bramkarz turnieju

Mańka Jarosław (Przedsiębiorcy II Poddębice)

 

Składy:

Przedsiębiorcy II Poddębice: Mańka Jarosław, Twardowski Marcin, Kowalski Krzysztof, Boczkowski Maciej, Skonieczka Marcin, Magnuski Norbert, Zorn Dariusz, Madajski Piotr, Sobańda Szymon.

 

 

 

 

 

 

SMALL DESK Bełchatów: Kowalski Marcin, Kozłowski Radosław, Stasiak Mateusz, Kołodziej Łukasz, Michalak Damian, Szubert Tomasz, Czarnecki Norbert, Węglewski Przemysław.

 

 

 

 

 

 

7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik: Pająk Tomasz, Janko0wski Przemysław, Golewski Tomasz, Kamiński Nikodem, Migowski Konrad, Hubar Tomasz, Jurek Wojciech, Lewandowski Dariusz, Mastalerz Bartłomiej.

 

 

 

 

 

 

Przedsiębiorcy Poddębice: Kubacki Rafał, Makowski Jakub, Matuszewski Bartosz, Ożadowicz Patryk Florczak Dariusz, Skrobala Marcin, Waligórski Radosław, Krzeszewski Tomasz.

 

 

 

 

 

 

Redakcja magicderby.com Łódź: Paradowski Jan, Kadłubiak Jan, Szymczak Michał, Mielczarek Mateusz, Cura Sebastian, Zieliński Damian.

 

 

 

 

 

 

STRZELBUD Poddębice: Strzelczyk Paweł, Filanowski Bartosz, Krysiak Konrad, Piaściński Andrzej, Kubiak Konrad, Śpiączka Wiktor, Chmielecki Sebastian, Zych Przemysław.

 

 

 

 

 

 

Tabela końcowa:

1. Przedsiębiorcy II Poddębice

2. SMALL DESK Bełchatów

3. 7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik

4.  Przedsiębiorcy Poddębice

– Redakcja magicderby.com Łódź

– STRZELBUD Poddębice

 

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ