Przebudzenie Sarnowa/Dalikowa ?

0
173
views

IV liga

Staj Niewiadów – Termy Ner Poddębice 3:1

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 1:3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 1:2 Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków 1:0 MKP-Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 5:1 Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2 Omega Kleszczów
Stal Niewiadów 3:1 Termy Ner Poddębice
Ceramika Opoczno 4:0 Pelikan II Łowicz
RKS Radomsko 4:0 KS Sand Bus Kutno

 

tabela:

1 RKS Radomsko 15 39 45 12 13 0 2
2 Warta Sieradz 15 38 36 15 12 2 1
3 Orkan Buczek 15 31 34 9 9 4 2
4 KS Sand Bus Kutno 15 31 32 20 10 1 4
5 LKS Kwiatkowice 15 31 29 18 10 1 4
6 Zjednoczeni Stryków 16 26 22 20 8 2 6
7 Ceramika Opoczno 15 25 21 18 8 1 6
8 Włókniarz Zelów 15 20 21 24 6 2 7
9 Termy Ner Poddębice 15 19 26 31 6 1 8
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 19 24 28 5 4 6
11 Omega Kleszczów 15 17 27 29 5 2 8
12 Warta Działoszyn 15 16 32 37 4 4 7
13 Pelikan II Łowicz 15 14 17 38 4 2 9
14 Pilica Przedbórz 15 12 23 36 3 3 9
15 Pogoń Zduńska Wola 15 12 16 29 3 3 9
16 Stal Niewiadów 15 9 13 31 2 3 10
17 MKP-Boruta Zgierz 15 6 12 35 1 3 11

 

 

 

Klasa okręgowa

Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 2:5 (2:0)

… Woźniak Krzysztof-2, Borowski Krzysztof-1, Kołakowski Krzysztof-1, Borowski Sebastian-1. 

 

GKS Ksawerów – Termy Uniejów 2:2 (2:0)

Pęzik A.-1, Kasztelan Adrian-1.

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 0:0 Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów 0:7 Widzew II Łódź
GKS Ksawerów 2:2 Termy Uniejów
Stal Głowno 3:0 Włókniarz Pabianice
Start Brzeziny 0:2 Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź 16:0 PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew 3:5 UKS SMS Łódź
Bzura Ozorków 2:5 GLKS Sarnów/Dalików

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 14 40 78 9 13 1 0
2 ŁKS II Łódź 14 40 77 9 13 1 0
3 Zawisza Rzgów 14 33 30 16 10 3 1
4 Stal Głowno 14 27 37 28 8 3 3
5 Termy Uniejów 14 23 31 28 7 2 5
6 GKS Ksawerów 14 23 31 35 7 2 5
7 Orzeł Parzęczew 14 22 38 27 7 1 6
8 Włókniarz Pabianice 14 20 18 19 6 2 6
9 Start Brzeziny 14 19 35 34 6 1 7
10 LKS Rosanów 14 18 29 38 6 0 8
11 UKS SMS Łódź 13 17 30 37 5 2 6
12 Sokół II Aleksandrów 14 12 19 34 3 3 8
13 Włókniarz Konstantynów 14 11 21 44 3 2 9
14 GLKS Sarnów/Dalików 14 8 24 46 2 2 10
15 PTC Pabianice 14 6 9 59 2 0 12
16 Bzura Ozorków 13 1 7 51 0 1 12

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – LKS Świnice Warckie 3:2

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 3:2 LKS Świnice Warckie
OSP Iskra Głowno 2:2 Bzura Młogoszyn
Ostrovia Ostrowy 5:0 Kobra Leźnica Wielka
MKS Mianów 2:2 Kotan Ozorków
Witonianka Witonia 5:2 Malina Piątek
Magnat Sierpów 3:4 KS II Kutno
Victoria Rąbień 3:0 Dąbrowianka Dąbrowice

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 12 29 45 14 9 2 1
2 Victoria Rąbień 12 29 46 15 9 2 1
3 KS II Kutno 12 27 33 16 9 0 3
4 Ostrovia Ostrowy 12 26 39 23 8 2 2
5 Sazan Pęczniew 12 23 43 27 7 2 3
6 Bzura Młogoszyn 12 21 33 24 6 3 3
7 MKS Mianów 12 17 24 26 5 2 5
8 Kotan Ozorków 12 14 26 32 4 2 6
9 Kobra Leźnica Wielka 12 13 17 28 3 4 5
10 LKS Świnice Warckie 12 12 22 35 3 3 6
11 Dąbrowianka Dąbrowice 12 8 17 30 2 2 8
12 Magnat Sierpów 12 7 20 41 2 1 9
13 OSP Iskra Głowno 12 7 17 40 2 1 9
14 Malina Piątek 12 6 23 54 2 0 1

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

UKS Ustków – Pisia Zygry 3:6 (1:3)

Stajewski Arkadiusz-2, Walczak Piotr-2, Waligórski Radosław-2.

 

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 1:3 GKS Sędziejowice
LZS Rębieskie 7:1 UMKS Ostrowia w Ostrówku
Sokół Goszczanów 4:2 RKS Rychłocice
UKS Ustków 3:6 Pisia Zygry
LGKS Charłupia Mała 2:0 Victoria Szadek
LKS Pyszków 3:0 LKS Kobierzycko
Pamapol-Hetman Rusiec 3:0 LKS Kalinowa
Rokita Rokitnica 2:2 Inter-Sieradz Woźniki

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 15 34 56 29 10 4 1
2 GKS Sędziejowice 15 31 58 38 10 1 4
3 LKS Pyszków 15 29 34 18 8 5 2
4 LGKS Charłupia Mała 15 27 53 31 8 3 4
5 Pamapol-Hetman Rusiec 15 26 39 34 8 2 5
6 Victoria Szadek 15 25 32 23 8 1 6
7 RKS Rychłocice 15 24 40 32 7 3 5
8 LKS Kobierzycko 15 22 35 39 7 1 7
9 Pisia Zygry 15 21 43 40 6 3 6
10 Rokita Rokitnica 15 21 34 34 6 3 6
11 Inter-Sieradz Woźniki 15 21 25 34 6 3 6
12 LZS Rębieskie 15 19 41 40 6 1 8
13 Unia Sieradz-Męka 15 16 34 42 4 4 7
14 UKS Ustków 15 10 28 50 2 4 9
15 LKS Kalinowa 15 9 18 50 2 3 10
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 15 3 18 54 0 3 12

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Sokół Lutomiersk – Grom Powodów 1:2 (0:2)

Kita Tomasz-1, Witak Robert-1 … Kita Tomasz-1 sam.

Skład: Urbaniak Wojciech – Karolak  Łukasz, Schmeichel Łukasz, Kindlein Grzegorz, Czekalski Jarosław, Kupis Michał (60′ Milast Kacper, Witak Robert, Pietruszka Przemysław, Kita Jakub, Kita Tomasz (75′ Kupis Tomasz), Simon Rafał.

 

pozostałe mecze:

Start Szczawin 3:5 Santos Czerchów
Sokół Skromnica 0:3 Kanarki Małachowice
LKS Modlna 7:3 Orzeł Wróblew
Victoria Grabów 3:2 LKS Dąbrówka
Sokół Lutomiersk 1:2 Grom Powodów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 10 26 42 15 8 2 0
2 Victoria Grabów 10 20 31 11 6 2 2
3 Santos Czerchów 10 19 23 17 6 1 3
4 Grom Powodów 9 16 17 12 5 1 3
5 Start Szczawin 10 15 19 19 5 0 5
6 Kanarki Małachowice 9 15 19 17 5 0 4
7 LKS Dąbrówka 10 13 28 18 4 1 5
8 LKS Modlna 10 12 19 21 3 3 4
9 Orzeł Wróblew 10 12 36 30 4 0 6
10 Sokół Lutomiersk 10 8 18 27 2 2 6
11 Sokół Skromnica 10 0 7 72 0 0 10

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ