KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zelów 0:2 (0:0)
Bramki: Krystian Marcioch 89, Michał Pawelec 90

Termy Ner: Niedomagała – Mańka ż (59′ Tomaszewski ż), Mazur, Jarczewski ż (84′ Kacprowski), Owczarek – Spychalski ż, Borysiak ż, Cander, Gzyl, Jurkowski – Lewandowski

Włókniarz: Pajkert – Majsak, Golański ż, Bendkowski, Wdowiak – Boczkiewicz, Jaszczak, Cygan ż, Kaliski ż, Rosiak (71′ Pawelec) – Maciejewski (88′ Marcioch)

Do 89. minuty w zaległym meczu IV ligi łódzkiej pomiędzy KEEZĄ Termami Nerem Poddębice i Włókniarzem Zelów utrzymywał się bezbramkowy wynik. Trener przyjezdnych Dawid Wnuk miał jednak nosa. W końcówce zrobił dwie zmiany, a rezerwowi zawodnicy odwdzięczyli się najlepiej jak mogli – strzelili bramki. Włókniarz wygrał to spotkanie 2:0 (0:0).

Bramkowych sytuacji wcześniej nie brakowało. Włókniarz strzelił w pierwszej połowie bramkę, ale w opinii sędziego faulowany był bramkarz gospodarzy Jakub Niedomagała i gol nie został uznany. W przerwie ekipa gości miała do Szymona Przytuły duże pretensje o tą sytuację. Gospodarze również mieli swoje szanse, ale seryjnie je marnowali. Z kilku metrów nie potrafili umieścić piłki w bramce Radosław Jurkowski i Dariusz Jarczewski.

źródło: lodzkifutbol.pl