POGROM W PĘCZNIEWIE

0
159
views

IV liga

Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 0:2 (0:1)

Bramki: Dawid Gzyl 12, Łukasz Marciniak 80

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Grzelak, D. Gzyl, Majorowicz, Kobryń (91+2 Mańka) – Narożnik (80. Lewandowski), Tonn (90+1. J. Gzyl), Owczarek, Marciniak, Masztakow (70. Waszczyk) – Bistuła (77. Bahroun)

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 0:1 Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice 3:0 Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów 4:4 MKP-Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 0:2 Termy Ner Poddębice
Omega Kleszczów 3:3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Piotrków 5:1 ŁKS II Łódź
Orzeł Nieborów 1:0 Jutrzenka Warta
Zjednoczeni Stryków 0:0 Warta Sieradz
KS Sand Bus Kutno 1:0 Orkan Buczek

 

tabela:

1 Warta Sieradz 12 30 36 8 9 3 0
2 KS Sand Bus Kutno 12 28 33 14 9 1 2
3 Polonia Piotrków 12 25 38 15 8 1 3
4 Orkan Buczek 12 25 34 13 8 1 3
5 MKP-Boruta Zgierz 12 19 27 19 5 4 3
6 Włókniarz Zelów 12 18 22 25 5 3 4
7 LKS Kwiatkowice 12 17 28 23 5 2 5
8 Zjednoczeni Stryków 12 17 24 23 4 5 3
9 Pogoń Zduńska Wola 12 17 22 27 5 2 5
10 Jutrzenka Warta 12 16 20 19 5 1 6
11 ŁKS II Łódź 12 16 28 30 3 7 2
12 Omega Kleszczów 12 14 27 30 4 2 6
13 Ceramika Opoczno 12 14 21 29 4 2 6
14 Warta Działoszyn 12 13 20 29 4 1 7
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 12 13 21 27 3 4 5
16 Termy Ner Poddębice 12 10 17 27 2 4 6
17 Pelikan II Łowicz 12 7 11 36 2 1 9
18 Orzeł Nieborów 12 3 16 51 1 0 11

 

 

Klasa okręgowa

KKS Koluszki – Termy Uniejów 0:3 (0:1)

… Wierucki, Nowak W., Spychalski.

 

Zawisza Rzgów – GLKS Sarnów/Dalików 3:1 (2:0)

… Lewandowski.

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 5:0 Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów 1:5 KS II Kutno
Stal Głowno 0:1 GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów 3:1 GLKS Sarnów/Dalików
KKS Koluszki 0:3 Termy Uniejów
Start Brzeziny 4:1 Orzeł Parzęczew
GLKS Dłutów 1:4 UKS SMS Łódź
PTC Pabianice 0:1 LKS Rosanów

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 10 30 53 4 10 0 0
2 Stal Głowno 10 25 48 7 8 1 1
3 Zawisza Rzgów 10 23 32 12 7 2 1
4 GKS Ksawerów 10 22 25 14 7 1 2
5 Start Brzeziny 10 19 24 23 6 1 3
6 UKS SMS Łódź 10 17 20 20 5 2 3
7 Włókniarz Pabianice 10 17 19 20 5 2 3
8 LKS Rosanów 10 16 21 22 5 1 4
9 KKS Koluszki 10 13 27 19 3 4 3
10 Termy Uniejów 10 11 13 23 3 2 5
11 Orzeł Parzęczew 10 10 18 25 2 4 4
12 GLKS Dłutów 10 10 21 37 3 1 6
13 GLKS Sarnów/Dalików 10 6 9 26 1 3 6
14 KS II Kutno 10 4 14 31 1 1 8
15 Sokół II Aleksandrów 10 2 9 39 0 2 8
16 PTC Pabianice 10 1 6 37 0 1 9

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Grom Powodów 9:1 (5:0)

Wypiór Tomasz-4, Kozelan-2, Kuźniak, Józefiak, Zdonek … Urbaniak Wojciech.

Skład Gromu: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Florczak Sławomir, Cichy Krystian, Kupis Michał (46′ Kupis Tomasz), Milast Kacper, Antosik Piotr, Fornalczyk Michał, Wrzeszczyński Jakub (49′ Walczak Piotr), Olczyk Kamil, Pyciarz Bartosz.

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 1:1 Malina Piątek
Sazan Pęczniew 9:1 Grom Powodów
Victoria Rąbień 2:1 Victoria Grabów
KS Żychlin 2:2 Bzura Młogoszyn
Bzura Ozorków 2:3 Kobra Leźnica Wielka
MKS Mianów 2:1 LKS Świnice Warckie
Magnat Sierpów 3:0 Ostrovia Ostrowy

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 8 24 35 3 8 0 0
2 Sazan Pęczniew 8 18 36 22 6 0 2
3 Ostrovia Ostrowy 8 16 22 16 5 1 2
4 Bzura Młogoszyn 8 14 29 15 4 2 2
5 Malina Piątek 8 14 14 14 4 2 2
6 Kotan Ozorków 8 13 29 22 4 1 3
7 Bzura Ozorków 8 13 24 20 4 1 3
8 MKS Mianów 8 13 20 17 4 1 3
9 Magnat Sierpów 8 9 20 28 3 0 5
10 Kobra Leźnica Wielka 8 9 13 23 3 0 5
11 Grom Powodów 8 7 11 28 2 1 5
12 LKS Świnice Warckie 8 4 10 19 1 1 6
13 Victoria Grabów 7 3 12 27 1 0 6
14 KS Żychlin 7 2 7 28 0 2 5

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

Pisia Zygry – UKS Ustków 2:0 (1:0)

Stajewski Maciej, Waligórski Radosław.

pozostałe mecze:

LGKS Charłupia Mała 2:3 Inter-Sieradz Woźniki
MULKS Łask 2:3 RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica 2:1 Sokół Goszczanów
Pogoń II Zduńska Wola 3:0 LKS Kobierzycko
Złoczewia Złoczew 1:3 Victoria Szadek
Warta II Sieradz 5:3 LZS Rębieskie
Pisia Zygry 2:0 UKS Ustków
Olimpia Karsznice 2:1 LKS Pyszków

 

tabela:

1 Warta II Sieradz 10 25 39 15 8 1 1
2 Victoria Szadek 10 25 34 13 8 1 1
3 Sokół Goszczanów 10 23 37 13 7 2 1
4 LGKS Charłupia Mała 10 20 27 13 6 2 2
5 Pogoń II Zduńska Wola 10 18 30 13 6 0 4
6 Rokita Rokitnica 10 18 26 26 6 0 4
7 Złoczewia Złoczew 10 16 24 21 5 1 4
8 RKS Rychłocice 10 15 18 22 5 0 5
9 LZS Rębieskie 10 13 29 33 4 1 5
10 Inter-Sieradz Woźniki 10 12 18 24 3 3 4
11 LKS Kobierzycko 10 11 21 27 3 2 5
12 Olimpia Karsznice 10 9 9 21 2 3 5
13 Pisia Zygry 10 7 15 31 2 1 7
14 LKS Pyszków 10 7 11 30 2 1 7
15 UKS Ustków 10 6 16 29 2 0 8
16 MULKS Łask 10 5 18 41 1 2 7

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ