POGROM W PĘCZNIEWIE I ZYGRACH

0
95
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy K-FLEX Uniejów – Włókniarz Zgierz 4:2 

Giovani-2, Nowak Przemyslaw, Madajski Gracjan 

Skład: Nowacki (GK), Koziełek, Leonow, Fajks(80′ Matusiak), Kwiatkowski, Nazarczyk(65′ Acela), Mucha(60′ Gębski), P.Nowak(C)(90’B.Łuczak), Madajski
(85′ M.Łuczak), Rychta(30’Giovani)
Rezerwowi: Michalak
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

 

ŁKS III Łódź – KEEZA Termy Ner Poddębice 4:1

… Spychalski Mateusz 

skład: Kowalski – D. Gzyl (82′ Jesionowski), Bagrodzki, J.Gzyl, Mańka (70′ Jarczyński), Jarczewski, Tomaszewski (70′ Ryplewicz), Spychalski (80′ Misztal), Stajewski (82′ Makowski), Paias, Nowak (62′ Waszczyk).

Rezerwowi: Dobierzewski.

 

Sazan Pęczniew – Zawisza Rzgów 1:8

Wypiór Tomasz 

 

pozostałe mecze

UKS SMS Łódź 4:1 KAS Konstantynów
Orzeł Parzęczew 3:1 Iskra Dobroń
Włókniarz Pabianice 2:3 Victoria Rąbień
ŁKS III Łódź 4:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
Sazan Pęczniew 1:8 Zawisza Rzgów
Stal Głowno 4:0 Sokół II Aleksandrów
Termy Uniejów 4:2 Włókniarz Zgierz
AMII Nowosolna-Łódź 1:5 GKS Ksawerów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS III Łódź 5 15 23 5 5 0 0
2 Zawisza Rzgów 5 13 22 4 4 1 0
3 Orzeł Parzęczew 5 12 16 7 4 0 1
4 GKS Ksawerów 5 12 12 9 4 0 1
5 Victoria Rąbień 5 10 14 12 3 1 1
6 UKS SMS Łódź 5 9 10 8 3 0 2
7 Stal Głowno 5 8 17 9 2 2 1
8 KEEZA Termy Ner Poddębice 5 7 7 9 2 1 2
9 Termy Uniejów 5 6 9 11 2 0 3
10 Włókniarz Zgierz 5 6 9 9 2 0 3
11 Sokół II Aleksandrów 5 6 7 14 2 0 3
12 Włókniarz Pabianice 5 3 5 8 1 0 4
13 Iskra Dobroń 5 3 7 18 1 0 4
14 Sazan Pęczniew 5 3 9 22 1 0 4
15 KAS Konstantynów 5 2 7 13 0 2 3
16 AMII Nowosolna-Łódź 5 1 7 23 0 1 4

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – Kolejarz Łódź 0:7

 

pozostałe mecze:

Pogoń II Zduńska Wola 2:0 Włókniarz Konstantynów
Pisia Zygry 0:7 Kolejarz Łódź
LUKS Bałucz 2:4 Olimpia Karsznice
Orzeł Kazimierz 0:2 Korab Łask
MULKS Łask 1:3 Victoria Szadek
PTC Pabianice 3:0 Orzeł Piątkowisko

 

tabela

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Korab Łask 3 9 9 0 3 0 0
2 Olimpia Karsznice 3 7 13 3 2 1 0
3 Pogoń II Zduńska Wola 3 7 9 3 2 1 0
4 Włókniarz Konstantynów 3 6 10 3 2 0 1
5 Orzeł Piątkowisko 3 6 12 8 2 0 1
6 PTC Pabianice 3 4 8 9 1 1 1
7 Kolejarz Łódź 3 7 11 11 2 1 0
8 Pisia Zygry 3 0 1 20 0 0 3
9 Victoria Szadek 3 3 5 12 1 0 2
10 Orzeł Kazimierz 3 1 8 11 0 1 2
11 MULKS Łask 3 1 3 6 0 1 2
12 LUKS Bałucz 3 0 4 14 0 0 3

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Róża Salos Kutno 4:2

Stachlewski Krzysztof-3, Szczepaniak Szymon.

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 3:3 Kotan Ozorków
Fair Play Kutno 3:3 MKS Mianów
LKS Świnice Warckie 2:2 Malina Piątek
Witonianka Witonia 2:2 Sokół Lutomiersk
GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Salos Róża Kutno
Bzura Ozorków -:- Magnat Sierpów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Bzura Ozorków 2 6 15 0 2 0 0
2 Kobra Leźnica Wielka 2 6 7 3 2 0 0
3 Kotan Ozorków 3 5 6 5 1 2 0
4 Witonianka Witonia 3 4 6 5 1 1 1
5 MKS Mianów 3 4 10 9 1 1 1
6 GLKS Sarnów/Dalików 3 4 7 8 1 1 1
7 Ostrovia Ostrowy 3 4 7 9 1 1 1
8 Malina Piątek 3 4 4 4 1 1 1
9 Sokół Lutomiersk 3 4 6 14 1 1 1
10 Salos Róża Kutno 3 3 14 8 1 0 2
11 Fair Play Kutno 2 1 3 4 0 1 1
12 LKS Świnice Warckie 2 1 4 7 0 1 1
13 Magnat Sierpów 2 0 1 14 0 0 2

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Górnik Łęczyca 2:0 

Sternicki-2

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 1:2 Expom Krośniewianka
Sokół Skromnica 0:11 Kanarki Małachowice
Iskra Góra św. Małgorzaty 3:4 Zryw Śliwniki
GKS Byszew 3:5 Orzeł Wróblew
Grom Powodów 2:0 Górnik Łęczyca

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Expom Krośniewianka 2 6 17 3 2 0 0
2 Grom Powodów 2 6 11 1 2 0 0
3 Zryw Śliwniki 2 6 12 4 2 0 0
4 Orzeł Wróblew 2 3 6 12 1 0 1
5 GKS Byszew 2 3 8 7 1 0 1
6 Górnik Łęczyca 2 3 1 2 1 0 1
7 Kanarki Małachowice 2 3 13 15 1 0 1
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 2 0 3 5 0 0 2
9 LKS Modlna 2 0 3 7 0 0 2
10 Sokół Skromnica 2 0 1 19 0 0 2

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ