POGROM W CZERCHOWIE

0
216
views

IV liga

Omega Kleszczów – Termy Ner Poddębice 5:1 (2:0)

… Bistuła Jakub.

skład: Niedomagała – Owczarek, Majorowicz, Retkowski (80. Szachta), Kobryń – Lewandowski (70. Smolarek), Pasik (46. Frącek), Tonn, Marciniak, Masztakow (80. Kochanek) – Bistuła (85. Matczak)

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 7:4 Pilica Przedbórz
Orkan Buczek 3:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
RKS Radomsko 2:0 LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola 3:0 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 1:0 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 5:1 Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn 2:0 Ceramika Opoczno
Warta Sieradz 2:0 MKP-Boruta Zgierz

 

tabela:

1 RKS Radomsko 25 63 66 14 20 3 2
2 Warta Sieradz 26 63 68 26 19 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 25 52 55 32 16 4 5
4 Orkan Buczek 25 44 50 23 12 8 5
5 LKS Kwiatkowice 25 42 41 33 12 6 7
6 Zjednoczeni Stryków 26 40 34 29 12 4 10
7 Ceramika Opoczno 25 40 29 31 12 4 9
8 Omega Kleszczów 26 36 47 44 10 6 10
9 Włókniarz Zelów 25 34 37 42 10 4 11
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 31 39 41 8 7 10
11 Termy Ner Poddębice 26 30 36 53 9 3 14
12 Warta Działoszyn 25 27 57 55 6 9 10
13 Pogoń Zduńska Wola 25 26 30 44 7 5 13
14 MKP-Boruta Zgierz 26 21 28 46 4 9 13
15 Pelikan II Łowicz 26 20 32 78 6 2 18
16 Pilica Przedbórz 26 16 42 73 3 7 16
17 Stal Niewiadów 25 15 22 49 2 9 14

 

 

 

Klasa okręgowa

PTC Pabianice – Termy Uniejów 4:1 (1:0)

Pęzik Adrian 55′

czerwona kartka: Pęzik Adrian 60′

pozostałe mecze:

GLKS Sarnów/Dalików -:- Włókniarz Pabianice
Bzura Ozorków -:- Sokół II Aleksandrów
UKS SMS Łódź 2:1 GKS Ksawerów
ŁKS II Łódź 3:1 LKS Rosanów
Włókniarz Konstantynów 0:3 Stal Głowno
Widzew II Łódź 0:0 Zawisza Rzgów
PTC Pabianice 4:1 Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew 5:1 Start Brzeziny

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 23 65 118 12 21 2 0
2 Widzew II Łódź 23 57 111 22 18 3 2
3 Zawisza Rzgów 23 51 45 25 15 6 2
4 Stal Głowno 23 46 64 39 14 4 5
5 LKS Rosanów 23 39 55 47 13 0 10
6 Orzeł Parzęczew 23 37 64 44 11 4 8
7 Termy Uniejów 23 36 43 51 11 3 9
8 Włókniarz Pabianice 22 35 35 37 11 2 9
9 UKS SMS Łódź 23 33 49 54 10 3 10
10 GKS Ksawerów 23 30 42 58 9 3 11
11 Start Brzeziny 23 25 43 56 8 1 14
12 GLKS Sarnów/Dalików 22 18 35 63 5 3 14
13 Sokół II Aleksandrów 22 18 28 63 5 3 14
14 PTC Pabianice 23 18 33 76 6 0 17
15 Włókniarz Konstantynów 23 11 21 70 3 2 18
16 Bzura Ozorków 22 7 17 86 2 1 19

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Ostrowia Ostrowy – Sazan Pęczniew 1:1

… Chmielecki Sebastian

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 1:2 LKS Świnice Warckie
Dąbrowianka Dąbrowice 1:9 KS II Kutno
Ostrovia Ostrowy 1:1 Sazan Pęczniew
Kobra Leźnica Wielka 5:1 Bzura Młogoszyn
Victoria Rąbień 2:0 Witonianka Witonia
MKS Mianów 1:1 Malina Piątek
Magnat Sierpów 0:1 OSP Iskra Głowno

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 20 51 67 19 16 3 1
2 KS II Kutno 20 51 72 23 17 0 3
3 Ostrovia Ostrowy 20 42 61 32 13 3 4
4 Witonianka Witonia 20 39 64 32 12 3 5
5 Sazan Pęczniew 20 35 61 45 10 5 5
6 LKS Świnice Warckie 20 28 40 47 8 4 8
7 Kotan Ozorków 20 28 45 45 8 4 8
8 Bzura Młogoszyn 20 27 46 52 8 3 9
9 Kobra Leźnica Wielka 20 26 42 49 7 5 8
10 MKS Mianów 20 25 41 49 7 4 9
11 Dąbrowianka Dąbrowice 20 13 29 65 3 4 13
12 Malina Piątek 20 12 33 72 3 3 14
13 Magnat Sierpów 20 11 33 64 3 2 15
14 OSP Iskra Głowno 20 10 27 67 3 1 16

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Victoria Szadek – Pisia Zygry 6:1

… Dominowski Damian.

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 0:4 Hetman Rusiec
RKS Rychłocice 3:0 Inter-Sieradz Woźniki
GKS Sędziejowice 3:1 Rokita Rokitnica
LKS Kobierzycko 0:2 LKS Kalinowa
Sokół Goszczanów 3:2 LKS Pyszków
LZS Rębieskie 3:1 UKS Ustków
UMKS Ostrowia w Ostrówku 0:0 LGKS Charłupia Mała
Victoria Szadek 6:1 Pisia Zygry

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 24 55 81 42 17 4 3
2 Hetman Rusiec 24 50 74 52 16 2 6
3 GKS Sędziejowice 24 48 76 49 15 3 6
4 RKS Rychłocice 24 42 64 46 12 6 6
5 Victoria Szadek 24 42 63 35 13 3 8
6 LGKS Charłupia Mała 24 38 70 53 11 5 8
7 LKS Pyszków 24 36 46 37 10 6 8
8 Inter-Sieradz Woźniki 24 36 51 54 11 3 10
9 Rokita Rokitnica 24 35 59 55 10 5 9
10 LZS Rębieskie 24 34 62 63 11 1 12
11 Pisia Zygry 24 32 62 64 9 5 10
12 LKS Kobierzycko 24 26 44 66 8 2 14
13 UKS Ustków 24 22 45 69 6 4 14
14 Unia Sieradz-Męka 24 20 44 74 5 5 14
15 UMKS Ostrowia w Ostrówku 24 15 29 68 3 6 15
16 LKS Kalinowa 24 13 24 67 3 4 17

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Santos Czerchów – Grom Powodów 0:10 (0:10)

Witak Robert-2, Kita Jakub-2, Kindlein Grzegorz-2, Adamiak Marcin-2, Pyciarz Bartosz-1, Pietruszka Przemysław-1.

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Swęderski Artur, Kindlein Grzegorz, Pyciarz Bartosz, Pietruszka Przemysław, Kita Jakub, Wrzeszczyński Jakub, Simon Rafał, Witak Robert, Adamiak Marcin,

rezerwowi: Antosik Piotr, Antczak Kamil, Terlecki Michał, Feldman Michał, Grzybowski Marcin, Schmeichel Łukasz, Cichy Krystian.

Gospodarze tego spotkania, uzbierali tylko dziewięciu zawodników i … przystąpili do meczu, gdzie tylko ośmiu dotrwało do końca pierwszej połowy, Niestety druga połowa się nie odbyła, bo zawodnikom z Czerchowa, odechciało się grać. Gromowcy zdobyli łatwe trzy punkty i zrobili kolejny krok do awansu.

pozostałe mecze:

Sokół Lutomiersk 3:5 Włókniarz II Konstantynów
Santos Czerchów 0:10 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 1:6 LKS Dąbrówka
LKS Modlna 11:2 Sokół Skromnica
Start Szczawin 1:1 Victoria Grabów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 16 42 71 26 13 3 0
2 Grom Powodów 16 34 39 21 11 1 4
3 Victoria Grabów 15 30 41 17 9 3 3
4 LKS Dąbrówka 16 26 59 25 8 2 6
5 Kanarki Małachowice 15 24 31 27 8 0 7
6 Santos Czerchów 16 22 36 44 7 1 8
7 Orzeł Wróblew 16 21 59 43 7 0 9
8 Start Szczawin 15 16 24 43 5 1 9
9 LKS Modlna 15 16 37 35 4 4 7
10 Sokół Lutomiersk 15 15 28 40 4 3 8
11 Sokół Skromnica 15 0 10 114 0 0 15

 

 

 

 

Poprzedni artykułMajowy Weekend 2019 za nami
Następny artykułUCIEKAJĄCY LIDER
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ