PLANY TURNIEJOWE STOWARZYSZENIA OK PODDĘBICE

0
145
views

Stowarzyszenie OK Poddębice, zaplanował jak na razie trzy imprezy sportowe, które zostaną zorganizowane w pierwszej połowie nowego 2020 roku. Będą to jak na razie turnieje związane z piłką nożną, ale w planach są też zawody w innych dyscyplinach sportowych. Na dzień dzisiejszy, są ustalane dokładne terminy, oraz miejsca rozgrywanych imprez sportowych. Od wiosny ruszy także LIGA TYPERÓW, dla osób chcących zabawić się obstawiając wyniki naszych drużyn, grających w rozgrywkach piłki nożnej na trawie, prowadzone przez Łódzki Związek Piłki Nożnej.

 

MISTRZOSTWA POWIATU PODDĘBICKIEGO

DRUŻYN KLUBOWYCH

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

Jest to już kolejny turniej w którym to wyłaniamy mistrza naszego POWIATU PODDĘBICKIEGO. Zwycięzca tego turnieju, ma prawo reprezentować nasz POWIAT w dalszych rozgrywkach o mistrzostwo drużyn LZS, które odbędą się 23 lutego w powiecie ŁOWICKIM. Wstępny termin o mistrzostwo naszego POWIATU to: 26 stycznia (NIEDZIELA) od godz. 10:00. Miejsce jest w trakcie ustalania.

Do turnieju zostaną zaproszone zespoły:

– KEEZA Termy Ner Poddębice

– Termy Uniejów

– GLKS Sarnów/Dalików

– Sazan Pęczniew

– Pisia Zygry

– Grom Powodów

 

OTWARTY TURNIEJ DRUŻYN KLUBOWYCH

W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ SENIORÓW

Stowarzyszenie OK Poddębice, organizuje 1 lutego TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW, do którego zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny, chcące wziąć udział w tych rozgrywkach. Do turnieju zapraszamy także amatorskie ekipy, które także chciałyby stanąć do rywalizacji z zespołami na co dzień grającymi na trawie. Miejsce rozgrywek, jest w trakcie ustalania.

 

PIKNIKOWY TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI

W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW I JUNIORÓW

Na 1 maja planowany jest PIKNIKOWY TURNIEJ, dla pracowników ZAKŁADÓW PRACY i INSTYTUCJI, ale także dla ich dzieci. Rozgrywki będą się toczyć na boisku „ORLIK”, lub na dużym boisku, ale plac gry będzie o wielkości boiska jak na orliku. W planach jest ażeby równolegle do rozgrywek seniorów, grały także dzieci pracowników, a może i żony jeszcze ? Wszystko jest na razie w planach. Miejsce jest w trakcie ustalania, a data może się także zmienić (zależy od pogody). 

 

WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT ORGANIZOWANYCH IMPREZ SPORTOWYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE OK PODDĘBICE, MOŻNA UZYSKAĆ POD NR. TEL. 730-501-888.

ZAPRASZAMY

 

 

 

Poprzedni artykułWSPOMNIEŃ CZAR
Następny artykułSeniorze, nie daj się oszukać
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ