PISIA ZYGRY POZNAŁA TERMINARZ NA SEZON 2019/2020′

0
163
views

Pisia Zygry zainauguruje sezon piłkarski w klasie „A” grupa II 17 lub 18 sierpnia, goszcząc u siebie RKS Rychłocice. W zeszłym sezonie, nasza ekipa uległa u siebie gościom 1:3, a na boisku w Rychłocicach, Pisia poległa 7:2. Nowy sezon, czas na rewanż.

 

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola LGKS Charłupia Mała
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) Rokita Rokitnica
Złoczevia Złoczew MULKS Łask
Warta II Sieradz Inter Woźniki (Sieradz)
Pisia Zygry RKS Rychłocice
UKS Ustków GKS Goszczanów
LZS Rębieskie LKS Kobierzycko
Victoria Szadek LZS Pyszków
Kolejka 2 – 24-25 sierpnia
LGKS Charłupia Mała LZS Pyszków
LKS Kobierzycko Victoria Szadek
GKS Goszczanów LZS Rębieskie
RKS Rychłocice UKS Ustków
Inter Woźniki (Sieradz) Pisia Zygry
MULKS Łask Warta II Sieradz
Rokita Rokitnica Złoczevia Złoczew
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Kolejka 3 – 31 sierpnia-1 września
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) LGKS Charłupia Mała
Złoczevia Złoczew Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola
Warta II Sieradz Rokita Rokitnica
Pisia Zygry MULKS Łask
UKS Ustków Inter Woźniki (Sieradz)
LZS Rębieskie RKS Rychłocice
Victoria Szadek GKS Goszczanów
LZS Pyszków LKS Kobierzycko
Kolejka 4 – 4 września
LGKS Charłupia Mała LKS Kobierzycko
GKS Goszczanów LZS Pyszków
RKS Rychłocice Victoria Szadek
Inter Woźniki (Sieradz) LZS Rębieskie
MULKS Łask UKS Ustków
Rokita Rokitnica Pisia Zygry
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola Warta II Sieradz
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) Złoczevia Złoczew
Kolejka 5 – 7-8 września
Złoczevia Złoczew LGKS Charłupia Mała
Warta II Sieradz Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Pisia Zygry Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola
UKS Ustków Rokita Rokitnica
LZS Rębieskie MULKS Łask
Victoria Szadek Inter Woźniki (Sieradz)
LZS Pyszków RKS Rychłocice
LKS Kobierzycko GKS Goszczanów
Kolejka 6 – 14-15 września
LGKS Charłupia Mała GKS Goszczanów
RKS Rychłocice LKS Kobierzycko
Inter Woźniki (Sieradz) LZS Pyszków
MULKS Łask Victoria Szadek
Rokita Rokitnica LZS Rębieskie
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola UKS Ustków
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) Pisia Zygry
Złoczevia Złoczew Warta II Sieradz
Kolejka 7 – 21-22 września
Warta II Sieradz LGKS Charłupia Mała
Pisia Zygry Złoczevia Złoczew
UKS Ustków Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LZS Rębieskie Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola
Victoria Szadek Rokita Rokitnica
LZS Pyszków MULKS Łask
LKS Kobierzycko Inter Woźniki (Sieradz)
GKS Goszczanów RKS Rychłocice
Kolejka 8 – 28-29 września
LGKS Charłupia Mała RKS Rychłocice
Inter Woźniki (Sieradz) GKS Goszczanów
MULKS Łask LKS Kobierzycko
Rokita Rokitnica LZS Pyszków
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola Victoria Szadek
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) LZS Rębieskie
Złoczevia Złoczew UKS Ustków
Warta II Sieradz Pisia Zygry
Kolejka 9 – 5-6 października
Pisia Zygry LGKS Charłupia Mała
UKS Ustków Warta II Sieradz
LZS Rębieskie Złoczevia Złoczew
Victoria Szadek Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LZS Pyszków Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola
LKS Kobierzycko Rokita Rokitnica
GKS Goszczanów MULKS Łask
RKS Rychłocice Inter Woźniki (Sieradz)
Kolejka 10 – 12-13 października
LGKS Charłupia Mała Inter Woźniki (Sieradz)
MULKS Łask RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica GKS Goszczanów
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola LKS Kobierzycko
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) LZS Pyszków
Złoczevia Złoczew Victoria Szadek
Warta II Sieradz LZS Rębieskie
Pisia Zygry UKS Ustków
Kolejka 11 – 19-20 października
UKS Ustków LGKS Charłupia Mała
LZS Rębieskie Pisia Zygry
Victoria Szadek Warta II Sieradz
LZS Pyszków Złoczevia Złoczew
LKS Kobierzycko Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
GKS Goszczanów Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola
RKS Rychłocice Rokita Rokitnica
Inter Woźniki (Sieradz) MULKS Łask
Kolejka 12 – 26-27 października
LGKS Charłupia Mała MULKS Łask
Rokita Rokitnica Inter Woźniki (Sieradz)
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola RKS Rychłocice
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) GKS Goszczanów
Złoczevia Złoczew LKS Kobierzycko
Warta II Sieradz LZS Pyszków
Pisia Zygry Victoria Szadek
UKS Ustków LZS Rębieskie
Kolejka 13 – 2-3 listopada
LZS Rębieskie LGKS Charłupia Mała
Victoria Szadek UKS Ustków
LZS Pyszków Pisia Zygry
LKS Kobierzycko Warta II Sieradz
GKS Goszczanów Złoczevia Złoczew
RKS Rychłocice Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Inter Woźniki (Sieradz) Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola
MULKS Łask Rokita Rokitnica
Kolejka 14 – 9-10 listopada
LGKS Charłupia Mała Rokita Rokitnica
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola MULKS Łask
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) Inter Woźniki (Sieradz)
Złoczevia Złoczew RKS Rychłocice
Warta II Sieradz GKS Goszczanów
Pisia Zygry LKS Kobierzycko
UKS Ustków LZS Pyszków
LZS Rębieskie Victoria Szadek
Kolejka 15 – 16-17 listopada
Victoria Szadek LGKS Charłupia Mała
LZS Pyszków LZS Rębieskie
LKS Kobierzycko UKS Ustków
GKS Goszczanów Pisia Zygry
RKS Rychłocice Warta II Sieradz
Inter Woźniki (Sieradz) Złoczevia Złoczew
MULKS Łask Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Rokita Rokitnica Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ