Pogoń II Zduńska Wola – Victoria Szadek 0:3
Warta II Sieradz – LGKS Charłupia Mała 2:1
LZS Wydrzyn – LKS Masłowice 0:3 (walkower)

MECZE SPARINGOWE

Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Kobryń 9, Jakub Bistuła 20 – Jardel Muniz Cruz 35

Termy Ner Poddębice: Niedomagała (46. Olejnik) – Owczarek (70. Narożnik), Retkowski (60. Mańka), D. Gzyl (46. Majorowicz), Narożnik (46. Waszczyk), Tonn (46. Pasik, 70. Belica), Kobryń (46. Nowacki), Lewandowski (46. Masztakow), Matczak (30. Oliński, 75. Matczak), Bistuła (45. J. Gzyl, 70. Kacprowski), Bahroun (46. Saliński).

Zawodnicy Term Neru Poddębice odnieśli drugie sparingowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza wygrali z innym czwartoligowcem, LKS Kwiatkowice 2:1. Przed tygodniem biało-zielono-czerwoni wygrali 5:1 z występującym w wielkopolskiej klasie okręgowej (gr. III) Turem 1921 Turek.

Poddębiczanie objęli prowadzenie już w 9. minucie. Kamil Kobryń wykorzystał prostopadłe podanie od Safouana Bahrouna i pewnie pokonał golkipera gości. W 20. minucie do siatki kwiatkowiczan trafił Jakub Bistuła, zamykając dośrodkowanie Jakuba Owczarka. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Jardela Muniz Cruza z 35. minuty.

źródło: Termy Ner Poddębice

Sokół II Aleksandrów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików 1:2

… Szymajda Aleksander, Czechulski Marcin.

Dotychczasowe wyniki sparingów prezentują się następująco:

Termy Uniejów – Tulisia Tuliszków 0-5
Termy Uniejów – Unia Czermno 2-2 🌀
Termy Uniejów – Zawisza Rzgów 2-2 🌀

Termalni zakończyli drugi tydzień przygotowań do rundy. Większość zawodników wróciła z urlopów i jest już do dyspozycji trenera Kasztelana. Po nieudanym sparingu z Tulisią Tuliszków, z którą w głównej mierze wystąpili zawodnicy młodzi i testowani, rozegrane zostały w tym tygodniu dwa kolejne mecze z Unią Czermno i Zawiszą Rzgów. Mimo dużych rotacji w składzie i ciągłych testach zawodników widać było zdecydowany progres w grze. Najbliższy tydzień pozwoli krystalizować kadrę i możliwe, że wtedy dowiemy się jak wyglądał będzie skład na sezon 2019/2020. Do rozpoczęcia ligi zostały 3 tygodnie, w których odbędą się 3 kolejne sparingi – prawdopodobnie będą to zespoły MKS Dąbie, GKS Sompolno i GKS Ksawerów.

źródło: Termy Uniejów