PISIA ZAPEWNIŁA SOBIE UTRZYMANIE – GROM BLIŻEJ AWANSU

0
139
views

IV liga

MECZ TOWARZYSKI

Termy Ner Poddębice – Polonia Warszawa U-19 0:7 (0:4)

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 1:5 Zjednoczeni Stryków
KS Sand Bus Kutno 3:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz 4:0 Ceramika Opoczno
MKP-Boruta Zgierz 4:1 Pilica Przedbórz
Pogoń Zduńska Wola 1:2 RKS Radomsko
Omega Kleszczów 2:0 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 2:0 LKS Kwiatkowice
Warta Działoszyn 1:4 Orkan Buczek

 

tabela:

1 RKS Radomsko 29 75 79 17 24 3 2
2 Warta Sieradz 29 72 76 27 22 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 29 61 66 35 19 4 6
4 Orkan Buczek 29 51 58 28 14 9 6
5 LKS Kwiatkowice 29 47 45 38 13 8 8
6 Zjednoczeni Stryków 30 46 41 34 14 4 12
7 Włókniarz Zelów 29 46 46 44 14 4 11
8 Omega Kleszczów 29 45 53 45 13 6 10
9 Ceramika Opoczno 29 43 30 39 13 4 12
10 Termy Ner Poddębice 29 37 49 58 11 4 14
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 29 32 43 50 8 8 13
12 Warta Działoszyn 29 31 63 68 7 10 12
13 Pogoń Zduńska Wola 29 27 32 49 7 6 16
14 MKP-Boruta Zgierz 30 27 35 52 6 9 15
15 Pelikan II Łowicz 29 20 36 94 6 2 21
16 Pilica Przedbórz 30 17 48 86 3 8 19
17 Stal Niewiadów 29 15 25 61 2 9 18

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Rosanów 1:2 (1:1)

Czechulski Marcin

 

Termy Uniejów – Stal Głowno 1:2 (0:2)

Kasztelan Adrian

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:3 ŁKS II Łódź
Orzeł Parzęczew 1:0 Bzura Ozorków
Zawisza Rzgów 3:0 Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice 7:0 Sokół II Aleksandrów
Widzew II Łódź 3:0 Start Brzeziny
Termy Uniejów 1:2 Stal Głowno
GLKS Sarnów/Dalików 1:2 LKS Rosanów
Włókniarz Konstantynów 0:3 GKS Ksawerów

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 27 77 139 14 25 2 0
2 Widzew II Łódź 27 63 122 30 20 3 4
3 Zawisza Rzgów 27 61 60 31 18 7 2
4 Stal Głowno 27 53 82 49 16 5 6
5 LKS Rosanów 27 49 64 51 16 1 10
6 Włókniarz Pabianice 27 45 50 49 14 3 10
7 Orzeł Parzęczew 27 41 66 55 12 5 10
8 GKS Ksawerów 27 40 55 63 12 4 11
9 Termy Uniejów 27 39 49 63 12 3 12
10 UKS SMS Łódź 27 37 56 61 11 4 12
11 Start Brzeziny 26 28 46 62 9 1 16
12 Sokół II Aleksandrów 27 25 33 75 7 4 16
13 GLKS Sarnów/Dalików 27 22 48 78 6 4 17
14 PTC Pabianice 26 22 42 80 7 1 18
15 Włókniarz Konstantynów 27 11 21 82 3 2 22
16 Bzura Ozorków 27 7 21 111 2 1 24

 

 

 

KLASA „A” GRUPA III

Malina Piątek – Sazan Pęczniew 1:4 (0:1)

Ciepłoch Marek-3, Chmielecki sebastian-1

skład: Jóźwiak – Igiel (70′ Twardowski), Mieszalski, Jewczak, Kozelan – Ciepłoch, Józefiak, Śpiączka, Frisz – Magnuski, Chmielecki.

 

pozostałe mecze:

Malina Piątek 0:1 Sazan Pęczniew
Kotan Ozorków 1:2 Ostrovia Ostrowy
Dąbrowianka Dąbrowice 3:5 Kobra Leźnica Wielka
KS II Kutno 3:1 MKS Mianów
Bzura Młogoszyn 4:2 Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie 0:2 Victoria Rąbień
Witonianka Witonia 4:3 OSP Iskra Głowno

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 23 60 78 21 19 3 1
2 KS II Kutno 23 60 87 27 20 0 3
3 Ostrovia Ostrowy 23 51 71 34 16 3 4
4 Witonianka Witonia 23 48 74 38 15 3 5
5 Sazan Pęczniew 23 38 64 49 11 5 7
6 LKS Świnice Warckie 23 34 47 49 10 4 9
7 Bzura Młogoszyn 23 33 55 60 10 3 10
8 Kotan Ozorków 23 31 50 51 9 4 10
9 Kobra Leźnica Wielka 23 29 49 66 8 5 10
10 MKS Mianów 23 25 44 56 7 4 12
11 Magnat Sierpów 23 14 38 71 4 2 17
12 OSP Iskra Głowno 23 13 31 74 4 1 18
13 Dąbrowianka Dąbrowice 23 13 33 78 3 4 16
14 Malina Piątek 23 12 33 80 3 3 17

 

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II

LGKS Charłupia Mała – Pisia Zygry 1:2 (1:1)

… Chmielecki Patryk, Waligórski Radosław.

 

pozostałe mecze:

LZS Rębieskie 1:2 Victoria Szadek
LKS Pyszków 2:9 GKS Sędziejowice
LGKS Charłupia Mała 1:2 Pisia Zygry
Rokita Rokitnica 3:0 LKS Kobierzycko
Hetman Rusiec 3:1 RKS Rychłocice
UKS Ustków 3:0 UMKS Ostrowia w Ostrówku
Sokół Goszczanów 8:3 Unia Sieradz-Męka
Inter-Sieradz Woźniki 0:2 LKS Kalinowa

 

tabela:

1 Hetman Rusiec 27 59 83 53 19 2 6
2 Sokół Goszczanów 27 59 92 51 18 5 4
3 GKS Sędziejowice 27 54 87 56 17 3 7
4 Victoria Szadek 27 46 68 41 14 4 9
5 LGKS Charłupia Mała 27 42 76 58 12 6 9
6 RKS Rychłocice 27 42 66 57 12 6 9
7 Rokita Rokitnica 27 41 67 56 12 5 10
8 Inter-Sieradz Woźniki 27 40 59 58 12 4 11
9 LZS Rębieskie 27 40 71 69 13 1 13
10 LKS Pyszków 27 39 55 53 11 6 10
11 Pisia Zygry 27 36 66 68 10 6 11
12 UKS Ustków 27 28 53 71 8 4 15
13 LKS Kobierzycko 27 27 47 78 8 3 16
14 LKS Kalinowa 27 22 31 69 6 4 17
15 Unia Sieradz-Męka 27 20 50 91 5 5 17
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 27 18 30 72 4 6 17

 

 

 

KLASA „A” GRUPA II

Grom Powodów – LKS Modlna 3:0 (0:0)

Witak Robert-1, sam.-2

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (50′ Terlecki Michał), Swęderski Artur, Kupis Michał (53′ Schmeichel Łukasz), Kita Jakub (67′ Antczak Kamil), Pietruszka Przemysław, Witak Robert (64′ Grzybowski Marcin), Adamiak Marcin (86′ Kupis Tomasz), Pyciarz Bartosz, Simon Rafał, Kindlein Grzegorz (74′ Wrzeszczyński Jakub).

pozostałe mecze:

LKS Dąbrówka -:- Start Szczawin
Grom Powodów 3:0 LKS Modlna
Włókniarz II Konstantynów 5:2 Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice 2:3 Sokół Lutomiersk
Sokół Skromnica 1:7 Victoria Grabów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 19 48 94 31 15 3 1
2 Grom Powodów 18 40 46 22 13 1 4
3 Victoria Grabów 18 39 53 20 12 3 3
4 LKS Dąbrówka 17 29 60 25 9 2 6
5 Kanarki Małachowice 18 27 41 32 9 0 9
6 Orzeł Wróblew 19 24 70 52 8 0 11
7 Santos Czerchów 18 22 36 68 7 1 10
8 Sokół Lutomiersk 18 21 35 44 6 3 9
9 Start Szczawin 17 19 33 51 6 1 10
10 LKS Modlna 18 19 39 39 5 4 9
11 Sokół Skromnica 18 0 11 134 0 0 18

 

 

 

Poprzedni artykułWIEŚCI GMINNE
Następny artykułLIDER OŚMIESZA RYWALI
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ