Pisia w dziesiątkę wygrywa

0
200
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – Boruta Zgierz 5:1

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 1:1 Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn 1:5 RKS Radomsko
Pogoń Zduńska Wola 1:2 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Sand Bus Kutno 4:1 Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów 0:1 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 2:1 Stal Niewiadów
Termy Ner Poddębice 5:1 MKP-Boruta Zgierz

 

tabela:

1 RKS Radomsko 12 30 36 11 10 0 2
2 KS Sand Bus Kutno 12 30 30 12 10 0 2
3 Warta Sieradz 12 29 30 14 9 2 1
4 LKS Kwiatkowice 12 27 22 14 9 0 3
5 Orkan Buczek 12 25 25 6 7 4 1
6 Zjednoczeni Stryków 13 22 20 18 7 1 5
7 Ceramika Opoczno 12 19 15 17 6 1 5
8 Termy Ner Poddębice 13 18 24 27 6 0 7
9 Włókniarz Zelów 12 17 16 16 5 2 5
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 12 16 20 22 4 4 4
11 Pogoń Zduńska Wola 12 12 15 18 3 3 6
12 Pilica Przedbórz 13 11 21 29 3 2 8
13 Omega Kleszczów 12 11 21 25 3 2 7
14 Pelikan II Łowicz 12 10 15 33 3 1 8
15 Warta Działoszyn 12 10 21 30 2 4 6
16 Stal Niewiadów 12 5 8 25 1 2 9
17 MKP-Boruta Zgierz 13 5 11 33 1 2 10

 

 

 

Klasa okręgowa

GLKS Sarnów/Dalików – Sokół II Aleksandrów Ł. 2:2 (0:0)

Nowacki Arkadiusz-1, Kołakowski Przemysław-1.

 

Zawisza Rzgów – Termy Uniejów 1:0

 

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 9:0 GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź 4:1 LKS Rosanów
Zawisza Rzgów 1:0 Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów 1:2 Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice 1:4 Start Brzeziny
GLKS Sarnów/Dalików 2:2 Sokół II Aleksandrów
Orzeł Parzęczew 2:2 ŁKS II Łódź
Bzura Ozorków 1:1 Stal Głowno

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 11 31 58 7 10 1 0
2 ŁKS II Łódź 11 31 52 8 10 1 0
3 Zawisza Rzgów 11 26 24 14 8 2 1
4 Termy Uniejów 11 21 28 23 7 0 4
5 GKS Ksawerów 11 19 23 30 6 1 4
6 Start Brzeziny 11 19 30 22 6 1 4
7 Orzeł Parzęczew 11 19 28 17 6 1 4
8 Włókniarz Pabianice 11 18 16 14 6 0 5
9 Stal Głowno 11 18 27 25 5 3 3
10 UKS SMS Łódź 11 14 25 30 4 2 5
11 LKS Rosanów 11 12 21 30 4 0 7
12 Sokół II Aleksandrów 11 8 17 26 2 2 7
13 Włókniarz Konstantynów 11 7 16 35 2 1 8
14 PTC Pabianice 11 6 8 38 2 0 9
15 GLKS Sarnów/Dalików 11 5 17 34 1 2 8
16 Bzura Ozorków 11 1 4 41 0 1 10

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew 3:1 (2:0)

… Kuźniak Przemysław

 

pozostałe mecze:

Malina Piątek 3:0 Magnat Sierpów
Witonianka Witonia 3:1 Sazan Pęczniew
Dąbrowianka Dąbrowice 0:6 Kotan Ozorków
OSP Iskra Głowno 2:4 Ostrovia Ostrowy
LKS Świnice Warckie 3:3 MKS Mianów
KS II Kutno 3:3 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Młogoszyn 2:2 Victoria Rąbień

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 9 22 33 11 7 1 1
2 Victoria Rąbień 9 20 35 14 6 2 1
3 Ostrovia Ostrowy 9 19 28 20 6 1 2
4 KS II Kutno 9 19 25 10 6 1 2
5 Sazan Pęczniew 9 17 29 19 5 2 2
6 Bzura Młogoszyn 9 14 23 17 4 2 3
7 Kotan Ozorków 9 13 22 24 4 1 4
8 MKS Mianów 9 13 18 20 4 1 4
9 Kobra Leźnica Wielka 9 10 18 22 2 4 3
10 LKS Świnice Warckie 9 10 16 24 2 4 3
11 Dąbrowianka Dąbrowice 9 7 16 25 2 1 6
12 Magnat Sierpów 9 7 15 30 2 1 6
13 Malina Piątek 9 4 17 39 1 1 7
14 OSP Iskra Głowno 9 3 9 29 1 0 8

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – LKS Charłupia Wielka 3:2 (3:1)

Dudczak Radosław-2, Biernat Patryk-1.

 

pozostałe mecze:

LKS Kalinowa 1:3 Inter-Sieradz Woźniki
Pisia Zygry 3:2 LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko 3:1 Rokita Rokitnica
RKS Rychłocice 2:4 Pamapol-Hetman Rusiec
UMKS Ostrowia w Ostrówku 1:2 UKS Ustków
GKS Sędziejowice 5:0 LKS Pyszków
Unia Sieradz-Męka 3:11 Sokół Goszczanów
Victoria Szadek 2:0 LZS Rębieskie

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 12 25 45 25 7 4 1
2 GKS Sędziejowice 12 25 47 32 8 1 3
3 LKS Pyszków 12 22 25 16 6 4 2
4 Victoria Szadek 12 22 27 17 7 1 4
5 RKS Rychłocice 12 20 34 27 6 2 4
6 LKS Kobierzycko 12 19 32 30 6 1 5
7 LGKS Charłupia Mała 12 18 38 27 5 3 4
8 Pisia Zygry 12 17 34 32 5 2 5
9 Inter-Sieradz Woźniki 12 17 18 25 5 2 5
10 Pamapol-Hetman Rusiec 12 17 26 32 5 2 5
11 Unia Sieradz-Męka 12 16 29 32 4 4 4
12 Rokita Rokitnica 12 16 26 28 5 1 6
13 LZS Rębieskie 12 13 28 29 4 1 7
14 UKS Ustków 12 10 25 38 2 4 6
15 LKS Kalinowa 12 9 13 34 2 3 7
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 12 3 15 38 0 3 9

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – pauza

 

pozostałe mecze:

Santos Czerchów 3:2 Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice 1:3 Start Szczawin
LKS Dąbrówka 1:1 LKS Modlna
Sokół Skromnica 1:8 Sokół Lutomiersk
Włókniarz II Konstantynów 1:1 Victoria Grabów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 8 20 26 10 6 2 0
2 Victoria Grabów 7 14 15 7 4 2 1
3 Grom Powodów 6 13 14 7 4 1 1
4 Santos Czerchów 8 13 15 13 4 1 3
5 Start Szczawin 7 12 13 12 4 0 3
6 Orzeł Wróblew 8 12 30 17 4 0 4
7 Sokół Lutomiersk 7 8 15 12 2 2 3
8 LKS Dąbrówka 7 7 14 14 2 1 4
9 Kanarki Małachowice 6 6 11 14 2 0 4
10 LKS Modlna 7 6 9 14 1 3 3
11 Sokół Skromnica 7 0 5 47 0 0 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPiłkarski weekend
Następny artykułSTS TOP jedzie do Łodzi
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ