PIŁKARSKI WEEKEND ZAPOWIEDŹ – LIGA TYPERA

7
124
views

IV LIGA – XIII KOLEJKA

11 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 BUCZEK

Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19)

obsada sędziowska: Ostaszewski WS Skierniewice

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

10 października (SOBOTA) godz. 13:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10)

obsada sędziowska: Mrozek A., Strulak I., Augustowski G.

 

10 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Lesiak M., Ciupa J. 

 

 

KLASA A GRUPA III – IX KOLEJKA

10 października (SOBOTA) godz. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14)

obsada sędziowska: Kuś P., Łukasik K., Majzner P.

 

10 października (SOBOTA) godz. 15:00 KAZIMIERZ 

Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11)

obsada sędziowska: Kluska J., Malinowska M., Markowski F.

 

 

KLASA A GRUPA IV – IX KOLEJKA

11 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 PIĄTEK

Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13)

obsada sędziowska: Szymczyk P., Chojnacki T., Siech R

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3

11 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 BRĄSZEWICE

LZS Brąszewice (6) – Pisia Zygry (8)

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

11 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 ZGIERZ 

Boruta Zgierz (4) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Bernacik J.

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 STRYKÓW

Zjednoczeni Stryków (8) – Termy Ner Poddębice (13)

obsada sędziowska: Piasecki D

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Ł. (2) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Piątkowski P.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

10 października (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (9) – FA Łódź Rtkinia (6)

obsada sędziowska: (vacat)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – Widzew Łódź 

 

10 października (SOBOTA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 

Sokół Aleksandrów Ł. (3) – GLKS Sarnów/Dalików (11)

obsada sędziowska: Skałecki J. 

 

11 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (11) – Akademia Piłkarska 81 (9)

 

SIERADZ: E2 ORLIK GRUPA 8

12 października (PONIEDZIAŁEK) godz. 16:30 ZDUŃSKA WOLA 

MGUKS Pogoń Zduńska Wola (2) – Sazan Pęczniew (5)

 

 

LIGA TYPERA 

 

57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19)

58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10)

59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17)

60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14)

61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11)

62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

 

7 KOMENTARZE

  1. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 5;0
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 1;2
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 2;0
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 4;0
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 3;1
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 3;0

  2. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 4:1
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 0:2
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 2:1
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 5:1
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 4:2
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 4:1

  3. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 6:1
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 2:1
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 2:1
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 6:1
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 2:1
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 5:0

  4. 57. Orkan Buczek (3) – Keeza Termy Ner Poddębice (19) 5:1
    58. Zawisza Rzgów (14) – Termy Uniejów (10) 4 GOLE
    59. GLKS Sarnów/Dalików (16) – GLKS Dłutów (17) 3:1
    60. Pisia Zygry (2) – GKS Sędziejowice (14) 4:0
    61. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (11) 4 GOLE
    62. Malina Piątek (4) – Grom Powodów (13) 3:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ