PIŁKARSKI WEEKEND – WARTO WYBRAĆ SIĘ DO ZYGIER – LIGA TYPERA

8
137
views

IV LIGA – XXXVI KOLEJKA

12 czerwca (SOBOTA) godz. 18:00 NIEBORÓW

Orzeł Nieborów (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Gawroński K., Gradecki W., Skwara D.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 czerwca)
14:00 – Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Zelów – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
15:00 – Jutrzenka Drzewce – Omega Kleszczów – Adam Dolny (WS Łódź)
15:00 – Warta Działoszyn – Andrespolia Wiśniowa Góra – Kamil Krasnopolski (III liga)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Polonia Piotrków – Wojciech Kretek (III liga)
16:00 – Stal Głowno – Orkan Buczek – Adam Sekuterski (WS Łódź)
17:00 – Skalnik Sulejów – Pogoń Zduńska Wola – Łukasz Józefecki (WS Skierniewice)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Warta Sieradz – Jakub Jaskulski (WS Łódź)
17:00 – Jutrzenka Warta – ŁKS II Łódź – Wojciech Pawlak (III liga)
17:00 – Ceramika Opoczno – Czarni Rząśnia – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XX KOLEJKA

11 czerwca (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – LKS Różyca (3)

obsada sędziowska: Pskit P., Bernacik J., Krzysztofik N.

 

12 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – KS II Kutno (13) 

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Bednarski G., Sierant R.

 

 

KLASA A GRUPA III – XVII KOLEJKA

12 czerwca (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (3) – Iskra Dobroń (1)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

12 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (11) – Korab Łask (6)

obsada sędziowska: Lesiak M., Leśniewski K., ……………… (vacat)

 

 

KLASA  A GRUPA IV – XVII KOLEJKA

13 czerwca (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (14) – Bzura Ozorków (2) 

obsada sędziowska: Janiszewski P., Lota T., Kawalec M.

 

 

LIGA TYPERA 

70. Orzeł Nieborów (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

71. Termy Uniejów (8) – LKS Różyca (3)

72. GLKS Sarnów/Dalików (14) – KS Kutno (13) 

73. Pisia Zygry (3) – Iskra Dobroń (1)

74. Sazan Pęczniew (11) – Korab Łask (6)

75. Grom Powodów (14) – Bzura Ozorków (2) 

 

 

8 KOMENTARZE

  1. Orzeł Nieborów – KEEZA Termy Ner Poddębice 3-1
    . Termy Uniejów – LKS Różyca 2-3. GLKS Sarnów/Dalików – KS Kutno 2-1
    Pisia Zygry – Iskra Dobroń 2-5
    Sazan Pęczniew – Korab Łask 2-4. Grom Powodów – Bzura Ozorków 1-4

  2. 70. Orzeł Nieborów (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 4:1
    71. Termy Uniejów (8) – LKS Różyca (3) 1:2
    72. GLKS Sarnów/Dalików (14) – KS Kutno (13) 3:2
    73. Pisia Zygry (3) – Iskra Dobroń (1) 2:2
    74. Sazan Pęczniew (11) – Korab Łask (6) 2:3
    75. Grom Powodów (14) – Bzura Ozorków (2) 0:6

  3. 70. Orzeł Nieborów (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 2:1
    71. Termy Uniejów (8) – LKS Różyca (3) 0:3
    72. GLKS Sarnów/Dalików (14) – KS Kutno (13) 1:3
    73. Pisia Zygry (3) – Iskra Dobroń (1) 0:2
    74. Sazan Pęczniew (11) – Korab Łask (6) 1:5
    75. Grom Powodów (14) – Bzura Ozorków (2) 1:5

  4. 70. Orzeł Nieborów (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 3-0
    71. Termy Uniejów (8) – LKS Różyca (3) 1-3
    72. GLKS Sarnów/Dalików (14) – KS Kutno (13) 2-2
    73. Pisia Zygry (3) – Iskra Dobroń (1) 2-5
    74. Sazan Pęczniew (11) – Korab Łask (6) 2-4
    75. Grom Powodów (14) – Bzura Ozorków (2) 1-6

  5. 70. Orzeł Nieborów (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 3:0

    71. Termy Uniejów (8) – LKS Różyca (3) 2:4

    72. GLKS Sarnów/Dalików (14) – KS Kutno (13) 4:2

    73. Pisia Zygry (3) – Iskra Dobroń (1).3 gole

    74. Sazan Pęczniew (11) – Korab Łask (6) 2:4

    75. Grom Powodów (14) – Bzura Ozorków (2) 0:6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ