PIŁKARSKI WEEKEND – POJEDYNEK RUNDY W PĘCZNIEWIE – LIGA TYPERÓW

11
167
views

KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA

08 październik (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (6) – Włókniarz Pabianice (5)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Janasik M., Żywica M. 

 

08 październik (PIĄTEK) godz. 20:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS Konstantynów Łódzki (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (4)

obsada sędziowska: Nowicki B., Jankowski J., Dudzińska S.

 

09 pzździernik (SOBOTA) godz. 16:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca (14) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Przybysz Konrad, Kujawski Mikołaj, Bednarski Grzegorz.

 

 

KLASA A GRUPA III – VIII KOLEJKA

09 październik (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (1) – Olimpia Karsznice (2)

obsada sędziowska: Rikszajd Damian, Kuś Patryk.

 

10 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (10) – Pogoń II Zduńska Wola (4)

obsada sędziowska: Szymczyk Piotr, Kasztelan M. Nazar Joanna. 

 

 

KLASA B GRUPA II – VII KOLEJKA

10 października (NIEDZIELA) godz. 12:00 WRÓBLEW 

Sokół Skromnica (9) – Grom Powodów (5)

obsada sędziowska: Ślusarczyk Hubert

 

 

LIGA TYPERÓW

43. Termy Uniejów (6) – Włókniarz Pabianice (5)

44. KAS Konstantynów Łódzki (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (4)

45. Górnik Łęczyca (14) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

46. Sazan Pęczniew (1) – Olimpia Karsznice (2)

47. Pisia Zygry (10) – Pogoń II Zduńska Wola (4)

48. Sokół Skromnica (9) – Grom Powodów (5)

 

 

 

11 KOMENTARZE

  1. . Termy Uniejów (6) – Włókniarz Zgierz (16)3:1
    44. KAS Konstantynów Łódzki (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (4)0:2
    45. Górnik Łęczyca (14) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:3
    46. Sazan Pęczniew (1) – Olimpia Karsznice (2)2:0
    47. Pisia Zygry (10) – Pogoń II Zduńska Wola (4)0:3
    48. Sokół Skromnica (9) – Grom Powodów2:1

  2. Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz 3-1
    KAS Konstantynów Łódzki – KEEZA Termy Ner Poddębice 1-4
    Górnik Łęczyca – GLKS Sarnów/Dalików 3-0
    Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice 4-2
    Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola 1-4
    Sokół Skromnica – Grom Powodów 0-3

  3. 43. Termy Uniejów (6) – Włókniarz Zgierz (16) 2:3
    44. KAS Konstantynów Łódzki (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (4) 3:2
    45. Górnik Łęczyca (14) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3:2
    46. Sazan Pęczniew (1) – Olimpia Karsznice (2) 4:2
    47. Pisia Zygry (10) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 5 bramek
    48. Sokół Skromnica (9) – Grom Powodów (5) 2:3

  4. 43. Termy Uniejów (6) – Włókniarz Zgierz (16) ze Zgierzem termy już grały. Grają z włókniarzem Pabinice. 2:4

    44. KAS Konstantynów Łódzki (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (4) 2:4

    45. Górnik Łęczyca (14) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:4

    46. Sazan Pęczniew (1) – Olimpia Karsznice (2) 5 goli

    47. Pisia Zygry (10) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 6 goli

    48. Sokół Skromnica (9) – Grom Powodów (5) 2:3

  5. . Termy Uniejów (6) – Włókniarz Zgierz (16) 4 gole
    44. KAS Konstantynów Łódzki (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (4) 2 bramki
    45. Górnik Łęczyca (14) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3 bramki
    46. Sazan Pęczniew (1) – Olimpia Karsznice (2) 4 bramki
    47. Pisia Zygry (10) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 5 bramek
    48. Sokół Skromnica (9) – Grom Powodów (5) 3 bramki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ