PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERÓW

8
122
views

KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA

18 września (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (3) – AKS SMS Łódź (8)

obsada sędziowska: Wykrota P., Rikszajd D., Sapela L.

 

18 września (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (2)

obsada sędziowska: Szczygieł M., Szymczyk P., Siech R.

 

19 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 RUDA BUGAJ

Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) – Termy Uniejów (7)

obsada sędziowska: Przybysz K., Różycki J., Sadowski T.

 

 

KLASA A GRUPA III – V KOLEJKA

18 września (SOBOTA) godz. 16:00 OSTRÓW

Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

19 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (11) – PTC Pabianice (8)

obsada sędziowska: Lesiak M., Najder R., Kuś P.

 

 

KLASA B GRUPA II – IV KOLEJKA

Grom Powodów (4) – LKS Modlna (8)

Mecz został przełożony na 31 października.

 

 

OK LIGA TYPERÓW 

26. KEEZA Termy Ner Poddębice (3) – AKS SMS Łódź (8)

27. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (2)

28. Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) – Termy Uniejów (7)

29. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (1)

30. Pisia Zygry (11) – PTC Pabianice (8)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

18 września (SOBOTA) godz. 13:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Łódzki (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Lesiak M.

 

18 września (SOBOTA) godz. 13:30 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (11) – Kolejqarz Łódź (7)

obsada sędziowska: Rogala P.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

18 września (SOBOTA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – KS BAF Łódź (1)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

19 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (1) – ŁKS Łódź (2)

obsada sędziowska: Kizeweter M. 

 

19 września (NIEDZIELA) godz. 15:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – FA Łódź Retkinia 

obsada sędziowska: Romański M.

 

8 KOMENTARZE

  1. . KEEZA Termy Ner Poddębice (3) – AKS SMS Łódź (8) 5 bramek
    27. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (2) 7 bramek
    28. Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) – Termy Uniejów (7) 1-4
    29. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (1) 6 bramek
    30. Pisia Zygry (11) – PTC Pabianice (8) 5 bramek

  2. KEEZA Termy Ner Poddębice – AKS SMS Łódź 5-1
    GLKS Sarnów/Dalików – LKS Różyca 1-5
    Sokół II Aleksandrów Łódzki – Termy Uniejów 4 bramki
    Rokita Rokitnica – Sazan Pęczniew 7 bramek
    Pisia Zygry – PTC Pabianice 1-5

  3. 26. KEEZA Termy Ner Poddębice (3) – AKS SMS Łódź (8) 1:2
    27. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (2) 2:4
    28. Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) – Termy Uniejów (7) 1:3
    29. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (1) 0:5
    30. Pisia Zygry (11) – PTC Pabianice (8) 3:2

  4. 26. KEEZA Termy Ner Poddębice (3) – AKS SMS Łódź (8) 3:1
    27. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (2) 5 bramek
    28. Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) – Termy Uniejów (7) 1:2
    29. Rokita Rokitnica (12) – Sazan Pęczniew (1) 0:3
    30. Pisia Zygry (11) – PTC Pabianice (8) 2:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ