PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

11
142
views

KLASA OKRĘGOWA – IXX KOLEJKA

09 kwietnia (SOBOTA) godz. 14:00 ŁÓDŹ

ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Gajek Mi., Banasiak B., Skwara D. 

 

09 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8)

obsada sędziowska: Wykrota P., Musiał K., Pajączkowski Ł.

 

09 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14)

obsada sędziowska: Strulak I., Sekuterski A., Pionko M. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
15:00 – Iskra Dobroń – KAS Konstantynów – Kluska
(niedziela – 10 kwietnia)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – GKS Ksawerów – Szadkowski
11:00 – UKS SMS Łódź – AKS SMS Łódź – Wiśniewski
13:00 – Włókniarz Zgierz – LKS Różyca – Lewandowski

 

 

KLASA A GRUPA III – XIV KOLEJKA

09 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 ŁASK

Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

09 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Kawalec M., Bielasiak K. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
16:00 – Olimpia Karsznice – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Kazimierz – MULKS Łask – Przybylak
(niedziela – 10 kwietnia)
13:00 – Orzeł Piątkowisko – Włókniarz Konstantynów – Kubik

 

 

KLASA B GRUPA II – XI KOLEJKA

10 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:30 LEŹNICA WIELKA 

Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (6)

obsada sędziowska: Klata A.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
15:30 – Fair Play Kutno – Expom Krośniewianka – Kęsik
(niedziela – 10 kwietnia)
11:00 – Zryw Śliwniki – Orzeł Wróblew – Łukasik
11:00 – LKS Modlna – GKS Byszew  – Kawalec
12:00 – Sokół Skromnica – Salos Róża Kutno – Rochalski

 

 

OK LIGA TYPERA 

14. ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9)

15. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8)

16. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14)

17.  Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11)

18. Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9)

19. Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (6)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

C2 TRAMPKARZ GRUPA 2 (RW)

10 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Łódzki (4) – Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Jaworowski M

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

10 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska: Szwugier M

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

09 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 ŁÓDŹ

ŁKS Łódź (2) – Termy Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Kaca O.

Termy Uniejów – pauza

 

SIERADZ: D1 MŁODZIK GRUPA 10

10 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 ZYGRY

Pisia Zygry (12) – WKS Wieluń (2)

 

Poprzedni artykułHANDLOWIEC ZNIKA
Następny artykułTERMALNI GROMIĄ
UDOSTĘPNIJ

11 KOMENTARZE

  1. 14. ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9) 5 bramek
    15. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8) 4 bramki
    16. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14) 7 bramek
    17. Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11) 6 bramek
    18. Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9) 4 bramki
    19. Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (6) 3 bramki

  2. 14. ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9) 5:2
    15. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8) 5 bamek
    16. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14) 1:8
    17. Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11) 5:1
    18. Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9) 3:1
    19. Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty 2:2

  3. 14. ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9) 6-2
    15. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8) 3-1
    16. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14) 1-9
    17. Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11) 6-1
    18. Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9) 6 bramek
    19. Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (6) 1-3

  4. 14. ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9) 4:2
    15. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8) 3:1
    16. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14) 1:4
    17. Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11) 6:1
    18. Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9) 4:1
    19. Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (6) 3:1

  5. 14. ŁKS III Łódź (4) – Termy Uniejów (9) 4:0
    15. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Włókniarz Pabianice (8) 3:2
    16. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (14) 1:4
    17. Korab Łask (4) – Pisia Zygry (11) 5:1
    18. Sazan Pęczniew (1) – PTC Pabianice (9) 4:2
    19. Grom Powodów (5) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (6) 3:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ