PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

10
133
views

KLASA OKRĘGOWA – XIII KOLEJKA

05 listopada (SOBOTA) godz. 13:30 ŁÓDŹ ul. Grabińska 3

AMII Łódź (16) – Termy/K-FLEX Uniejów (5)

obsada sędziowska: Najder R., Bednarski G., Piasecki D

 

05 listopada (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA

KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Zgierz (9)

obsada sędziowska: Szczygieł M., Pajączkowski Ł., Rzetecki S. 

 

06 listopada (NIEDZIELA) godz. 14:30 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew (4) – Sazan Pęczniew (14)

obsada sędziowska: Łuczak M., Kawalec M., Przybylak D. 

 

 

KLASA A GRUPA III – XI KOLEJKA

06 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 PIĄTKOWISKO

Orzeł Piątkowisko (1) – Pisia Zygry (12)

obsada sędziowska: Kujawski M., Lewandowski T., Lota T.

 

 

KLASA A GRUPA IV – XI KOLEJKA

GLKS Sarnów/Dalików – pauza 

 

 

OK LIGA TYPERA 

63. AMII Łódź (16) – Termy/K-FLEX Uniejów (5)

64. Orzeł Parzęczew (4) – Sazan Pęczniew (14)

65. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Zgierz (9)

66. Orzeł Piątkowisko (1) – Pisia Zygry (12)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

06 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (3) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Sierant R

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

06 listopada (NIEDZIELA) godz. 10:30 Łódź ul. Krańcowa 19

ŁKS II Łódź (5) – Termy Uniejów (4) 

obsada sędziowska: Bernacik J.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

05 listopada (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (9)

obsada sędziowska: ……………. (vacat)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

GLKS Sarnów/Dalików – pauza 

 

Łódź: D1 Młodzik „Baraż o II LW D1”

09 listopada (ŚRODA) godz. 14:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 

obsada sędziowska: Kowalczyk P

 

10 KOMENTARZE

  1. 63. AMII Łódź (16) – Termy/K-FLEX Uniejów (5) 1:7
    64. Orzeł Parzęczew (4) – Sazan Pęczniew (14) 4:1
    65. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Zgierz (9) 3:1
    66. Orzeł Piątkowisko (1) – Pisia Zygry (12) 8:0

  2. 63. AMII Łódź (16) – Termy/K-FLEX Uniejów (5) 2-8
    64. Orzeł Parzęczew (4) – Sazan Pęczniew (14) 4-2
    65. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Zgierz (9) 3-2
    66. Orzeł Piątkowisko (1) – Pisia Zygry (12) 9-0

  3. 63. AMII Łódź (16) – Termy/K-FLEX Uniejów (5) 1:6
    64. Orzeł Parzęczew (4) – Sazan Pęczniew (14) 3:1
    65. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Zgierz (9) 4:2
    66. Orzeł Piątkowisko (1) – Pisia Zygry (12) 7:0

  4. 63. AMII Łódź (16) – Termy/K-FLEX Uniejów (5) 2:6
    64. Orzeł Parzęczew (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:2
    65. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Zgierz (9) 3:1
    66. Orzeł Piątkowisko (1) – Pisia Zygry (12) 10:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ