PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

11
160
views

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

28 października (PIĄTEK) godz. 18:30 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7)

obsada sędziowska: Mrozek A., Morawiec D., Rochalski D

 

29 października (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15)

obsada sędziowska: Skwara D., Rikszajd D., Chrustowski P.

 

29 października (SOBOTA) godz. 18:00 UNIEJÓW 

K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1)

obsada sędziowska: Łuczak M., Przybylak D., Zasadziak A

 

pozostałe mecze:

(piątek – 28 października)
20:00 – KAS Konstantynów – Victoria Rąbień – Przybylak
(sobota – 29 października)
14:00 – Zawisza Rzgów – Iskra Dobroń – Pionko
14:00 – Stal Głowno – Włókniarz Pabianice – Wykrota
15:00 – Włókniarz Zgierz – GKS Ksawerów – Gradecki
(niedziela – 30 października)
11:00 – UKS SMS Łódź – Orzeł Parzęczew – Najder

 

 

KLASA A GRUPA III – X KOLEJKA

30 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 ZYGRY

Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8)

obsada sędziowska: Kuś P., Gieras B., Krasnopolski K. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 października)
15:00 – MULKS Łask – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
16:00 – Włókniarz Konstantynów – Kolejarz Łódź – Leśniewski
(niedziela – 30 października)
13:00 – LUKS Bałucz – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Korab Łask – WS Sieradz
17:00 – Victoria Szadek – Olimpia Karsznice – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – X KOLEJKA

29 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3)

obsada sędziowska: Walczak R., Kuźnicki F., Rzetecki S. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 października)
15:00 – Magnat Sierpów – Kotan Ozorków – Szczygieł
15:00 – Sokół Lutomiersk – MKS Mianów – Nazar
15:00 – Witonianka Witonia – LKS Świnice Warckie – Kawalec
(niedziela – 30 października)
11:00 – Salos Róża Kutno – Malina Piątek – Sekuterski
11:00 – Ostrovia Ostrowy – Fair Play Kutno – Łukasik

 

 

KLASA B GRUPA II – IX KOLEJKA

30 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 DALIKÓW

Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6)

obsada sędziowska: Gut D.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 października)
15:00 – Expom Krośniewianka – Zryw Śliwniki – Przybylak
(niedziela – 30 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Modlna – Hejduk
12:00 – Sokół Skromnica – Górnik Łęczyca – Ślusarczyk
12:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Orzeł Wróblew – Dobrowolski

 

 

LIGA TYPERA 

57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7)

58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15)

59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1)

60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8)

61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3)

62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

30 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (6) – PSV II Łódź (7)

obsada sędziowska: Dawid J.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

30 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (3) – Sokół Aleksandrów Łódzki (4)

obsada sędziowska  Szwugier M. 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

30 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 ŁÓDŹ

AKS SMS II Łódź (4) – Termy Ner Poddębice (1)

obsada sędziowska: Działak M. 

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

29 października (SOBOTA) godz. 12:00 ŁÓDŹ

Kolejarz Łódź (6) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Mrozek A.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

29 października (SOBOTA) godz. 11:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (9) – Salos Róża Kutno (2)

obsada sędziowska: ……………… (vacat)

 

 

11 KOMENTARZE

  1. 57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 1:5
    58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15) 3:1
    59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1) 2:5
    60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8) 0:4
    61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3) 1:5
    62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6) 4:1

  2. 57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 0:4
    58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15) 4:1
    59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1) 1:6
    60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8) 0:5
    61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3) 1:3
    62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6) 3:1

  3. 57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 1:2
    58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15) 1:2
    59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1) 1:2
    60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8) 1:4
    61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3) 2:5
    62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6) 5:1

  4. 57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 2-3
    58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15) 3- 3
    59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1) 0-4
    60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8) 1-3
    61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3) 2-4
    62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6) 4-3

  5. 57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 1-3
    58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15) 4-2
    59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1) 1-5
    60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8) 0-5
    61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3) 1-4
    62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6) 5-2

  6. 57. Sokół II Aleksandrów Łódzki (14) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 1-3
    58. Sazan Pęczniew (16) – AMII Łódź (15) 2-2
    59. K-FLEX Termy Uniejów (5) – ŁKS III Łódź (1) 1-3
    60. Pisia Zygry (12) – PTC Pabianice (8) 0-3
    61. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Kobra Leźnica Wielka (3) 1-4
    62. Grom Powodów (3) – LKS Byszew (6) 5-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ