PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

10
134
views

KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA

22 października (OBOTA) godz. 13:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8)

obsada sędziowska: Sadowski T., Patora Z., Kabaciński A. 

 

22 października (SOBOTA) godz. 14:00 PABIANICE 

Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6)

obsada sędziowska: Szubielski P., Rikszajd D., Dębski K. 

 

22 października (SOBOTA) godz. 17:00 ŁÓDŹ

ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15)

obsada sędziowska: Pionko M., Morawski Z., Wielgosz K

 

pozostałe mecze:

sobota – 22 października)
15:00 – Stal Głowno – KAS Konstantynów – Hankiewicz
15:00 – AMII Łódź-Nowosolna – UKS SMS Łódź – Chrustowski
15:00 – Orzeł Parzęczew – Zawisza Rzgów – Przybylak
15:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Zgierz – Pietrzak
15:00 – GKS Ksawerów – Sokół II Aleksandrów – Kluska

 

 

KLASA A GRUPA III – IX KOLEJKA

22 października (SOBOTA) godz. 16:00 KAZIMIERZ 

Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12)

obsada sędziowska: Kołomański, Patora Z., Kabaciński A

 

pozostałe mecze:

(sobota – 22 października)
15:00 – PTC Pabianice – MULKS Łask – Kawalec
15:00 – Orzeł Piątkowisko – Pogoń II Zduńska Wola – Rogala
15:00 – Korab Łask – Victoria Szadek – Skwara
(niedziela – 23 października)
14:00 – LUKS Bałucz – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
15:00 – Olimpia Karsznice – Kolejarz Łódź – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – IX KOLEJKA

22 października (SOBOTA) godz. 15:00 SWINICE WARCKIE 

LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

obsada sędziowska: Walczak R., Walczak Daw., Gródecki J

 

pozostałe mecze:

sobota – 22 października)
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – Bzura Ozorków – Krasnopolski
15:00 – MKS Mianów – Kotan Ozorków – Gieras
(niedziela – 23 października)
11:00 – Ostrovia Ostrowy – Magnat Sierpów – R. Walczak
13:30 – Fair Play Kutno – Witonianka Witonia – Sierant
14:00 – Malina Piątek – Sokół Lutomiersk – Morawski

 

 

KLASA B GRUPA II – VIII KOLEJKA

23 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 MAŁACHOWICE

LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3)

obssada sędziowska: Kawalec M.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 23 października)
11:00 – LKS Modlna – Grom Powodów – Kawalec
11:00 – Zryw Śliwniki – Kanarki Małachowice – Łukasik
12:00 – GKS Byszew – Iskra Góra św. Małgorzaty – Gut
14:00 – Orzeł Wróblew – Sokół Skromnica – Rikszajd
14:00 – Górnik Łęczyca – Expom Krośniewianka – Lesiak

 

 

OK LIGA TYPERA 

51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8)

52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6)

53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15)

54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12)

55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

23 października (NIEDZIELA) godz. 18:00 ŁÓDŹ

Widzew TMRF II Łódź (9) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sęziowska: Komos A

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

22 października (SOBOTA) godz. 11:30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS Konstantynów Łódzki (6) – Termy Uniejów (4)

obsada sędziowska: Dawid J

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

22 października (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (3) – Sokół Aleksandrów Łódzki (1)

obsada sędziowska: Kawalec M. 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

23 października (NIEDZIELA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – UKS SMS Łódż (6)

obsada sędziowska: Węgrzyn K. 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

22 października (SOBOTA) godz. 11:00 PIĄTEK

Malina Piątek (8) – GLKS Sarnów/Dalikow (9)

obsada sędziowska: Walczak R.

 

10 KOMENTARZE

  1. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 4;2
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 1:1
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 11:0
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 4:0
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 2:3
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3) 1:2

  2. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 1-2
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 3-2
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 5-1
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 3-1
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3-3
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3) 2-4

  3. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 3-2
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 2-2
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 4-1
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 3-0
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4 bramki
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3) 1-2

  4. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 4-3
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 3-2
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 7-1
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 4-1
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4-2
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3) 3-2

  5. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 1:0
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 1:0
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 10:1
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 6:0
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3:2
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3) 1:3

  6. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 3:1
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 2:1
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 8:0
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 4:0
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 1:2
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (3) 1:3

  7. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (9) – Victoria Rąbień (8) 4bramki
    52. Włókniarz Pabianice (5) – Termy K-FLEX Uniejów (6) 3-1
    53. ŁKS III Łódź (1) – Sazan Pęczniew (15) 8-2
    54. Orzeł Kazimierz (7) – Pisia Zygry (12) 8-0
    55. LKS Swinice Warckie (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)2-3
    56. LKS Modlna (6) – Grom Powod 1-4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ