PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

10
143
views

KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA

14 października (PIĄTEK) godz. 20:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9)

obsada sędziowska: Anielak M., Czerwieniec K., Siech R. 

 

15 października (SOBOTA) godz. 15:00 UNIEJÓW

Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4)

obsada sędziowska: Zasadziak A., Majewski M., Szymczyk P. 

 

15 października (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Sadowski T., Bednarski G.

 

 

KLASA A GRUPA III – VIII KOLEJKA

16 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11)

obsada sędziowska: Leszczyński D., Pietrzak B., Pietrzak W

 

 

KLASA A GRUPA IV – VIII KOLEJKA

15 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 

obsada sędziowska: Przybylak D., Lesiak M., Dawid J

 

 

KLASA B GRUPA II – VII KOLEJKA

16 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 ŚLIWNIKI

Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: Hejduk F. 

 

 

OK LIGA TYPERA 

45. KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9)

46. Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4)

47. Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6)

48. Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11)

49. GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 

50. Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

15 października (SOBOTA) godz. 13:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (6) – Włókniarz Pabianice (7)

obsada sędziowska: Kaca O.

 

D2 MŁODZIK GRUPA 3

15 października (SOBOTA) godz. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Łódzki (8) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Kawalec M. 

 

D2 MŁODZIK GRUPA 4

15 października (SOBOTA) godz. 11:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (10) – Boruta Zgierz (5)

 

10 KOMENTARZE

  1. 45. KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9) 1:5

    46. Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4) 1:2

    47. Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6) 2:3

    48. Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11) 2:3

    49. GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 3:1

    50. Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4) 1:4

  2. 45. KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9) 1:3
    46. Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4) 1:3
    47. Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6) 2:1
    48. Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11) 1:4
    49. GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 5:2
    50. Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4) 1:4

  3. 45. KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9) 1-3
    46. Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4) 4bramki
    47. Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6) 2-4
    48. Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11) 2-4
    49. GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 5-1
    50. Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4) 0-4

  4. 45. KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9) 1-2
    46. Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4) 2-0
    47. Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6) 4 bramki
    48. Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11) 1-3
    49. GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 4 bramki
    50. Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4) 0-3

  5. 45. KAS Konstantynów Ł. (12) – KEEZA Termy Ner Poddębice (9) 2:2
    46. Termy K-FLEX Uniejów (5) – Stal Głowno (4) 2:2
    47. Sazan Pęczniew (15) – Włókniarz Pabianice (6) 1:4
    48. Pisia Zygry (12) – LKS Bałucz (11) 1:2
    49. GLKS Sarnów/Dalików (9) – Fair Play Kutno (12) 2:1
    50. Iska Góra Swiętej Małgorzaty (7) – Grom Powodów (4) 1:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ