PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

10
208
views

KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA

23 września (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7)

obsada sędziowska: Nazar J., Wiśniewski B., Faliszewski A.

 

24 września (SOBOTA) godz. 15:00 PARZĘCZEW 

Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Jankowski P., Kujawski M., Kawalec M

 

25 września (NIEDZIELA) godz. 15:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Sadowski T., Mrozek A.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 września)
15:00 – Włókniarz Pabianice – Włókniarz Zgierz – Skwara
15:00 – Iskra Dobroń – GKS Ksawerów – Przybysz
16:00 – Stal Głowno – Zawisza Rzgów – Pionko
16:00 – AMII Łódź – Victoria Rąbień – Najder
16:30 – ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów – Przybylak

 

 

KLASA A GRUPA III – V KOLEJKA

25 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 ZYGRY

Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2)

obsada sędziowska: Skwara D., Lewandowski B., Dębski K.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 września)
16:00 – MULKS Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Kazimierz – Kolejarz Łódź – Romański
16:00 – PTC Pabianice – Olimpia Karsznice – Komos
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Korab Łask – Kuś
(niedziela – 25 września)
15:00 – LUKS Bałucz – Victoria Szadek – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – V KOLEJKA

24 września (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13)

obsada sędziowska: Szymczyk P., Bernacik J., Siech R

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 września)
15:00 – Witonianka Witonia – Bzura Ozorków – K. Walczak
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – Bednarski
(niedziela – 25 września)
11:00 – Fair Play Kutno – Sokół Lutomiersk – Morawski
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Salos Róża Kutno – R. Walczak
19:00 – LKS Świnice Warckie – Kotan Ozorków – Kołomański

 

 

KLASA B GRUPA II – IV KOLEJKA

25 września (NIEDZIELA) godz. 16:30 DALIKÓW

Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8)

obsada sędziowska: Łukasik K.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 25 września)
11:00 – LKS Modlna – Sokół Skromnica – Kowalczyk
12:00 – GKS Byszew – Zrwy Śliwniki – D. Walczak
12:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Expom Krośniewianka – Pocheć
15:00 – Orzeł Wróblew – Górnik Łęczyca – Morawski

 

 

OK LIGA TYPERA 

28. Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7)

29. Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6)

30. Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13)

31. Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2)

32. GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13)

33. Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

25 września (NIEDZIELA) godz. 13:00 WISNIOWA GÓRA

SAP II Andrespolia – Termy Ner Poddębice 

obsada sędziowska: Kluska J.

 

C2 TRAMPKARZ GRUPA 3

25 września (NIEDZIELA) godz. 10:00 ŁÓDŹ

UKS SMS Łódź – Termy Uniejów 

obsada sędziowska: Kawalec M. 

 

D2 MŁODZIK GRUPA 3

24 września godz. 12:00 KONSTANTYNÓW Ł.

KAS Konstantynów Łódzki – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Rzetecki S. 

 

D2 MŁODZIK GRUPA 4

25 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 ROSANÓW

LKS Rosanów – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska: Szwugier M.

 

10 KOMENTARZE

  1. 28. Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7) 2:1
    29. Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 2:3
    30. Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13) 4 gole
    31. Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2) 0:6
    32. GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13) 3:2
    33. Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8) 3:1

  2. 28. Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7) 1:3
    29. Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 3:1
    30. Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13) 3:1
    31. Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2) 0:7
    32. GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13) 3:1
    33. Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8) 4:2

  3. 28. Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7) 4-2
    29. Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 2-2
    30. Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13) 3-2
    31. Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2) 0-6
    32. GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13)4-1
    33. Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8) 3-1

  4. 28. Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7) 3:2
    29. Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 4:2
    30. Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13) 2:3
    31. Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2) 0:10
    32. GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13) 5:2
    33. Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8) 5:2

  5. 28. Termy K-FLEX Uniejów (9) – UKS SMS Łódź (7) 1-3
    29. Orzeł Parzęczew (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 1-1
    30. Sazan Pęczniew (14) – KAS Konstantynów Łódzki (13) 4-2
    31. Pisia Zygry (12) – Pogoń II Zduńska Wola (2) 1-5
    32. GLKS Sarnów/Dalików (7) – Magnat Sierpów (13) 3-1
    33. Grom Powodów (3) – Kanarki Małachowice (8) 3-0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ