PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

9
144
views

KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA

17 września (SOBOTA) godz. 13:00 Rzgów 

Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10)

obsada sędziowska: Lewandowski B., Szczygieł M., Kuś P

 

17 września (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16)

obsada sędziowska: Różycki J., Jarocki Sz., Jaworowski M

 

18 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁÓDŹ

UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14)

obsada sędziowska: Przybylak B., Hankiewicz M., Szadkowski P

 

pozostałe mecze:

(piątek – 16 września)
20:00 -KAS Konstantynów – Iskra Dobroń – Lota
(sobota – 17 września)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Pionko
15:00 – Victoria Rąbień – ŁKS III Łódź – Sadowski
16:00 – Włókniarz Zgierz – Stal Głowno – Wykrota
16:00 – GKS Ksawerów – Orzeł Parzęczew – Nowicki

 

 

KLASA A GRUPA III – IV KOLEJKA

18 września (NIEDZIELA) godz. 17:00 ZDUŃSKA WOLA

Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 września)
15:00 – Korab Łask – PTC Pabianice – Łukasik
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Kazimierz – Kowalczyk
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Kasztelan
(niedziela – 18 września)
16:00 – Kolejarz Łódź – LUKS Bałucz – Śpiewak
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – MULKS Łask – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – IV KOLEJKA

18 września (NIEDZIELA) godz. 14:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7)

obsada sędziowska: Morawiec D., Wykrota P., Różycki J. 

 

pozostałe mecze:

sobota – 17 września)
15:00 – Sokół Lutomiersk – Ostrovia Ostrowy – Rikszajd
16:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Musiał
17:00 – Kotan Ozorków – Fair Play Kutno – Szymczyk
(niedziela – 18 września)
11:00 – Salos Róża Kutno – Witonianka Witonia – Biś
16:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak

 

 

KLASA B GRUPA II – III KOLEJKA

17 września (SOBOTA) godz. 16:30 ŚLIWNIKI 

Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2)

obsada sędziowska: Dobrowolski M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 września)

(niedziela – 18 września)
11:00 – Kanarki Małachowice – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kawalec
15:00 – Expom Krośniewianka – Sokół Skromnica – D. Walczak
16:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – Michalski
16:00 – Górnik Łęczyca – GKS Byszew – Kuźnicki

 

 

OK LIGA TYPERA 

22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10)

23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16)

24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14)

25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12)

26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7)

27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

18 września (NIEDZIELA) godz. 10:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów – ŁKS II Łódź 

obsada sędziowska: Pietrzak B

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

17 września (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice – Łódzka Akademia Futbolu III

obsada sędziowska: ?

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

18 września (NIEDZIELA) godz. 13:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Sokół Lutomiersk

obsada sędziowska: Dawid J. 

 

9 KOMENTARZE

  1. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 4:1
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 5:1
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 5 bramek
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 3:1
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 5:2
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 2:3

  2. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 4:2
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 6:0
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 4:1
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 4:1
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 4:2
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 2:2

  3. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 4-1
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 6-2
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 3-2
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 5-0
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 7-2
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 1-3

  4. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 2-0
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 3-1
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 4 bramki
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 2-0
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 4-1
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 2-3

  5. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 5:1
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 3:1
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 10:1
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 6:0
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 4:1
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 4:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ