PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

11
164
views

KLASA OKRĘGOWA – V KOLEJKA

09 września (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7)

obsada sędziowska: Pionko Marcin, Walczak Krzysztof, Walczak Roman

 

10 września (SOBOTA) godz. 14:00 ŁÓDŹ

ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Skwara Dorian, Jankowski Jakub, Sapela Laura

 

10 września (SOBOTA) godz. 17:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2)

obsada sędziowska: Jankowski Przemysław, Biś Kamil, Siech Rafał

 

 

KLASA A GRUPA III – III KOLEJKA

11 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6)

obsada sędziowska: Kubik D. Pietrzak Bartek, Leszczyński Dominik

 

 

KLASA A GRUPA IV – III KOLEJKA

10 września (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4)

obsada sędziowska: Kuś Patryk, Walczak Krzysztof, Walczak Roman

 

 

KLASA B GRUPA II – II KOLEJKA

10 września (SOBOTA) godz. 16:00 ŁĘCZYCA

Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5)

obsada sędziowska: Mijas Robert

 

 

OK LIGA TYPERA 

16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7)

17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6)

18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2)

19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6)

20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4)

21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

10 września (SOBOTA) godz. 12:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – SP Widzew Łódź

 

C2 TRAMPKARZ GRUPA 3

11 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – KAS Konstantynów Łódzki

 

D2 MŁODZIK GRUPA 4

10 września (SOBOTA) godz. 11:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików – MFA Łęczyca 

 

D2 MŁODZIK GRUPA 3

10 września (SOBOTA) godz. 13:00 ŁÓDŹ

Łódzka Akademia Futbolu – Termy Uniejów 

 

E1 ORLIK GRUPA 4

10 września (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zgierz

 

11 KOMENTARZE

  1. 16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7) 1-3
    17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 5-1
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 6bramek
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 1-5
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4) 7bramek
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 3-1

  2. 16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7) 1-2
    17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 1-1
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 1-1
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 0-4
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4)2-1
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 4-2

  3. 16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7) 4 bramki
    17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 4:1
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 5 bramek
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 1:5
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4) 4 bramki
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 1:3

  4. 16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7) 2:2
    17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 4 bramki
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 2:4
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 0:4
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4) 4 bramki
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 3:5

  5. 16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7) 1-3
    17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 2-1
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 1-4
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 1-3
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4) 2-4
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 2-1

  6. 16. Termy K-FLEX Uniejów (12) – Włókniarz Zgierz (7) 1:3
    17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 5:0
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 1:3
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 0:5
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4) 1:3
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 1:3

  7. 17. ŁKS III Lódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (6) 8 bramek
    18. Sazan Pęczniew (13) – Zawisza Rzgów (2) 7 bramek
    19. Pisia Zygry (12) – Kolejarz Łódź (6) 6 bramek
    20. GLKS Sarnów/Dalików (10) – Salos Róża Kutno (4) 5 bramek
    21. Grom Powodów (2) – Górnik Łęczyca (5) 4 bramki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ