KLASA OKRĘGOWA – IV KOLEJKA
03 września (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA
KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10)
obsada sędziowska: Kluska J., Przybylak B., Różycki J.
03 września (SOBOTA) godz. 17:00 ZGIERZ
Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12)
obsada sędziowska: Walczak K., Walczak R., Gródecki J.
04 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15)
obsada sędziowska: Przybylak B., Faliszewski A., Różycki J.
KLASA A GRUPA III – II KOLEJKA
03 września (SOBOTA) godz. 17:00 KARSZNICE
Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11)
obsada sędziowska: WS Sieradz
KLASA A GRUPA IV – II KOLEJKA
04 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 LUTOMIERSK
Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6)
obsada sędziowska: Wesołowska A., Okrasa M., Łuczak M.
KLASA B GRUPA II – I KOLEJKA
04 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 WRÓBLEW
Orzeł Wróblew – Grom Powodów
obsada sędziowska: Myjakowski R.
OK LIGA TYPERA
10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10)
11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12)
12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15)
13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11)
14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6)
15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów
LIGI JUNIORSKIE
Łódź: D1 Młodzik Grupa 3
03 września (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice – Włókniarz II Pabianice
obsada sędziowska: Kabaciński A.
Łódź: D2 Młodzik Grupa 3
03 września (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – KS BAF Łódź
obsada sędziowska: Michalski B.
Łódź: F2 ŻAK GRUPA III
04 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – LKS Rosanów
F1 ŻAK GRUPA VIII
03 września (SOBOTA) godz. 9:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice – LKS Rosanów
E2 ORLIK GRUPA VIII
03 września (SOBOTA) godz. 14:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – Bzura Ozorków
10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 2:1
11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 6 bramek
12. Sokół Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 1:3
13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 5:1
14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 2:3
15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 1:3
10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 4:2
11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 6:1
12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 1:2
13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 3:0
14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 1:3
15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 2:2
10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 3-2
11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 5-2
12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 4-2
13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 5-0
14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 1-6
15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 5bramek
10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 2-0
11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 4 bramki
12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 3-1
13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11)4-0
14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 1-3
15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 1-3
10-3-1
11-3-2
12-3-1
13-3-1
14-2-3
15-3-2
10. 2 – 1
11. 2 – 2
12. 3. – 2
13. 2 – 0
14. 2 – 3
15. 2 – 4
10. 2:2
11. 4:2
12. 3:1
13. 5:0
14. 1:3
15. 2:4
10. 3:1
11. 4:1
12. 3:2
13. 6:1
14. 0:3
15. 3:1
10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 1:1
11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 2:1
12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 5:1
13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 5:0
14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 0:1
15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 4:1
10 2-1
11 1-1
12 4-1
13 5-0
14 1-3
15 2-2