PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

10
146
views

KLASA OKRĘGOWA – IV KOLEJKA

03 września (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10)

obsada sędziowska: Kluska J., Przybylak B., Różycki J.

 

03 września (SOBOTA) godz. 17:00 ZGIERZ 

Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12)

obsada sędziowska: Walczak K., Walczak R., Gródecki J.

 

04 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15)

obsada sędziowska: Przybylak B., Faliszewski A., Różycki J. 

 

 

KLASA A GRUPA III – II KOLEJKA

03 września (SOBOTA) godz. 17:00 KARSZNICE

Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – II KOLEJKA

04 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 LUTOMIERSK

Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6)

obsada sędziowska: Wesołowska A., Okrasa M., Łuczak M. 

 

 

KLASA B GRUPA II – I KOLEJKA

04 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 WRÓBLEW 

Orzeł Wróblew – Grom Powodów 

obsada sędziowska: Myjakowski R.

 

 

OK LIGA TYPERA 

10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10)

11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12)

12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15)

13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11)

14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6)

15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

03 września (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice – Włókniarz II Pabianice 

obsada sędziowska: Kabaciński A.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

03 września (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – KS BAF Łódź 

obsada sędziowska: Michalski B.

 

Łódź: F2 ŻAK GRUPA III

04 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – LKS Rosanów

 

F1 ŻAK GRUPA VIII

03 września (SOBOTA) godz. 9:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice – LKS Rosanów

 

E2 ORLIK GRUPA VIII

03 września (SOBOTA) godz. 14:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Bzura Ozorków

 

10 KOMENTARZE

  1. 10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 2:1
    11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 6 bramek
    12. Sokół Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 1:3
    13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 5:1
    14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 2:3
    15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 1:3

  2. 10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 4:2
    11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 6:1
    12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 1:2
    13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 3:0
    14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 1:3
    15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 2:2

  3. 10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 3-2
    11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 5-2
    12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 4-2
    13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 5-0
    14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 1-6
    15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 5bramek

  4. 10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 2-0
    11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 4 bramki
    12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 3-1
    13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11)4-0
    14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 1-3
    15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 1-3

  5. 10. KEEZA Termy Ner Poddębice(9) – Włókniarz Pabianice (10) 1:1
    11. Włókniarz Zgierz (11) – Sazan Pęczniew (12) 2:1
    12. Sokół II Aleksandrów Ł (7). – Termy K-FLEX Uniejów (15) 5:1
    13. Olimpia Karsznice (8) – Pisia Zygry (11) 5:0
    14. Sokół Lutomiersk (12) – GLKS Sarnów/Dalików (6) 0:1
    15. Orzeł Wróblew – Grom Powodów 4:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ