PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

12
119
views

KLASA OKRĘGOWA – XIV KOLEJKA

11 listopada (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4)

obsada sędziowska: Przybylak B., Szadkowska N., Sapela L

 

12 listopada (SOBOTA) godz. 11:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5)

obsada sędziowska: Gajek Mi., Hankiewicz M., Gajek Mak

 

12 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13)

obsada sędziowska: Różycki J., Sadowski T., Pietrzak B.

 

pozostałe mecze:

(środa – 9 listopada)
20:30 – UKS SMS Łódź – GKS Ksawerów 1:1
(czwartek – 10 listopada)
18:30 – KAS Konstantynów – Sokół II Aleksandrów 1:1
19:00 – Włókniarz Zgierz – Victoria Rąbień 1:3
(sobota – 12 listopada)
13:00 – Włókniarz Pabianice – ŁKS III Łódź – Przybysz
14:00 – Stal Głowno – AMII Nowosolna Łódź – Mrozek

 

 

KLASA A GRUPA IV

12 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9)

obsada sędziowska: Bednarski G., Kubik D., Leszczyński D.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 listopada)
14:00 – Fair Play Kutno – LKS Świnice Warcie – Łukasik
14:00 – Magnat Sierpów – Sokół Lutomiersk – Czerwieniec
14:00 – Bzura Ozorków – MKS Mianów – Patora
(niedziela – 13 listopada)
11:00 – Salos Róża Kutno – Kotan Ozorków – Rzetecki
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak

 

 

OK LIGA TYPERA 

67. Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4)

68. Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5)

69. Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13)

70. GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

13 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (4) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Sierant R.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

12 listopada (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (4) – UKS SMS Łódź (1)

obsada sędziowska: Kawalec M.

 

Łódź: D1 Młodzik „Baraż o II LW D1”

11 listopada (PIĄTEK) godz. 12:00 PABIANICE

Włókniarz Pabianice – Termy Ner Poddębice 

obsada sędziowska: Myjakowski R

Pierwszy mecz wygrała nasza drużyna 2:1.

 

12 KOMENTARZE

  1. 67. Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4) 1-3
    68. Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 2-1
    69. Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13) 4-3
    70. GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9) 3-2

  2. 67. Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4) 1:2

    68. Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 1:3

    69. Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13) 5:3

    70. GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9) 3:2

  3. 67. Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4) 1:3
    68. Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 1:3
    69. Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13) 3:1
    70. GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9)3:1

  4. 67. Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4) 2:3
    68. Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 3:2
    69. Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13) 2:3
    70. GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9) 3:2

  5. 67. Termy/K-FLEX Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (4) 1-1
    68. Zawisza Rzgów (9) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 1-2
    69. Sazan Pęczniew (15) – Iskra Dobroń (13) 3-1
    70. GLKS Sarnów/Dalików (11) – Malina Piątek (9) 3-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ