PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

9
161
views

KLASA OKRĘGOWA – IX KOLEJKA

07 października (PIĄTEK) godz. 19:00 WOLA ZARADZYŃSKA 

GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7)

obsada sędziowska: Skwara D., Komos A., Hejduk F.

 

07 października (PIĄTEK) godz. 19:30 UNIEJÓW 

Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11)

obsada sędziowska: Faliszewski A., Leśniewski K., Łukasik K

 

08 października (SOBOTA) godz. 15:00 GŁOWNO

Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14)

obsada sędziowska: Pionko M., Kuźnicki F., Kęsik A. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 października)
15:00 – Zawisza Rzgów – ŁKS III Łódź – Wykrota
15:00 – Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów – Szymczyk
15:00 – Iskra Dobroń – Victoria Rąbień – Chrustowski
15:30 – Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – Najder
16:00 – AMII Łódź-Nowosolna – Włókniarz Zgierz – Łuczak

 

 

KLASA A GRUPA III – VII KOLEJKA

09 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Pietrzak W., Chrustowski P.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 października)
15:00 – Korab Łask – Olimpia Karsznice – Kawalec
15:30 – PTC Pabianice – Victoria Szadek – Sadowski
16:00 – Orzeł Kazimierz – Pogoń II Zduńska Wola – Kuś
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Kolejarz Łódź – Jarocki
(niedziela – 9 października)
14:00 – LUKS Bałucz – MULKS Łask – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – VII KOLEJKA

09 października (NIEDZIELA) godz. 13:00 OSTROWY

Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

obsada sędziowska: Szymczyk P., Czerwieniec K., Siech R

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 października)
15:00 – Witonianka Witonia – Magnat Sierpów – WS Skierniewice
15:00 Kobra Leźnica Wielka – Sokół Lutomiersk – Kołomański

(niedziela – 9 października)
15:00 – Malina Piątek – MKS Mianów – Dolny
11:00 – KS Fair Play Kutno – Bzura Ozorków – K. Walczak
15:00 – LKS Świnice Warckie – Salos Róża Kutno – Przytuła

 

 

KLASA B – GRUPA II

09 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 DALIKÓW

Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10)

obsada sędziowska: Lesiak M.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 9 października)
11:00 – LKS Modlna – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kawalec
12:00 – GKS Byszew – Expom Krośniewianka – Kęsik
14:00 – Orzeł Wróblew – Kanarki Małachowice – Rochalski
15:00 – Górnik Łęczyca – Zryw Śliwniki – Kuźnicki

 

 

OK LIGA TYPERA 

39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7)

40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11)

41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14)

42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6)

43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10)

 

9 KOMENTARZE

  1. 39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 4 bramki
    40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11) 4:1
    41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14) 4:1
    42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) 0:2
    43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 5:2
    44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10) 3:1

  2. 39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 4bramki
    40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11) 3-0
    41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14) 4-2
    42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) 0-5
    43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4-1
    44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica 6-1

  3. 39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 4:1
    40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11) 3:1
    41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14) 6 bramek
    42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) 1:7
    43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4:2
    44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10) 3:1

  4. 39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 4:2
    40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11) 3:2
    41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14) 5:2
    42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) 2:6
    43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4:2
    44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10) 4:1

  5. 39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 4:2
    40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11) 4:2
    41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:1
    42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) 0:5
    43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3:2
    44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10) 5:1

  6. 39. GKS Ksawerów (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (7) 4 bramki
    40. Termy K-FLEX Uniejów (5) – KAS Konstantynów Łódzki (11) 3-2
    41. Stal Głowno (4) – Sazan Pęczniew (14) 7 bramek
    42. Pisia Zygry (12) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) 1-4
    43. Ostrovia Ostrowy (5) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 5-2
    44. Grom Powodów (4) – Sokół Skromnica (10) 3-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ