PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

11
94
views

KLASA OKRĘGOWA – XXVIII KOLEJKA

03 czerwca (PIĄTEK) godz. 18:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Łukasik K., Pajączkowski Ł

 

04 czerwca (SOBOTA) godz. 12:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Gradecki W., Zasadziak A., Piasecki D

 

04 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 ŁÓDŹ

ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 

obsada sędziowska: Chojnacki T., Gajda Mi., Gajek Ma.

 

 

KLASA A GRUPA III – XXI KOLEJKA

04 czerwca (SOBOTA) godz. 15:00 ŁASK

Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

04 czerwca (SOBOTA) godz. 16:30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: Ciupa J., Mijas R., Kłys M

 

 

KLASA B GRUPA II – XVIII KOLEJKA

05 czerwca (NIEDZIELA) godz. 16:00 LEŹNICA WIELKA 

Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10)

obsada sędziowska: Rogala P.

 

 

OK LIGA TYPERA 

53. Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1)

54. Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 

56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1)

57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11)

58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10)

 

11 KOMENTARZE

  1. 53. Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1) 1:5
    54. Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 9:0
    55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 1:2
    56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1) 4 bramki
    57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11) 6:0
    58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10) 3:1

  2. 53. Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1) 2:7
    54. Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 10:1
    55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 1:1
    56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1) 1:2
    57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11) 3:0
    58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10 4 gole

  3. 53. Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1) – 2-6
    54. Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15) -8-1
    55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) -3-3
    56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1) – 3-3
    57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11) – 3-1
    58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10) – 4-3

  4. 53. Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1) 2:3
    54. Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 14:1
    55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 3:2
    56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1) 2:3
    57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11) 6:0
    58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10) 4:1

  5. 53. Termy Uniejów (9) – AKS SMS Łódź (1) 1-3
    54. Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 7-0
    55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 1-3
    56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1) 2-0
    57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11) 1-2
    58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10) 4-2

  6. . Zawisza Rzgów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 10-0
    55. ŁKS III Łódź (4) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 2-3
    56. Korab Łask (2) – Sazan Pęczniew (1) 3-2
    57. Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) – Pisia Zygry (11) 7-1
    58. Grom Powodów (7) – Orzeł Wróblew (10) 5-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ