PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

11
132
views

KLASA OKRĘGOWA – XXI KOLEJKA

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3)

obsada sędziowska: Pionko M., Walczak K., Walczak R. 

 

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Sadowski T., Czerwieniec K

 

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 ZGIERZ 

Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Pietrzak W., Najder R., Leśniewski K

 

pozostałe mecze:

(sobota – 23 kwietnia)
14:00 – Zawisza Rzgów – Iskra Dobroń – Mrozek
15:00 – ŁKS III Łódź – KAS Konstantynów – Żywica
17:00 – Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień – Gradecki
(niedziela – 24 kwietnia)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – AKS SMS Łódź – Zasadziak

 

KLASA A GRUPA III – XV KOLEJKA

24 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10)

obsada sędziowska: Rikszajd D., Przybysz K., Leszczyński D.

 

24 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 PIĄTKOWISKO

Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Kizeweter M., Mrozek A., Kasztelan M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 23 kwietnia)
16:00 – MULKS Łask – Olimpia Karsznice – Patora
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Kazimierz – Dolny
(niedziela – 24 kwietnia)
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Korab Łask – WS Sieradz

 

KLASA B GRUPA II – XII KOLEJKA

24 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 KUTNO

SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5)

obsada sędziowska: Kuźnicki F. 

 

LIGA TYPERA 

23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3)

24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2)

25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9)

26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10)

27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1)

28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5)

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 12:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – SL Salos Róża Kutno (12)

obsada sędziowska: Klata A. 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 10:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (5) – Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Jeziorski J.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 12:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (9) – Sokół Aleksandrów Łódzki (3)

obsada sędziowska: Ociepka A. 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

23 kwietnia (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6)

obsada sędziowska: Klata A.

 

11 KOMENTARZE

  1. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3) 0:4

    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 2:1

    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 2:2

    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 1:1

    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 2:4

    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5) 4:1

  2. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3) 0:8
    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 1:3
    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 1:3
    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 1:4
    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:4
    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów 5:1

  3. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3). 1-5
    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 2-1
    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 1-1
    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 3-3
    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 0-3
    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5) 4-2

  4. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3) 1-6
    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 5bramek
    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 2-3
    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 4 bramki
    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 1-5
    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5) 6-0

  5. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3). 1-4
    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 3-3
    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 2-3
    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 1-0
    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 0-4
    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5) 6-4

  6. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3) 0:7
    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 0:2
    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 1:3
    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 2:1
    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:3
    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów 7:0

  7. 23. GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (3) 0:7
    24. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – LKS Różyca (2) 1:2
    25. Włókniarz Zgierz (14) – Termy Uniejów (9) 2:2
    26. Pisia Zygry (11) – Victoria Szadek (10) 1:3
    27. Orzeł Piątkowisko (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:5
    28. SL Salos Róża Kutno (1) – Grom Powodów (5) 7:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ