PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

11
127
views

KLASA OKRĘGOWA – XXVI KOLEJKA

27 maja (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2)

0bsada sędziowska: Gradecki W., Szczygieł M., Wiśniewski B. 

 

28 maja (SOBOTA) godz. 15:00 Dobroń 

Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Nowicki B., Ciupa J., Patora Z. 

 

KAS Konstantynów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików 6:1

Mecz został rozegrany awansem.

 

 

KLASA A GRUPA III – XX KOLEJKA

28 maja (SOBOTA) godz. 18:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4)

obsada sędziowska: Pietrzak B., Zagórska D., Malicki Sz.

 

29 maja (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10)

obsada sędziowska: Kubik D., Zasadziak A., Łukasik K

 

 

KLASA B GRUPA II – XVII KOLEJKA

28 maja (SOBOTA) godz. 14:00 KROŚNIEWICE 

Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6)

obsada sędziowska: Kęsik A.

 

 

LIGA TYPERA 

45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2)

46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3)

47. Sazan Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4)

48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10)

49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

29 maja (NIEDZIELA) godz. 16:00 Stryków

Zjednoczeni Stryków (3) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Kasztelan M.

 

01 czerwca (ŚRODA) godz. 18:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (8) – Metalowiec Łódź (6)

obsada sędziowska: Pionko M

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

28 maja (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (10) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (6)

obsada sędziowska: Kubik D.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

28 maja (SOBOTA) godz. 10:30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS konstantynów Łódzki (9) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

obsada sędziowska: Płomiński A.

 

31 maja (CZWARTEK) godz. 17:30 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (8) – Łódzka Akademia Futbolu II (5)

obsada sędziowska: Ścibor K.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

28 maja (SOBOTA) godz. 13:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 

Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Termy Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Buda A.

 

29 maja (NIEDZIELA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – Sokół Aleksandrów Łódzki (5) 

obsada sędziowska: vacat

 

Poprzedni artykułKOBIETA BIJE FACETÓW
Następny artykułTYLKO SAZAN ZWYCIĘSKI
UDOSTĘPNIJ

11 KOMENTARZE

  1. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 2-4
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 1-3
    47. Sazam Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 5-1
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 0-4
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 3-2

  2. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 2:2
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 1:5
    47. Sazam Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 3:1
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 3 gole
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 5 goli

  3. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 1:3
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 2:3
    47. Sazam Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 3:1
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 0:3
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 3:1

  4. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 2:4
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 2:4
    47. Sazam Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 2:3
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 1:3
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 4:2

  5. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 1:4
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 1:2
    47. Sazan Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 4:1
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 1:3
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 4:1

  6. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 2:3
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 4:4
    47. Sazan Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 3:1
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 1:5
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 5:1

  7. 45. Termy Uniejów (9) – GKS Ksawerów (2) 1-1
    46. Iskra Dobroń (7) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3) 0-2
    47. Sazan Pęczniew (1) – Pogoń II Zduńska Wola (4) 3-0
    48. Pisia Zygry (11) – MULKS Łask (10) 3 Gole
    49. Krośniewianka Krośniewice (3) – Grom Powodów (6) 4 gole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ