PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

6
104
views

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA

29 maj (SOBOTA) godz. 17:00 WIŚNIOWA GÓRA

Andrespolia Wiśniowa Góra (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Grałek WS Piotrków

 

pozostałe mecze:

(piątek – 28 maja)
19:00 – Warta Sieradz – Stal Głowno – Bartosz Banasiak (III liga)
(sobota – 29 maja)
11:00 – ŁKS II Łódź – Warta Działoszyn – Paweł Pskit (centrala)
13:00 – Orkan Buczek – Orzeł Nieborów – Włodzimierz Bartos (centrala)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Pogoń Zduńska Wola – Konrad Gawroński (III liga)
16:00 – Omega Kleszczów – Jutrzenka Warta – Adam Sekuterski (WS Łódź)
17:00 – Czarni Rząśnia – LKS Kwiatkowice – Szymon Michniewicz (WS Łódź)
17:00 – Jutrzenka Drzewce – Skalnik Sulejów – Jakub Jaskulski (WS Łódź)
17:00 – Włókniarz Zelów – Ceramika Opoczno – Szymon Przytuła (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Polonia Piotrków Trybunalski – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)

 

KLASA OKRĘGOWA – XXX KOLEJKA

28 maj (PIĄTEK) godz. 20:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS Konstantynów Łódzki (11) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Bartos W., Śpiewak A., Różycki J.

 

29 maj (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalioków (13) – Start Brzeziny (6)

obsada sędziowska: Pionko M., Sadowski T., Bednarski G. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 maja)
14:00 – Zawisza Rzgów – Orzeł Parzęczew – Szymczyk
15:00 – Victoria Rąbień – KKS Koluszki – Pietrzak
17:00 – Włókniarz Pabianice – LKS Różyca – Dolny
17:00 – GKS Ksawerów – UKS SMS Łódź – Nowicki
17:00 – PTC Pabianice – GLKS Dłutów – Sabat
(niedziela – 30 maja)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – AKS SMS Łódź – Chojnacki
17:00 – KS II Kutno – Widzew II Łódź – Wiśniewski

 

 

KLASA A GRUPA III – XXIV KOLEJKA

29 maj (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (3) – Orzeł Kazimierz (2)

obsada sędziowska: Musiał K., Walczak D., Sierant R. 

 

29 maj (SOBOTA) godz. 17:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (10) – Włókniarz II Pabianice (5)

obsada sędziowska: Mrozek A., Smolarek K., Woźnicki K. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 maja)
16:00 – Iskra Dobroń – Olimpia Karsznice – Przybysz
17:00 – Rokita Rokitnica – MULKS Łask – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Jutrzenka Bychlew – Morawiec
(niedziela – 30 maja)
11:00 – GKS Sędziejowice – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – XXIV KOLEJKA

30 maj (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (14) – Bzura Młogoszyn (6)

obsada sędziowska: Pionko M., Wykrota P., Guzelaydin C

 

pozostałe mecze:

sobota – 29 maja)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Victoria Grabów – K. Walczak
17:00 – SPMKS Żychlin – Magnat Sierpów – WS Skierniewice
17:00 – Górnik Łęczyca – Kanarki Małachowice 3:0 (walkower)
17:00 – Bzura Ozorków – Kotan Ozorków – Szadkowski
17:30 – Ostrovia Ostrowy – Malina Piątek – Guzelaydin
18:30 – LKS Świnice Warckie – MKS Mianów – Lesiak

 

 

LIGA TYPERA 

52. Andrespolia Wiśniowa Góra (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

53. KAS Konstantynów Łódzki (11) – Termy Uniejów (9)

54. GLKS Sarnów/Dalioków (13) – Start Brzeziny (6)

55. Pisia Zygry (3) – Orzeł Kazimierz (2)

56. Sazan Pęczniew (10) – Włókniarz II Pabianice (5)

57. Grom Powodów (14) – Bzura Młogoszyn (6)

 

 

6 KOMENTARZE

  1. Andrespolia Wiśniowa Góra – KEEZA Termy Ner Poddębice 3-1
    KAS Konstantynów Łódzki– Termy Uniejów 1-3
    GLKS Sarnów/Dalioków – Start Brzeziny 2-2
    Pisia Zygry – Orzeł Kazimierz 4-2
    Sazan Pęczniew – Włókniarz II Pabianice 6 bramek
    Grom Powodów – Bzura Młogoszyn 2-4

  2. 52. Andrespolia Wiśniowa Góra (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 3:2
    53. KAS Konstantynów Łódzki (11) – Termy Uniejów (9) 3:2
    54. GLKS Sarnów/Dalioków (13) – Start Brzeziny (6) 2:3
    55. Pisia Zygry (3) – Orzeł Kazimierz (2) 3:2
    56. Sazan Pęczniew (10) – Włókniarz II Pabianice (5) 2:3
    57. Grom Powodów (14) – Bzura Młogoszyn (6) 1:4

  3. 52. Andrespolia Wiśniowa Góra (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17) 4:1
    53. KAS Konstantynów Łódzki (11) – Termy Uniejów (9) 2:2
    54. GLKS Sarnów/Dalioków (13) – Start Brzeziny (6) 5 GOLI
    55. Pisia Zygry (3) – Orzeł Kazimierz (2) 2:4
    56. Sazan Pęczniew (10) – Włókniarz II Pabianice (5) 2:4
    57. Grom Powodów (14) – Bzura Młogoszyn (6) 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ